• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 110000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 110000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 110000 eura 40 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 110000 eura 40 m2" pronađeno 1 075 nekretnina - prosečna cena 1.868 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • renovirano
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, površine 40m². Stan je svetao, funkcionalan i pogodan za jednu osobu ili par. Nalazi se u mirnom delu naselja,u blizini se nalazi autobuska stanica(150m - autobuska linija 12) i prodavnica (Idea u zgradi). Stan poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 300 €, 40,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Bulevaru 12 februar. Prostor čini komora koja može biti minusna i plusna. Ima telefon, internet, video nadzor, alarm. Postoji i mala kancelarija. Moguć je prilaz šleperima. Dvorišni deo prostora je uredjen. Na odličnoj je lokaciji. Izdaje se ozbiljnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.400 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 110000 eura 40 m2'
230 €
50.000 €
76.010 €
  Apartman, RAŠKA, 65.180 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam apartman u izgradnji na Kopaoniku sa rokom, april 2026. Apartman je pažljivo osmišljen i projektovan kako bi zadovoljio najviše standarde udobnosti i estetike. Osim spektakularnog pogleda, apartmani se nalaze u neposrednoj blizini pešačkih staza, biciklističkih ruta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.380 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV Jednoiposoban stan 41m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci.U ponudi imamo stanove različitih kvadratura, 27m,33m,41m,53m, prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje ili rentiranje. Jednoiposoban stan 41m nalazi se u Komaku....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zelenog venca, izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 40 m². 📍 Lokacija: Centar grada 🏢 Sprat: 1/3 📐 Površina: 40 m² Struktura: Hodnik • Manja soba • Veća soba • Čajna kuhinja • Kupatilo • Ostava Karakteristike: Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 106.800 €, 40,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAVREMENA ARHITEKTURA I VISOK KVALITET GRADNJE - LIMAN V Moderna stambena zgrada u izgradnji, smeštena u mirnom delu Limana 5 što garantuje mir i privatnost budućim stanarima. Ova lokacija je idealna i za život, zahvaljujući izuzetnoj povezanosti sa svim delovima grada i blizinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.360 €, 40,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na četvrtom spratu u zgradi bez lifta površine 40 m2. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, toaleta i dve terase. Obe sobe imaju pogled na Pobedinu ulicu. Opremljen je nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je centralno.Ima klimu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinica poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 40m2 u suturenu starije zgrade. Stan je potpuno renoviran, urađena hidro i toplotna izolacija. Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kupatila i hodnika. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem i tehnikom. Osim stanovanja i izdavanja ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.240 €, 40,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Idealan dvosoban stan u mirnijem delu Telepa. Uz stan ide komplet nameštaj, ostava i parking mesto.Uknjizen 1/1. Za sve dodatne informacije pozvati naše agente. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 71.500 €, 40,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran, namešten jednoiposoban stan na IV spratu (poslednjem) starije zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i izlaskom na terasu, prostrane spavaće sobe i kupatila. Na podovima je kvalitetna keramika, stolarija PVC, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 40m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Postoji parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18680 Prodaje se lux jednoiposoban stan 40m2 na top lokaciji kod novog Maxija u Beočinu. Zgrada se nalazi na samom ulasku u Beočin. Zgrada je stara 1,5 godinu. stan ima jednu odvojenu sobu sa plakarom.Stan se prodaje sa novim nameštajem koji je radjen po meri stana.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 99.910 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan novije gradnje. Ispred zgrade se nalazi javni parking, a na 50-ak metara se nalazi O.Š. " Dositej Obradović". U blizini se nalaze dečije igralište i prodavnice Šifra: 1012161 Kontakt: 0652813132 0652813133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 75.600 €, 40,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.150 €, 40,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 40,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 40m2. Nalazi se u prizemlju, u porodičnom stambenom objektu kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 85.310 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposoban stan projektovane površine 40 m2. Nalazi se na I spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Uz stan gratis parking mesto! Useljenje i završetak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.160 €, 40,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
  Stan, BANJA, 83.000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji u Višnjičkoj banji u zgradi od crvene fasadne cigle. Blizu škole,vrtića,prodavnica,prevoza. Odličan pogled i dostupan parking. Potrebna odredjena ulaganja. Moguće proširenje stana. Od prostorija poseduje: hodnik,kupatilo,lodju,kuhinja,trpezarija,dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 430 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odličan stan na Bulevaru Evrope , kompletno namešten i sa svom belom tehnikom, 40 m2 i terasom Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem prelep namešten stan na odličnoj lokaciji na samom Bulevaru Oslobodjenja.Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima i uredjajima za udoban život.Nalazi se na trećem spratu od ukupno 5 u zgradi sa tri lifta.Oko zgrade ima dosta parking mesta.Stan je maksimalno izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 104.400 €, 40,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121692, PR/, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan jednoiposoban stan na Novoj detelinari. U blizini su Master centar Sajam,pijaca, škola, obdanište, marketi,dom zdravlja a ni Železnička stanica i Medicinski fakultet nisu daleko. Stan ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna dvojna kuća površine 40m², idealna za miran porodični život ili kao investicija. Objekat se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Ispred kuće se nalazi uređeno dvorište/terasa, kao i obezbeđen parking prostor. Ukupna površina placa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.830 €, 40,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Šifra:543919 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 84.130 €, 40,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su savremeni stanovi u izgradnji koji predstavljaju savršenu kombinaciju komfora i funkcionalnosti. Ovi stanovi su opremljeni kvalitetnim materijalima, uključujući Tarkett podove i PVC stolariju, koja je spolja u elegantnoj antracit boji, dok je unutrašnjost obeležena čistom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen nov apartman na Treski.. Zgrada novoizgradjena i useljena. Od zicare na 300 m. Poseduje vlastito parking mesto. Zgrada ima svoju skijasnicu. Apartman se prodaje namesten opremljen za ugodan boravak. Odlicna investicija koja se brzo moze vratiti, kao i vase mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 81.720 €, 40,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 42.000 €, 40,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Kotež u procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.540 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350 €, 40,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u porodičnoj kući, na prvom spratu sa posebnim ulazom. Nalazi se u strogom centru grada i površine je 40m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, jedne kancelarije, polunameštene kuhinje i toaleta. Grejanje je na struju, inverter klimom, pa su i troškovi niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.240 €, 40,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan dvosoban stan u mirnijem delu Telepa. Uz stan ide komplet nameštaj, ostava i parking mesto. Uknjižen 1/1. Za sve dodatne informacije pozvati naše agente. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115236, PR/III, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.060 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.020 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....