• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra 40 m2

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra 40 m2" pronađeno 295 nekretnina - prosečna cena 1.787 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 71.000 € na 72.160 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 71.000 €
17.04.2026 - 72.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvorištem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.070 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao dvosoban stan u tihom i mirnom delu Telepa. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka koji ima izlazak na terasu, spavaće sobe u koju staje francuski ležaj i plakar, kuhinje i kupatila. Kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.070 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan odličnog rasporeda u lepom delu Adica. Zgrada je useljena 2020.godine. U blizini se nalaze autobuska stajališta, vrtić, pošta, marketi... Grejanje je na gas, niski troškovi mesečnih režija. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra 40 m2'
72.100 €
74.000 €
75.400 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fenomenalnu ponudu na vrhunskoj lokaciji, nekretnina se nalazi na samom početku Grbavice. Stan je bez većih ulaganja, a zgrada je odlično održavana, odlična stvar je što poseduje ostavu u zgradi koja je cca 8m2. U blizini gradskog prevoza, medicinske škole, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 40,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam sjajan dvoiposoban stan u mirnom delu Novog Naselja. Stan je u izvornom stanju, ali je odlično održavan. Odlicno je povezan, a u neposrednoj blizini možete naći markete, apoteke, autobuska stajališta, vrtić kao i osnovnu školu. Za više informacija i gledanje pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.500 €, 40,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41381, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se lep,komforan i svetao, dvosoban stan. Sa prlepom velikom terasom za uživanje. Odlična lokacija za izdavanje kao i za život. Nova Detelinara. Blizina autobuskog stajališta, raznih marketa, kafića, apoteke. Bez ikakvih ulaganja, VREDI POGLEDATI!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.000 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131214, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Stan ce biti uknjizen kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaza prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama sa lezecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 71.000 € na 70.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 71.000 €
17.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131396, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Odličan kvalitet gradnje. Grejanje na gas. Stan će biti uknjižen kao garaža. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007918. Novi Sad, Grbavica. Stan za renoviranje. 40m2. Trenutno jednosoban - vrlo lako u jednoiposoban. Dimenzije prostorija - 4.9*3.6m, i 3.6*3.2m. III sprat, terasa. Uknjiženo. Ostava u podrumu. Ključ se nalazi u agenciji - zakažite obilazak. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.870 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 552023 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.500 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.220 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, useljiv stan novogradnje, na Adicama. Grejanje na toplotne pumpe - sasvim mali troškovi, a odličan učinak. Bez ulaganja. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.380 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131396, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Odlican kvalitet gradnje. Grejanje na gas. Stan ce biti uknjizen kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je mart 2026. god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je mart 2026. god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 74.200 €, 40,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u urbanoj vili, površine 40 m² na lokaciji koja postaje sve atraktivnija za život – Klisa, svega 3 kilometra od centra Novog Sada. Odlična pozicija i u blizini svih važnih sadržaja: prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza, ali i dovoljno udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 67.800 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI**Nudimo Vam stanove različitih struktura na dobroj lokaciji. Izuzetno kvalitetna gradnja. Dobro pozicionirana zgrada u centru Adica. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.Odlična investicija, vredi pogledati. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.140 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan jednosoban stan u mirnoj ulici Milana Tepića, u Veterniku. Sam stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa izlazom na terasu i kupatila. U sve prostorije se ulazi iz hodnika što ga čini dobro funkcionalnim. Može biti odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 11719 *Dvorišni Stan u Centru Novog Sada 40 m2/Stan je renoviran/Stan se prodaje sa namestajem/Struja/Voda/Centralno grejanje/Klima/Podovi-laminat/Vlasništvo 1/1 privatna svojina###bez tereta###Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) *Courtyard apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaža prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.870 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Adicama u Novom Sadu, u mirnom i razvijenom delu naselja, počinje izgradnja stambenog objekta koji će predstavljati jednu od najkvalitetnijih zgrada u ovom delu grada. Planirano useljenje je jun 2026. godine. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u centru Veternika. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i prostrane spavaće sobe. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! https://www.trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-centar/537878....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.000 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131214, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Stan će biti uknjižen kao garaža. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.950 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban lepog rasporeda. Ključevi će biti početkom 2026.godine. Grejanje na toplotne pumpe. šifra:550402 b122 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinica poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, jednosoban stan u zgradi koja se završava do kraja septembra ove godine. Izuzetan kvalitet opreme, podno grejanje i topla voda na gas. Svaki stan poseduje svoj kotao. Stanu pripada dvorište od cca 20m2 kao i označeno parking mesto ispred zgrade. Pozovite za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u centru grada, desetak koraka od pešačke zone. Stan je potpuno opremljen. Kupatilo je potpuno izrenovirano pre dve godine. Parket i laminat kvalitetni i održavani. Zbog svoje pozicije je izuzetno atraktivan za izdavanje kao stan na dan. 021/425-112 Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa PDV-om, za vise informacija pozovite nase agente. 021/221-5501 542629 Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 291)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>