• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 110000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 110000 eura" pronađeno 8 401 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 66m2, terasa, norveški radijatori, VPR/IV, telefon, interfon, parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo trosaban stan od 66m2 u Boleču u Ulici Hajduk-Stanka, nov i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom i terasom. Ispred....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 152,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BAČKA TOPOLA, 152m2, KUĆA Prodaje se izuzetno prostrana kuća sačinjena od dve etaže, koja poseduje plac od sedam ari. Prostire se na 152m2, ali u stvarnosti ima 300m2 stambenog prostora. Donja etaža je kompletno nameštena i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 110.000 €, 148,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Kuća je starije gradnje, ali je odlično održavana na placu od 2181 m2 Poseduje podrum i visoko prizemlje gde je smešten veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe, veliko kupatilo....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 110.000 €, 270,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Guncatima koja se sastoji iz fizički podeljene stambene jedinice. Prizemlje je kompletno sređeno za život i odmah useljivo. Sprat je u sivoj fazi (urađene prostorije, ravnajući sloj), postavljena pvc stolarija, izgletovano, izvedene vodovodne, kanalizacione i električne....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem Studio apartman od 32m2 u Aveniji Garden, ulica Cara Dušana. Moguća kupovina parking mesta. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 28,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan-apartman 28,21 m2 sa cetiri zvezdice u Hotelu sa cetiri zvezdice, Konak, Zlatibor, blizu centra, ispred objekta bolnice Cigota, preko puta Dino parka, ispred hotela Buket, ulica Sportova, zlatiborsko dedinje, odlicna, vazdusna lokacija blizu centra. BAZEN, SPA, IGRAONICA, TERETANA,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

na izuzetnom mestu, u samom centru, u mirnom delu zlatibora nalazi se apart hotel, lux kategorije, apartman koji se prodaje sastoji se iz predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije i spavace sobe. sve opremljeno vrhunskom opremom. Zgrada ima dvorište gde se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov dvorišni duplex stan sa parking mestom u ceni. Uz stan se dobija 5m2 terase koja nije u kvadraturi. Stan će biti opremljen nameštajem. Idealan kako za život, tako i kao investicija. Za više informacija pozovite naše agente 064 8 222 154 Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 79,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa garažom ( 14.76m2) u Durlanu. Površine je 79m2, nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa odvojenom kuhinjom, špajza, kupatila i dve terase. Stanu pripada i polovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu na Telepu. Nekretnina se sastoji od 3 spavaće sobe, predsoblja, kuhinjom i dva kupatilo. U blizini sve neophodno za život u vidu: supermarketa, doma zdravlja, škola Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve cisto, renovirano, perfektno bez ulaganja, sve sredjeno, savrseno za odmor ili izdavanje. Na glavnoj ulici. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Uz stan ide i parking mesto i ostava. Rok završetka zgrade 31.12.2025. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 44m2, JEDNOIPOSOBAN Prodaje se jednoiposoban stan na visokom prizemlju orijentisanom ka dvorištu, na samoj granici sa Limanom 4. Zgrada u kojoj se stan nalazi je moderna i lepo uređena. U okolini se nalazi sve što je neophodno za život i ima odličnu povezanost autobuskim linijama.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 110.000 €, 27,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, useljiv, bez većih ulaganja, svetao. Parking mesto, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Na odličnoj lokaciji, blizina marketa i gradskog prevoza. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stambeno poslovne nekretnine 44m2 u samom centru Novog Sada, uknjižen dvosoban stan moderno opremljen, zgrada od 2 sprata sa ukusom uređena. U okolini je sve na par minuta :riblja pijaca, pešačka zona, prodavnice, gimnazija i osnovne i srednje škole, parking itd. Cena je 110.000....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIROT, 110.000 €, 339,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa zemljištem u mestu Obrenovac, opština Pirot. Stambeni deo kuće je na dva sprata sa odvojenim poslovnim prostorom u prizemlju sa posebnim ulazom. Kuća je u osnovi 113 kvadratnih metara sa senikom od 40 kvadratnih metara. Ukupna površina zemljišta je 2157,5 kvadratnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 110.000 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u kući gde postoje više stambenih jedinica u jednoj od lepših ulica u Zemunu, sa pripadajućim parking mestom i jednim arom placa. U neposrednoj blizini škole, vrtića, pijace i velikih trgovinskih lanaca. Nov krovni pokrivač, nova fasada sa izolacijom. Nisu potrebna....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kosovskoj ulici, delu bliže centru grada, prodaje se odlična i funkcionalna spratna kuća. Korisna površina kuće iznosi 188 m2 ( 94 m2 po etaži ) a površina parcele iznosi cc 300 m2. Kuća je kvalitetno građena, poseduje prostran podrum i tavanski prostor a grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda! ! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 109.915 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 57.85m2 ------------------------------------- 57.85m2, 2.0, 1/2, EG, interfon, parking Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 110.020 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.840 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom za vaš porodičan život, na pravom ste....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.600 €, 64,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,46m2,na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 109.600 €, 44,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona.Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 109.580 €, 54,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 109.500 €, 160,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična renovirana kuća u Raški- Mislopolje, površine 160m² ( uknjižena na 110m²). U donjem nivou su tri pomoćne prosotorije , predviđene za letnju kuhinju, kotlarnicu i vešernicu. U gronjem nivou su predsoblje, kupatilo sa zidanom tuš kabinom, hodnik, tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.450 €, 42,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi u manjoj stambenoj zgradi sa samo dva sprata i dva ulaza, u mirnoj ulici na Telepu, idealnoj za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi škola, što ovu lokaciju čini posebno pogodnom za porodice s decom. Gradnja je već 80% završena, a iza projekta stoji proveren....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 109.340 €, 71,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1102 U ponudi stan na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, u zgradi koja se gradi od vrlo kvalitetnih materijala. Stan ima 71m2, a čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, wc, kupatilo, dve spavaće sobe i terasa. U blizini zgrade je naselje Kablar, a tu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 67,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 109.270 €, 39,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja maj 2025. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.230 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.130 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121604, IV/V, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>