• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 110000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 110000 eura" pronađeno 8 401 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • novogradnja
    • potkrovlje
    • parket
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 107.650 €, 39,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770,064/8222-154,064/8222-155....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 107.610 €, 44,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju sa planiranim završetkom radova u decembru 2025.godine. Objekat se gradi po savremenim standardima-grejanje na toplotne pumpe, sedmokomorna PVC stolarija, staklene ograde na balkonima, tarket parket i španska keramika vrhunskog kvaliteta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.600 €, 38,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosobni stanovi u izgradnji – Telep, useljenje mart 2026. U ponudi dvosobni stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u novosadskom naselju Telep. Stanovi su pažljivo projektovani sa ciljem da pruže maksimalnu funkcionalnost, udobnost i kvalitet života. Osnovne informacije: Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.550 €, 43,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 107.550 €, 38,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam jednoiposoban stan površine 38m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.500 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom srcu Zlatibora Na izvanrednoj poziciji na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini početne stanice Gondole, Avantura parka, skijališta Obudojevica i niza drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Lokacija stana predstavlja dodatnu prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.410 €, 43,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 107.340 €, 56,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.280 €, 43,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.250 €, 78,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 78m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.160 €, 40,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 107.120 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

sa PARKING MESTOM, troiposoban stan 70m2, SAJAM+++ Agencijska oznaka-1063134 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI, u neposrednoj blizini Master Centra. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 107.120 €, 50,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dve ostave i terase. Ispred zgrade se nalazi veliki parking. Za više informacija pozvati: 0652813132 0652813133 Agencijska oznaka: 1012292 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

One bedroom apartment in BW Residences. Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Agencijska provizija 50% Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 107.070 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u urbanoj vili od 3 stana Odlično organizovan prostor, svaki kvadrat je na svom mestu. Dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom plus tri spavaće sobe. svaki stan ima svoj gasni kotao što pruža mogućnost ušteda tokom grejne sezone. Tarket podovi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.500 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na Plavim Horizontima u organizovanoj i harmoničnoj komšijskoj zajednici. Jako očuvan stan u odličnom stanju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je postavljen hrastov pod i ugradjene inverter klime. Oko zgrade ima 40m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.500 €, 44,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 110.500 €, 37,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i terasu koja se pruža celom duzinom stana (oko 12m). Stan poseduje podrumsku prostoriju od 3m2. Stan je renoviran povrsine 67m2....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 107.000 €, 57,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana,ukupno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan ulici Generala Milojka Lešjanina; Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, wc/kupatilo i terasu celom duzinom stana (oko 12m). Svaki stan poseduje i podrumsku prostoriju od oko 3m2.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Rumi sa parking mestom , u ulici 15. Maj. Stan je na 4.spratu, u zgradi sa dva lifta, površine 67 m2. Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom. U stanu je video nadzor, elektropodizači na roletnama, grejanje na gas ( svaki stan ima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.000 €, 38,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na par koraka od centra Zlatibora kod Čigote. Površine je 37,51m2 u lux kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 107.000 €, 71,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Banovci se nalaze na obali Dunava, 12 kilometara uzvodno od Zemuna. Desetak hiljada stanovnika živi na prostoru koji poseduje sve karakteristike urabanog, ali kombinovano, seoskog i gradskog naselja. Naselje je spojeno sa Starim Banovcima, urbanim naseljem Banovci-Dunav. Novi....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 107.000 €, 99,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Maljak - prodaja kuće. Kvalitetno građena kuća podeljena na tri stambene jedinice. U prizemlju je stan sa dve sobe, prostranom kuhinjom i kupatilom. Na spratu je takođe stan sa dve sobe, kuhinjom, kupatilom i velikom terasom od 28m2. Stan u potkrovlju je površine 40m2, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.940 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju pouzdanog investitora. Standardno kvalitetna 6-komorna stolarija, staklena ograda na terasama, dobar kvalitet unutrašnje stolarije. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Rok za završetak radova decembar 2025.g. Pozovite naše agente za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.530 €, 39,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 106.800 €, 40,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAVREMENA ARHITEKTURA I VISOK KVALITET GRADNJE - LIMAN V Moderna stambena zgrada u izgradnji, smeštena u mirnom delu Limana 5 što garantuje mir i privatnost budućim stanarima. Ova lokacija je idealna i za život, zahvaljujući izuzetnoj povezanosti sa svim delovima grada i blizinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 106.800 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 106.755 €, 64,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 106.740 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov dvoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 59,3 i nalazi se na II spratu u zgradi spratnosti P+3 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.550 €, 67,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

ADICE, 67m2, TROIPOSOBAN (cena 110.550€ sa PDV-om + 3% posrednička naknada) Prodaju se troiposobni stanovi u izgradnji površine 67m2. Stanovi se nalaze na 1. i 2. spratu zgrade. Grejanje je na gas, a svaki stan ima svoj gasni priključak. U dvorištu zgrade postoje pripadajuće garaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.600 €, 71,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>