• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 pala cena

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.931 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 80.350 € na 76.250 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 76.250 €, 38,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 80.350 €
28.04.2026 - 76.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo dvosoban komplet namešten stan u ulici Jovana Bijelića u Novom Sadu. Stan je nov, useljen prvi put prošle godine.Podno grejanje mali računi, uknjižen kao garaža. Stan se nalazi blizu Telepske doline. CENA 76250E.Za sve informacije pozovite na broj telefona 0637607888 Oglas....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 78.000 €
01.05.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov. Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Gasno grejanje plaćanje po utrošku, samim tim, troškovi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 78.000 €
28.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054546 … ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2 Jovana Bijelića.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra 40 m2 pala cena'
74.000 €
74.000 €
 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>