• GoHome Professional
status-nekretnine Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine Zadnjih 7 dana

  • Za upit "status-nekretnine zadnjih 7 dana" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 1.809 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • potkrovlje
    • 3.sprat
    • dvorište
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 97 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je u dvorištu poseban pomoćni objekat od 90 m2. grejanje je na struju 021/526 622....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 298.700 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 122 m 2 4 Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15. 07. 2026. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 257.000 €, 128,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini ulice Branislava Nušića Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI... Kuća je Dvorišna Četvorosobna 128 m2, kvalitetne gradnje ima Lepu Terasu u sobama su Parketi... grejanje je centralno gradsko... OBAVEZNO POGLEDATI.... Internet Kablovska.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 223.600 €, 97,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban Dupleks 97 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan je dvostrano orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta, Staklene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 566.500 €, 295,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična investiciona prilika na samo 25 min od Novog Sada. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01. 06. 2026. Novogradnja Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.700 €, 96,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Četvorosoban Dupleks stan 96 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena, renovirana garsonjera 27m2 u Kosovskoj ulici, centr grada, kod Riblje pijace, 1. sprat, nema terasa. Kuhinja odvojena, ima klima, tv, useljiva. Cena 300eu, depozit 300eu, agencijska provizija 50% od cene zakupa. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u srcu Nove Detelinare Fantastično Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 320.000 €, 330,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka* Prodajemo u Futogu Spratnu Porodičnu kuću 330 m2 na glavnom putu na Top Lokaciji 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 154.500 € 160 m 2 5 Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 na Velikom Placu 1266 m2-065/385 8880 Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.100 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Visokom prizemlju, ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Porodična lepa od fasadne cigle kuća na extra lokaciji. Odmah na početku Fruške gore, sa puno zelenila, Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.000 €, 138,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu naše ravničarske Planine u Oazi Mira, Zelenila i Planinskog Vazduha kuću 138 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Uknjižena, Petosobna iz dve Etaže, Svetla i Funkcionalna, kvalitetno građena, ima veliku prelepu Verandu kao i nusprostorije grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 6.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se Poljoprivredno zemljište u Žablju, potez Vračara. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1, 5km . Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 41.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep ravan građevinski plac u Čortanovcima, površine 1564m2. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 792.688 € 192,40 a 0 Inđija-Građevinski Plac 2 hektara u Industrijskoj Zoni-065/385 8880 Plac - Inđija, Širi centar 792.688 € Prodaja 23/04/26.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 59.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 2876 na POGODNOJ LOKACIJI... Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovna Radna Zona dimenzije 22x120 m... dozvoljena je gradnja P+2... nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za Plantu... Pogodno je za razne namene... Uknjiženo.