• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra porasla cena

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra porasla cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • dvorište
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 54.400 € na 66.500 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 66.500 €, 29,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 54.400 €
23.03.2026 - 66.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nova, u izgradnji, garsonjera stan na Adicama, u okviru zelene oaze nadomak Dunava. Adice su naselje sa ubrzanim razvojem malih više-porodičnih objekata sa svom potrebnom infrastrukturom. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa samo 3 sprata. kvalitetne i moderne....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 71.000 € na 74.415 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.415 €, 33,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 71.000 €
19.04.2026 - 74.415 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131455, PR/, u izgradnji, dvorište/bašta. Dvosoban stan sa dvorištem u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Biće uknjižen kao stan. U cenu je uračunat PDV. Povraćaj PDV-a za kupce koji ostvaruju uslove. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra porasla cena'
65.300 €
65.300 €
64.890 €
 
+3%

Promena cene sa 65.900 € na 67.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 67.900 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 63.900 €
30.01.2026 - 63.750 €
01.02.2026 - 65.900 €
27.03.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan jednoiposoban u izgradnji, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je veoma funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 71.000 € na 72.160 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 71.000 €
17.04.2026 - 72.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvorištem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 70.000 € na 74.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 74.000 €, 26,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
10.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na malu terasu od 2m2, odvojene kuhinje i kupatila sa krovnim prozorima.Stan je dvorišno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 61.800 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 61.800 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Podno grejanje, niski režijski troškovi. Uknjižena 1/1 i kao poslovni prostor. Dvorišno orjentisana, izolovana....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 71.000 € na 75.348 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.348 €, 29,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 71.000 €
24.03.2026 - 75.348 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051949 PETROVARADIN, 28.98m2, GARSONJERA .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 60.432 € na 64.210 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 64.210 €, 38,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 60.432 €
28.03.2026 - 64.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053527, NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 38 m2. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 59.488 € na 63.210 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 63.210 €, 37,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 59.488 €
28.03.2026 - 63.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053529, NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 37 m2. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 73.645 € na 76.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 76.900 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 73.645 €
27.03.2026 - 76.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok je pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>