• GoHome Professional
status-nekretnine - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • status-nekretnine - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine

  • Za upit "status-nekretnine" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • klima
    • duplex
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se, na duži period, stan od 50m2. Stan se nalazi na samo 5 minuta od Centra grada, odlična lokacija. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 300 € 38 m 2 1 Lep stan u Toplice Milana, Blizu Bulevara Oslobođenja. Stan - Novi Sad, Bulevar Oslobođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 227.300 € 116 m 2 4 Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin 227.300 € Prodaja 22/11/25.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Porodična lepa od fasadne cigle kuća na extra lokaciji. Odmah na početku Fruške gore, sa puno zelenila, Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 361.500 €, 310,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju prostrana i kvalitetno opremljena porodična kuća na odličnoj lokaciji – Klisa, Novi Sad. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 113 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veoma lepo građena kuča od čvrstog materijala. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 288.400 €, 151,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU... Internet Kablovska.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Sajmište, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan, dvoiposoban stan 65m2 u Petrovaradinu, bliuzu centra, 1. sprat. Cena 500eu, grejanje na gas. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan, nalazi se u prizemlju zgrade, pogodno je orijentisan... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u Futoškoj ulici Parking mesto 16 m2 na TOP LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garaža 60 € 15 m 2 0 PARKING MESTO 15M2 U DVORIŠTU ZGRADE, SOMBORSKA ULICA, 60EU Garaža - Novi Sad, Telep 60 € Izdavanje 08/05/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 500 €
28.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan od 43m² na Grbavici, u ulici Bulevar Cara Lazara, preko puta Doma zdravlja. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 290 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se delimično namšten, jednoiposoban stan 40m2 u Šumskoj ulici, Adice- Telep, visoki parter, novogradnja. Stan ima terasu, kuhinjske elemente bez bele tehnike, parking mesto. Grejanje podno na struju. Cena 290eu. Useljivo od 01. 06. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 850.300 €, 430,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Veliki Poslovni Prostor 430 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi na Trećem spratu, ističemo kvalitetnu ugradnju, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 Posebno izdvajamo miran kraj, blizinu škole,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.06.2025. - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se prostran i kompletno opremljen stan na Adamovićevom Naselju, u Novom Sadu. Stan je petosoban, ukupne površine 126 m2, i dolazi sa garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 412.000 €, 90,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lokal u jednom nivou na odličnoj lokaciji sa velikim portalom, veoma prometna ulica. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu Terasu Grejanje je centralno zgrada ima Lift Zakupnina iznosi 380 e potreban....

 
 
 
  Kuća, KAC, 164.800 €, 228,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom prigradskom mestu Kać Porodičnu kuću 220 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Petosobna, svetla je i funkcionalna izuzetno je kvalitetne gradnje ima i radionicu u dvorištu sprat kuće je omalterisan i nezavršen kuća nalazi se na Lepom Placu od 770 m2....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 18,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garaža u suterenu zgrade u Braće Ribnikara... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 1.920 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Veliki Poslovni Prostor 240 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 181.700 € na 210.950 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 210.950 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2024 - 181.700 €
11.04.2026 - 210.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.500 € na 133.900 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 139.500 €
02.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kvalitenam stan na Odličnoj lokaciji kod ABC, Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Salajci Lepu Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na DOBROJ LOKACIJI... Novogradnja Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 73.100 € na 72.100 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2025 - 72.100 €
17.03.2026 - 73.100 €
31.03.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Uknjižen Jednoiposoban stan 29 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 399.200 €, 114,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025. - 399.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 114 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 366.450 €, 132,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa dve terase. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 114 m 2 4 Petrovaradin-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 114 m2 sa Velikom Terasom 181 m2-povrat PDV-a-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin 257.500 € Prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 98.310 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 444.000 € na 457.320 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 457.320 €, 148,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 503.000 €
21.02.2026 - 485.000 €
07.03.2026 - 480.000 €
17.03.2026 - 489.250 €
24.03.2026 - 484.100 €
04.04.2026 - 444.000 €
11.04.2026 - 457.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo porodični stan dupleks od 148m2 . Stan je na jednoj etaži a predsoblje i sam ulaz u stan su u donjem delu stana. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 214.200 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 500 €
18.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban, namešten stan 63m2 na Bulevaru oslobođenja, odlična lokacija, blizu Spensa, 4. sprat, lift, terasa. Stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju. Odmah je useljiv. Cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 279,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Futogu, na odličnoj lokaciji, pogodna za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Beočinu Porodičnu kuću 100 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna nalazi se na Placu od 2 jutra(11408 m2) sa pogodnom konfiguracijom u izuzetnoj zelenoj Oazi sa Prelepim Pogledom kuća ima svu Infrastrukturu grejanje je Centralno na čvrsto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 577)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>