• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u novom sadu 70000 evra - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra" pronađeno 2 092 nekretnina - prosečna cena 2.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • parking
    • uknjižen
    • lift
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Poseduje komfornu spavaću sobu, uvučenu kuhinju sa trpezarijom. Prodaje se namešten bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan komforan dvosoban stan na mirnoj lokaciji na Novom naselju, potez Savina. Što se tiče samog rasporeda u stanu, imamo dnevni boravak sa izlazom na divnu terasu, kuhinja i trpezarija fizički izdvojeni takođe sa izlazom na terasu, prostrana spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno namešten komforan jednosoban stan na trećem spratu.Sastoji se od predsoblja(ugradni plakar),lepim komotnim kupatilom,velikom dnevnim boravkom te odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i terasom.Zgrada zidana,održavana.U dvorištu parking za stanare!Za više informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Prelep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Zavučen od buke, a opet blizu svih Bulevara. Nekretnina se prodaje sa kuhinjom. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u gradu. Ne zahteva ulaganja. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Vredi pogledati, za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 72.100 €, 46,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan odlične strukture, dvosoban u blizini Satelitske pijace, komplet renoviran, uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Samo kod nas !!! Extra jednoiposoban stan, uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Prodaje se sa komplet novim stvarima. Nalazi se na idealnom drugom spratu i u zgradi ima lift. Vizuelno stan deluje da ima više kvadrata. Idealna nekretnina za život ili za izdavanje, jer su računi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Nova Detelinara. Etra sređen, održavan i funkcionalan duplex 71m2 korisne površine. Komforan i svetao. Donja etaža dnevni boravak,sa trpezarijom, kuhinjom terasa, wc. Gore dve spavaće sobe, ostava, kupatilo sa đakuzi kadom. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan odličnog rasporeda na lepoj lokaciji, sve prostorije za prirodnom ventilacijom. Odličan za stanovanje kao i za iznajmljivanje. Uknjižena nekretnina 1/1. Naša preporuka! .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 70.000 € na 67.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.900 €, 23,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 70.000 €
07.05.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053914…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, 23m2, NOVO NASELJE, RENOVIRANA GARSONJERA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Idealna garsonjera na odličnoj lokaciji, u Novom Sadu, na Novom naselju, u ulici Momčila Tapavice. Momčila Tapavice.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan na 1.5km udaljen od centra grada. Stan se nalazi u tek završenoj zgradi i biće useljiv za manje od mesec dana. Grejanje je podno na struju. Stan poseduje svoju pec na struju i neovisan je od drugih. Uvozna keramika, PVC stolarija i sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.900 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u kompleksu zatvorenog tipa, u mirnom delu Novog Sada u blizini Dunava i Keja. Zgrada je okružena zelenilom, u blizini su Igrališta, vrtići, škole sve potrebno za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno namešten bez ulaganja, grejenje je na toplotne pumpe, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u odličnom stanju, prodaje se kompletno nameštena. Lokacija pogodna kako za život, tako i za izdavanje. Parking u dvoriśtu zgrade za stanare. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Novom Naselju. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.100 €, 53,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komplet renoviran stan! Blizina škola,vrtića, autobuskih stajališta, marketa....Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, manji jednoiposoban stan na Avijaciji. Blizina dve Osnovne škole i vrtića. Tri gradske autobuske linije. Cena 72100 eura. Tel.0646685341 Snežana Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.100 €, 44,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan stan na mirnoj lokaciji. Odličan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija, pozovite nas! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 46,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, dvosoban, uknjižen stan. Nalazi se na odličnoj poziciji, blizina škole, vrtića, marketa, autobuskog stajališta. Stan uknjižen 1/1, odmah useljiv. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Novogradnja, VREDI POGLEDATI**** .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Mišeluk, Petrovaradin - 1.5 stan u polu suterenu zgrade, etažirane površine 31m2 - sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila - parking obezbeđen - vodi se kao garaža - cena je sa uračunatom provizijom agencije - vodi se na fizičko lice - mogućnost kupovine još jednog stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.100 €, 54,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam komforan dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Odličan raspored prostorija. Stan je u blizini osnovne škole, ambulante, megamarketa. Vredi pogledati, pozovite nas i uverite se. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na atraktivnoj lokaciji u blizini Centra i Keja, idealan za život i za izdavanje. Nekretnina se nalazi u zgradi vrhunskog kvaliteta, grejanje je na gas što znači da su troškovi veoma niski. Stan se prodaje kompletno namešten i sa parking mestom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 72.100 €, 39,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za više infomacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.200 € na 72.100 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 75.200 €
03.04.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan Gundulić´. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Ovaj stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.100 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
01.04.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na odličnoj lokaciji – Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova ulica Na prodaju funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 27 m², smeštena u prizemlju stambene zgrade u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi u Kopernikovoj ulici, sa ulazom sa dvorišne strane,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru na Staroj Detelinari, renovirana i bez ulaganja, prodaje se kompletno nameštena. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. m15 Šifra: 551183 Kontakt: 0648222153 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.100 €, 53,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan idealnog rasporeda na Staroj Detelinari. Poseduje ostavu kojoj se pristupa iz kuhinje, kao i dve terase. Dvostrano je orijentisan, mirno, sa dosta zelenila i parkinga. U blizini marketa, škole, pošte i svih bitnih sadržaja za život. Kontaktirajte nas za dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 72.100 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina na sjajnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Dovoljno parking mesta oko zgrade, blizina marketa, kafica, škola, vrtića. Sjajna investicija. Za sve detalje slobodno pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 72.100 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 72.100 €, 64,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban dupleks, 64m2, 4 sprat (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053191 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nameštena garsonjera. Nalazi se u mirnoj ulici na granici Adica i Telepa. Dobro povezana sa gradom jer se u neposrednoj blizini nalaze stanice gradskih linija 6 i 12. Ovaj stan od 27m2 nalazi se u prizemlju (ulaz iz zgrade), odlične je stukture, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 72.100 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina na najtraženijoj lokaciji u gradu.Nalazi se u blizini šoping centra Promenada, u blizini fakulteta. Odlično za život kao i za izdavanje. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu zgrade sa dva sprata. Stan je polurenoviran, gleda na ulicu i dvorište, a potrebno je manje renoviranje prema željama budućeg vlasnika. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičanu kompletno renoviranu garsonjeru na Podbari! Top lokacija koja u neposrednoj blizini sadrži sve neophodne stvari za svakodnevni život autobuska stajališta, apoteke, prodavnice. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Telefon, Satelitska,....