• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome nekretnine mali oglasi
  • oglasi.rs parking do 110000 eura - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 110000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 110000 eura" pronađeno 8 398 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • lift
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, norveški radijatori, lift, parking, garaža. Na prodaju nov, odmah useljiv trosoban stan smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koja je izrađena od najsavremenijih materijala sa odličnim termoizolacionim svojstvima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Novoj Detelinari. Uknjižen. Odlična investicija. Top ponuda. Za sve dodatne informacije pozovite nas. s25 42m2 - Nova Detelinara ŠIFRA: 550692 KONTAKT: 0648222153 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 66m2, terasa, norveški radijatori, VPR/IV, telefon, interfon, parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo trosaban stan od 66m2 u Boleču u Ulici Hajduk-Stanka, nov i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom i terasom. Ispred....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 110000 eura'
110.000 €
110.000 €
110.000 €
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem Studio apartman od 32m2 u Aveniji Garden, ulica Cara Dušana. Moguća kupovina parking mesta. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 75 m2. Odlična lokacija, kod pijace, etažno grejanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo vam odličnu priliku za kupovinu novog i neuseljavanog duplex stana površine 42m², koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji – Nova Detelinara. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda i prostire se na dve etaže: donji nivo čine dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119155, V/. Prodaje se Studio apartman od 32m2 na Top lokaciji. Novija zgrada stara 3/4god, izuzetan kvalitet gradnje i opreme, stan svetao, idealnog rasporeda sa lepom terasom, sve sija. Mogućnost kupovine parking mesta. Za ostale informacije pozovite nas. Više informacija....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 110.000 €, 140,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje van gradske buke i zagađenja. Kuća je korisne površine 140m2, upisane u katastru 98m2. Nalazi se na placu ukupne površine 16,44ari.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 152,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BAČKA TOPOLA, 152m2, KUĆA Prodaje se izuzetno prostrana kuća sačinjena od dve etaže, koja poseduje plac od sedam ari. Prostire se na 152m2, ali u stvarnosti ima 300m2 stambenog prostora. Donja etaža je kompletno nameštena i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i manja kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa,dvoirište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknižen-24m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Bubnju na odličnoj lokaciji za miran porodičan život. Nalazi se u neposrednoj blizini stambenog kompleksa Novi Niš. Nalazi se na placu površine 163m2 i stepeništem se sa ulice dolazi do njega. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje je u funkciji komfornog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi na spratu porodicne kuce sa zajednickim ulazom i dvoristem. Stan sadrzi dve spavace sobe, kupatilo i dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

na izuzetnom mestu, u samom centru, u mirnom delu zlatibora nalazi se apart hotel, lux kategorije, apartman koji se prodaje sastoji se iz predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije i spavace sobe. sve opremljeno vrhunskom opremom. Zgrada ima dvorište gde se nalazi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma retko u ponudi, apartman od 40m2 u naselju ''Kraljevi čardaci''. Dupleks se sastoji iz dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje i kupatila na donjoj etaži. Gornju etažu čine dve spavaće sobe sa mokrim čvorom. Kompletno je renoviran od poda do plafona! Nov parket, zvucna (azmafon)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Cena nije fiksna! Na prodaju 3.0 stan sa korišćenjem dvorišta u najlepšem delu Zemun polja, blizu okretnice autobusa i nekoliko prodavnica. Stan je uknjižen na 49m2 kao izvorno dvosoban. Treća soba je naknadno dozidana i nalazi se u sivoj fazi radova. Ukupne stambene površine 69m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 110.000 €, 148,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Kuća je starije gradnje, ali je odlično održavana na placu od 2181 m2 Poseduje podrum i visoko prizemlje gde je smešten veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe, veliko kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Nekretnina se sastoji od 3 spavaće sobe, predsoblja, kuhinjom i dva kupatilo. U blizini sve neophodno za život u vidu: supermarketa, doma zdravlja, škola Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra:....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban, lako adaptibilan stan u najpopularnijem delu Batajnice - u zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je uknjižen na 50m2 (plus terasa 5m2) i moguća je kupovina putem kredita. Izvorno, dobro očuvano stanje Kuhinja sa trpezarijom izdvojena - mogućnost adaptacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 110.000 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Salajka, veoma lep jednoiposoban stan 39m2 sa parking mestom, u novoizgrađenoj zgradi (useljena 2019. godine). Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, na 20 minuta hoda od centra grada. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i lepo uređenom terasom, spavaću sobu, predsoblje i kupatilo. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo poslovni prostor u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena od 52m2. Lokala se sastoji iz tri celine velikkog ulaznog dela oko 30m2, zatim od međuprostora sa mokrim čvorom oko 10m2 i terase od oko 12m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 44m2, JEDNOIPOSOBAN Prodaje se jednoiposoban stan na visokom prizemlju orijentisanom ka dvorištu, na samoj granici sa Limanom 4. Zgrada u kojoj se stan nalazi je moderna i lepo uređena. U okolini se nalazi sve što je neophodno za život i ima odličnu povezanost autobuskim linijama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića na sedmom spratu sa dva lifta. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Stan ima ulazni hodnik, levo je ulaz u dnevnu sobu koja je drvenom pregradom pregrađena od kuhinje, trpezariju i izlaz na veću terasu. Levo iz hodnika je spavaći blok....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIROT, 110.000 €, 339,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa zemljištem u mestu Obrenovac, opština Pirot. Stambeni deo kuće je na dva sprata sa odvojenim poslovnim prostorom u prizemlju sa posebnim ulazom. Kuća je u osnovi 113 kvadratnih metara sa senikom od 40 kvadratnih metara. Ukupna površina zemljišta je 2157,5 kvadratnih....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Bajmoku u relativno dobrom stanju. U kući postoji suteren, koji je uređen i koristio se kao poslovni prostor, u suterenu se nalazi posebno i kupatilo i kuhinja, ukupno sa suterenom kuća ima približno 200 m2. Za suteren ima poseban ulaz, što znači da su ove dve jedinice....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Uz stan ide i parking mesto i ostava. Rok završetka zgrade 31.12.2025. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve cisto, renovirano, perfektno bez ulaganja, sve sredjeno, savrseno za odmor ili izdavanje. Na glavnoj ulici. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.000 €, 64,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 64m2 na samom ulazu u Futog. Troiposoban stan na ulazu u Futog , novogradnja . Tri spavace sobe , dnevna sa kuhinjom terasa i ostava.Zgrada ima tri stana ukupno na svakom spratu je samo jedan stan ,sto obezbedjuje maksimalnu privatnost. Blizu autuboske stanice ,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 518)