• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra pala cena

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra pala cena" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.720 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 20 m2
    • 20 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 20 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • pogodan
    • opremljen
    • 4.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 72.100 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.100 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine je 23m2. Stan je svetao i ima terasu. Uknjižen je 1/1 i može biti kupljen putem kredita. CENA NIJE FIKSNA - POSTOJI MOGUĆNOST PREGOVORA!....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.100 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 75.000 €
03.04.2026 - 72.100 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE, ŠARENGRAD, 23 m2, GARSONJERA - nudimo vam prelep stančić u mirnom kvartu punom zelenila. Kompletno je renoviran i useljiv odmah po isplati. U ceni ostaje kompletna kuhinja sa tehnikom. Dobra prilika kako za život, tako i za iznajmljivanje. Pozovite za više....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.200 € na 72.100 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 75.200 €
01.04.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan Gundulić´. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Ovaj stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra pala cena'
72.100 €
72.100 €
73.000 €
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besplatnim parkingom, na kom uvek ima slobodnih mesta. Stan orijentisan dvorišno prema zapadu, odmah useljiv bez ulaganja. Uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025 - 72.000 €
19.02.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050861, NOVI SAD, KLISA – SLANA BARA, JEDNOIPOSOBAN STAN 36 M2 Uknjižena garaža u funkciji jednoiposobnog stana na Kilisi – Slana bara. Prizemlje, baštenska terasa, ekonomično grejanje na toplotne pumpe sa razvedenom podnim grejanjem. Mogućnost kupovine nameštaja. KONTAKT:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 75.000 € na 70.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja garsonjeru na Novom Naselju, porodičnom kraju. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji sa liftom na četvrtom spratu, redovna etaža. Nalazi se u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, pogled je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 18,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 75.000 €
05.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054574.. CENTAR, GARSONJERA 18M2 U strogom centru Novog Sada, prekoputa pozorišta prodajemo odličan, sređen i odmah useljiv stan. Garsonjera je uvek bila pod sigurnim zakupom, tako da je sigurna prilika za investiranje. Dokumentacija je uredna, uknjiženo 1/1 na vlasnika, a....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 70.000 € na 67.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.900 €, 23,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 70.000 €
07.05.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053914…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, 23m2, NOVO NASELJE, RENOVIRANA GARSONJERA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Idealna garsonjera na odličnoj lokaciji, u Novom Sadu, na Novom naselju, u ulici Momčila Tapavice. Momčila Tapavice.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 21,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 83.000 €
02.04.2026 - 77.000 €
21.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054286. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 21m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednoiposobnog stana u centru grada, funkcionalno organizovanog sa galerijom. Stan ima zaseban ulaz i nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih gradskih....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 73.130 € na 66.950 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 73.130 €
27.03.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007735. Prodaje se kompletno nameštena, funkcionalna i svetla garsonjera (24 m2) na 4. spratu stambene zgrade bez lifta na Podbari. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom i svm potrebnim sadržajima za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 78.000 €
28.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054546 … ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2 Jovana Bijelića.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 78.000 €
01.05.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov. Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Gasno grejanje plaćanje po utrošku, samim tim, troškovi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 67.500 € na 65.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 65.500 €, 31,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 74.400 €
29.10.2025 - 67.500 €
22.03.2026 - 65.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Telepu - Rakovačka Prodaje se stan površine 31m2, na prizemlju zgrade u mirnoj ulici. Stan poseduje dvoriste u kome je moguće parkiranje. Lokacija je izuzetno praktična - u blizini Doma zdravlja i autobuske stanice, što omogućava odličnu povezanost sa ostatkom grada.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 67.500 € na 65.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.500 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke zone. Stan je namešten i odmah useljiv. Odlično je pozicioniran i pogodan je kako za život tako i za rentiranje. Grejanje centalno gradsko.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 80.350 € na 76.250 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 76.250 €, 38,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 80.350 €
28.04.2026 - 76.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo dvosoban komplet namešten stan u ulici Jovana Bijelića u Novom Sadu. Stan je nov, useljen prvi put prošle godine.Podno grejanje mali računi, uknjižen kao garaža. Stan se nalazi blizu Telepske doline. CENA 76250E.Za sve informacije pozovite na broj telefona 0637607888 Oglas....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 14)

<< <1> >>