• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra 4.sprat

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra 4.sprat" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.336 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

41489, 063 547 298 Branka, Prodaje se stan na odlinoj lokaciji na detelinari,uknjizen, bez tereta, 4. sprat, bez lifta, starija gradnja, odlican raspored iz predsoblja do svih prostorija, dvostrano orijentisan, miran kraj, puno zelenila, parking za vozila ima dovoljno. Stan je idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 72.100 €, 64,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban dupleks, 64m2, 4 sprat (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053191 .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 73.130 € na 66.950 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 73.130 €
27.03.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007735. Prodaje se kompletno nameštena, funkcionalna i svetla garsonjera (24 m2) na 4. spratu stambene zgrade bez lifta na Podbari. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom i svm potrebnim sadržajima za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra 4.sprat'
65.900 €
65.900 €
71.250 €
 
-7%

Promena cene sa 75.000 € na 70.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja garsonjeru na Novom Naselju, porodičnom kraju. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji sa liftom na četvrtom spratu, redovna etaža. Nalazi se u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, pogled je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besplatnim parkingom, na kom uvek ima slobodnih mesta. Stan orijentisan dvorišno prema zapadu, odmah useljiv bez ulaganja. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 24,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052364, PODBARA, GARSONJERA 24M2 Na prodaju garsonjera na dobroj lokaciji, Podbara. Nalazi se na četvrtom spratu bez lifta. Sastoji se iz hodnika, kupatila koji ima ležeću kadu, dnevnog boravka sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Iz kuhinje je izlaz na malu terasu. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 24,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100925 - Cena stana 71,000+ 3% agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se prodaje namešten a može i prazan. Odličan kao investicija za izdavanje. Četvrti sprat, terasa, biciklana. Etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 24,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100925 - Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se prodaje namešten a može i prazan. Odličan kao investicija za izdavanje. Četvrti sprat, terasa, biciklana. Etažno grejanje, kotao na struju, niski troškovi. ZA VIŠE INFORMACIJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053661, SATELIT, JEDNOSOBAN STAN, 24M2 <span style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:="" bold"=""> <span style="font-size:12.0pt;line-height:107%; font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048206, NOVI SAD, CENTAR, STAN, 30m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog jednoiposobnog stana površine 30m², smeštenog u centru grada, u neposrednoj blizini Socijalnog . Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.400 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan jednosoban stan na potezu Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupnih pet u zgradi sa liftom. Prodaje se kompletno namešten bez trunke ulaganja. Dvorišno je orijentisan i jako svetao. U blizini se nalazi sve neophodno za život....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>