• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra 40 m2

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra 40 m2" pronađeno 291 nekretnina - prosečna cena 1.785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.100 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 38m2. Stan je u izgradnji. Mirna ulica. Dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Izuzetno funkcionalan. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 69.740 €, 40,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.430 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan jednosoban stan na Petrovaradinu. Prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.870 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Adicama u Novom Sadu, u mirnom i razvijenom delu naselja, počinje izgradnja stambenog objekta koji će predstavljati jednu od najkvalitetnijih zgrada u ovom delu grada. Planirano useljenje je jun 2026. godine. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.880 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji. Pozovite Vašeg agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije imamo novogradnju dve zgrade sa ukupno 8 stanova površine od 40 m2 do 110m2 (40,48,58,110m2 jednoiposobni,dvoiposobni i troiposobni).Svi stanovi koji su vam na raspolaganju, građeni su tako da je prostor maksimalno iskorišćen, raspored prostorija ih čini veoma funkcionalnim,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom mart 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.870 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu izgradnju na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje. Rok izgradnje je 01.09.2024. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.630 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.000 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Jednosoban stan 40 m2 na Odličnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu u starijoj zgradi bez Lifta i Terase,ulične je orijentacije ima jednu sobu,predsoblje,kuhinju koja je urađena od terase i kupatiloIma Izvesnog UlaganjaParking je pored zgrade.Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118638, I/, terasa, u izgradnji, parking, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Podno grejanje na toplotne pumpe, bela petokomorna pvc stolarija, komarnici,kvalitetan parket. . Cena je sa PDV-OM. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan, 20m2 dole i 20m2 gore + terasa od 7m2 Donja etaže poseduje dnevnu sobu,kuhinju i poseban toalet, a gornja etaža spavaću sobu i kupatilo. Podno grejanje na el. kotao ili na inverter klime. Svako ima svoje parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska šifra:1011069....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 74.200 €, 40,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u urbanoj vili, površine 40 m² na lokaciji koja postaje sve atraktivnija za život – Klisa, svega 3 kilometra od centra Novog Sada. Odlična pozicija i u blizini svih važnih sadržaja: prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza, ali i dovoljno udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.870 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 552023 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjizen jednosoban stan u kući. Poseduje dvorište, podrum, tavan i šupu u dvorištu. Ovaj stan može biti i jednoiposoban. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 540157 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u centru grada, desetak koraka od pešačke zone. Stan je potpuno opremljen. Kupatilo je potpuno izrenovirano pre dve godine. Parket i laminat kvalitetni i održavani. Zbog svoje pozicije je izuzetno atraktivan za izdavanje kao stan na dan. 021/425-112 Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.620 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 539722 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa PDV-om, za vise informacija pozovite nase agente. 021/221-5501 542629 Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar patrijarha Pavla - Dvorišni stan - Dvorišni - 40 m2 - etažno grejanje na gas Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican stan u izgradnji na Klisi.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.620 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064/8033306 ili 021/221-5100 539722 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR, površine 40m2. Stan se nalazi u strogom centru grada u Pešačkoj zoni. Prodaje se Namešten. Svi potrebni sadržaji u blizini. Mirna ulica. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 63.450 €, 40,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/120-41-93 Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom za vaš porodičan život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.870 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u izgradnji,sa rokom useljnja leto 2026.. Za kupce prvog stana ima mogućnost refundacije pdv-a. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 11719 *Dvorišni Stan u Centru Novog Sada 40 m2/Stan je renoviran/Stan se prodaje sa namestajem/Struja/Voda/Centralno grejanje/Klima/Podovi-laminat/Vlasništvo 1/1 privatna svojina###bez tereta###Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) *Courtyard apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u mirnoj ulici na 10 minuta od centra grada. Stan je površine 40m2. Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila. U sklopu dnevne sobe se nalazi i ostava, što je retkost na tržištu. Grejanje je na podno na gas. Protočna topla voda, što doprinosi niskim troškovima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.960 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 68.728 €, 40,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji , površine 40m2, na prizemlju manje stambene zgrade. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda: Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba kupatilo i terasa. Grejanje na toplotne pumpe veoma energetski i efikasno i ekonomično rešenje, U cenu uračunati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.000 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Podbara, prodaje se manji dvoiposoban stan od 40m2, dvorišni, useljiv, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, manje dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa (Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.950 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban lepog rasporeda. Ključevi će biti početkom 2026.godine. Grejanje na toplotne pumpe. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/550402 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.960 €, 41,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U samom srcu Novog Sada na top lokaciji predstavljamo vam odličnu nekretninu kako za život tako i za izdavanje. Dvorišni stan koji poseduje sve što vam je neophodno za život. Odlična cena za stan u centru Novog Sada.... POVOLJNO!!!!! .