• GoHome Professional
status-nekretnine lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine lift

  • Za upit "status-nekretnine lift" pronađeno 155 nekretnina - prosečna cena 1.772 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.900 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lux kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, kod Suda i SPENS-a Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 450 €
16.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux opremljen, renoviran dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Bulevar Vojvode Stepe, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, centralno grejanjem cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena garsonjera 28m2 u Danila Kiša ulica, kod Bulevara i Futoške pijace, 4. sprat, lift nema. Stan ima terasu, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 300eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Klima.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 131.500 € na 153.260 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.260 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2025 - 131.500 €
11.04.2026 - 153.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Odličan Dvosoban stan 48 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Petom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, lepo je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 791.000 € na 572.300 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 572.300 €, 186,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 791.000 €
28.03.2026 - 572.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Petosoban PentHaus 186 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se nalazi u Izuzetno kvalitetnoj zgradi, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo savremenu ugradnju, hrastovi parketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, namešten, dvosoban stan 43m 2na Podbari, Kosovska uli(a, blizu (entra, visoki parter. Stan ima terasu, grejanje sa kalorimetrom, ena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stran 45m2 na Somborskom bulevaru, kod Hitne pomoći, 3. sprat, lift u zgradi, nije poslednji. Stan je održavana, u dobrom stanju, uknjižen, zastakljena terasa. Cena 139 000eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Balzakova ulica, Liman 3, Novi Sad – izdaje se extra dvosoban stan površine 52 m², na 1. spratu zgrade sa 6 spratova. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 2.000 €, 590,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u blizini Novog Sada Halu od 590 m2 za razne delatnosti magacina, Proizvodnje i dr. sastoji se iz dve Hale od 337 m2 i 250 m2 ima svoj Trafo i parking Placa. Hala poseduje šleperski ulaz Izdvajamo blizinu AutoPuta Beograd-Budimpešta Zakupnina je 2000e. potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.700 €, 59,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvioposoban duplex na Extra lokaciji. Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 500 €
18.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban, namešten stan 63m2 na Bulevaru oslobođenja, odlična lokacija, blizu Spensa, 4. sprat, lift, terasa. Stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju. Odmah je useljiv. Cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 47,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 47m2 , renoviran, svetao stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.570 €, 27,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 2.664 €, 333,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Izdajemo Veliki Poslovni prostor 333 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Prostor se nalazi u novoj kvalitetnoj zgradi na prvom spratu u sirovom je stanju grejanje je centralno na gas imamo gratis veliku terasu Zakupnina iznosi 2664 evra + PDV MOGUĆNOST ZAKUPA JOŠ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 399.200 €, 114,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025. - 399.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 114 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu Terasu Grejanje je centralno zgrada ima Lift Zakupnina iznosi 380 e potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.400 €, 73,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban stan 73 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 292.300 €, 109,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI Stan je savremenog, lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima Dve Terase Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u ulici Joakima Vujića Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 155)

<< <1 2 3 4> >>