• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 110000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 110000 eura" pronađeno 8 398 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 110.000 €, 27,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, useljiv, bez većih ulaganja, svetao. Parking mesto, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Na odličnoj lokaciji, blizina marketa i gradskog prevoza. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi na spratu porodicne kuce sa zajednickim ulazom i dvoristem. Stan sadrzi dve spavace sobe, kupatilo i dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov dvorišni duplex stan sa parking mestom u ceni. Uz stan se dobija 5m2 terase koja nije u kvadraturi. Stan će biti opremljen nameštajem. Idealan kako za život, tako i kao investicija. Za više informacija pozovite naše agente 064 8 222 154 Terasa.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 110000 eura'
110.000 €
110.000 €
110.000 €
  Kuća, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Bubnju na odličnoj lokaciji za miran porodičan život. Nalazi se u neposrednoj blizini stambenog kompleksa Novi Niš. Nalazi se na placu površine 163m2 i stepeništem se sa ulice dolazi do njega. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje je u funkciji komfornog....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 79,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa garažom ( 14.76m2) u Durlanu. Površine je 79m2, nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa odvojenom kuhinjom, špajza, kupatila i dve terase. Stanu pripada i polovina....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku za kupovinu novog i neuseljavanog duplex stana površine 42m², koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji – Nova Detelinara. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda i prostire se na dve etaže: donji nivo čine dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića na sedmom spratu sa dva lifta. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Stan ima ulazni hodnik, levo je ulaz u dnevnu sobu koja je drvenom pregradom pregrađena od kuhinje, trpezariju i izlaz na veću terasu. Levo iz hodnika je spavaći blok....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIROT, 110.000 €, 339,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa zemljištem u mestu Obrenovac, opština Pirot. Stambeni deo kuće je na dva sprata sa odvojenim poslovnim prostorom u prizemlju sa posebnim ulazom. Kuća je u osnovi 113 kvadratnih metara sa senikom od 40 kvadratnih metara. Ukupna površina zemljišta je 2157,5 kvadratnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Bajmoku u relativno dobrom stanju. U kući postoji suteren, koji je uređen i koristio se kao poslovni prostor, u suterenu se nalazi posebno i kupatilo i kuhinja, ukupno sa suterenom kuća ima približno 200 m2. Za suteren ima poseban ulaz, što znači da su ove dve jedinice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,55 m2, 110000 eur + PDV(10%) Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,55 m2 se nalazi na II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban, lako adaptibilan stan u najpopularnijem delu Batajnice - u zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je uknjižen na 50m2 (plus terasa 5m2) i moguća je kupovina putem kredita. Izvorno, dobro očuvano stanje Kuhinja sa trpezarijom izdvojena - mogućnost adaptacije....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma retko u ponudi, apartman od 40m2 u naselju ''Kraljevi čardaci''. Dupleks se sastoji iz dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje i kupatila na donjoj etaži. Gornju etažu čine dve spavaće sobe sa mokrim čvorom. Kompletno je renoviran od poda do plafona! Nov parket, zvucna (azmafon)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stambeno poslovne nekretnine 44m2 u samom centru Novog Sada, uknjižen dvosoban stan moderno opremljen, zgrada od 2 sprata sa ukusom uređena. U okolini je sve na par minuta :riblja pijaca, pešačka zona, prodavnice, gimnazija i osnovne i srednje škole, parking itd. Cena je 110.000....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 28,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan-apartman 28,21 m2 sa cetiri zvezdice u Hotelu sa cetiri zvezdice, Konak, Zlatibor, blizu centra, ispred objekta bolnice Cigota, preko puta Dino parka, ispred hotela Buket, ulica Sportova, zlatiborsko dedinje, odlicna, vazdusna lokacija blizu centra. BAZEN, SPA, IGRAONICA, TERETANA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119155, V/. Prodaje se Studio apartman od 32m2 na Top lokaciji. Novija zgrada stara 3/4god, izuzetan kvalitet gradnje i opreme, stan svetao, idealnog rasporeda sa lepom terasom, sve sija. Mogućnost kupovine parking mesta. Za ostale informacije pozovite nas. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 110.000 €, 140,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje van gradske buke i zagađenja. Kuća je korisne površine 140m2, upisane u katastru 98m2. Nalazi se na placu ukupne površine 16,44ari.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Cena nije fiksna! Na prodaju 3.0 stan sa korišćenjem dvorišta u najlepšem delu Zemun polja, blizu okretnice autobusa i nekoliko prodavnica. Stan je uknjižen na 49m2 kao izvorno dvosoban. Treća soba je naknadno dozidana i nalazi se u sivoj fazi radova. Ukupne stambene površine 69m2....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Somboru. Na ekstra lokaciji, u blizini centra. Adresa Pozarevacka 3. Stan ima 71m2.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan i odmah je useljiv. Vase je da unesete stvari, nema cekanja majstora. Na slikama se vidi sta je sve uradjeno i ugradjeno. Od tehnike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Karaburmi – Kompletno renoviran i opremljen! Prodaje se uknjižen stan 1/1, površine 54 m² (42 m² grejni deo + 12 m² terasa), u prizemlju višespratnice sa odličnom izolacijom i niskim troškovima. Visina plafona: 2.37 m. 🔹 Struktura: Dnevna soba + 2 manje spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od OŠ, VRTIĆA, STARAČKOG DOMA, ROBNE KUĆE.U okruženju veliki javni parking, igralište, sportski tereniZgrada uredna i sa biciklanom. Svetao dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade sa terasom, dvorišno orijentisan. Odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 68,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tihomi prijatnom delu Palilule, daleko od gradske buke, a ipak na dohvat svega što je važno, nalazi se stan koji svojim karakterom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Smešten u visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ovaj stan predstavlja idealan izbor za one koji tragaju za....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 110.000 €, 440,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

kuca je pravljena moderna jako je velika ima 7,spavace sobe 3,kupatila 3,ulaza nemogu da vam pisem sve ali od video nadzora alarma kapija se otvara na daljinski voda reto cirkulacija grejanje plin i struja ako gledate plan videcete da ima i kafic i suteren ja mislim 440,m2 ali ako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika za kupovinu stana u centralnom delu Banovog brda. Na par koraka od tržnog centra Ada mall, opštine, pozorišta, prodavnice, pekara, škole, vrtića. Iz stana se pruža pogled ka Adi Ciganliji. Stan je površine 32m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kosovskoj ulici, delu bliže centru grada, prodaje se odlična i funkcionalna spratna kuća. Korisna površina kuće iznosi 188 m2 ( 94 m2 po etaži ) a površina parcele iznosi cc 300 m2. Kuća je kvalitetno građena, poseduje prostran podrum i tavanski prostor a grejanje je centralno.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 110.000 €, 270,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Guncatima koja se sastoji iz fizički podeljene stambene jedinice. Prizemlje je kompletno sređeno za život i odmah useljivo. Sprat je u sivoj fazi (urađene prostorije, ravnajući sloj), postavljena pvc stolarija, izgletovano, izvedene vodovodne, kanalizacione i električne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Novoj Detelinari. Uknjižen. Odlična investicija. Top ponuda. Za sve dodatne informacije pozovite nas. s25 42m2 - Nova Detelinara ŠIFRA: 550692 KONTAKT: 0648222153 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 75 m2. Odlična lokacija, kod pijace, etažno grejanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderno opremljen jednoiposoban stan na Južnom Telepu, Novi Sad Prodaje se funkcionalan i moderno uređen stan površine 37 m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, što garantuje mir i privatnost. Nalazi se u odličnoj i traženoj lokaciji – Južni....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 518)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>