• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 110000 eura prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 110000 eura prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 110000 eura prizemlje

  • Za upit "oglasi.rs parking do 110000 eura prizemlje" pronađeno 1 420 nekretnina - prosečna cena 864 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Bubnju na odličnoj lokaciji za miran porodičan život. Nalazi se u neposrednoj blizini stambenog kompleksa Novi Niš. Nalazi se na placu površine 163m2 i stepeništem se sa ulice dolazi do njega. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje je u funkciji komfornog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 110000 eura prizemlje'
110.000 €
110.000 €
110.000 €
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Karaburmi – Kompletno renoviran i opremljen! Prodaje se uknjižen stan 1/1, površine 54 m² (42 m² grejni deo + 12 m² terasa), u prizemlju višespratnice sa odličnom izolacijom i niskim troškovima. Visina plafona: 2.37 m. 🔹 Struktura: Dnevna soba + 2 manje spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 68,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tihomi prijatnom delu Palilule, daleko od gradske buke, a ipak na dohvat svega što je važno, nalazi se stan koji svojim karakterom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Smešten u visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ovaj stan predstavlja idealan izbor za one koji tragaju za....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 110.000 €, 270,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Guncatima koja se sastoji iz fizički podeljene stambene jedinice. Prizemlje je kompletno sređeno za život i odmah useljivo. Sprat je u sivoj fazi (urađene prostorije, ravnajući sloj), postavljena pvc stolarija, izgletovano, izvedene vodovodne, kanalizacione i električne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 351,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na putu ka Matejevcu. Nalazi se na placu od 369m2. Površina kuće je 351m2 bruto (neto 284m2). Sam objekat se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je smešten jednosoban stan (predsoblje, kupatilo, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom) i garaža.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 109.915 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 57.85m2 ------------------------------------- 57.85m2, 2.0, 1/2, EG, interfon, parking Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.130 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 108.800 €, 68,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 68 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.730 €, 39,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.700 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, DETELINARA površine 46m2. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Mirna ulica. Puno zelenila i parking mesta oko zgrade. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.670 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, visoko prizemlje, dvostrano orijentisan. Miran kraj Stare Detelinare, okolina puna zelenila, u blizini 3 vrtića, 2 osnovne škole, marketi, igrališta. Ulica jednosmerna, dosta parkinga.Na 50m od zgrade stajalište za autobus 3 i 13. Stan poseduje hodnik iz kog se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.665 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na Detelinari Smešten na visokom prizemlju u veoma mirnoj ulici bez gužve i buke Sastoji se od dnevnog boravka i terase, kuhinje i trpezarije, odvojene velike spavaće sobe i kupatila Idealan za život ili kao investicija Ispred zgrade se nalazi javni parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.350 €, 48,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi fantastičan troiposoban stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. Pozicioniran 200m od hotela "Mona" predstavlja odličnu investiciju za izdavanje, a zbog svoje strukture i za život. Zgrada rađena najkvalitetnijim materijalima, fasadna cigla, izolacija 15cm. Poseduje lift, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 108.150 €, 38,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep jednoiposoban stan na novoj detelinari. Idealna lokacija, miran kraj, centralno grejanje, protočna topla voda, na drugom spratu. Održavan stan, prvi vlasnik, terasa je zatvorena roletnama koje se po potrebi mogu spustiti, u prizemlju zgrade vlasnici stanova imaju biciklanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade, stan je izdat do 1.juna pa budući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 108.000 €, 270,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti (neka manja proizvodnja, pekara, magacinski prostor), a moguće je i prepraviti u stambeni prostor. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 107.650 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.250 €, 78,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 78m²....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 107.000 €, 99,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Maljak - prodaja kuće. Kvalitetno građena kuća podeljena na tri stambene jedinice. U prizemlju je stan sa dve sobe, prostranom kuhinjom i kupatilom. Na spratu je takođe stan sa dve sobe, kuhinjom, kupatilom i velikom terasom od 28m2. Stan u potkrovlju je površine 40m2, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.000 €, 38,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TOP STAN NA GRBAVICI – Mogućnost kupovine putem kredita za mlade! Na prodaju odličan dvosoban stan površine 38 m² , nalazi se u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Miše Dimitrijevića, Grbavica . Stan je uknjižen i moguće ga je kupiti putem stambenog kredita za mlade! ****....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.725 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

USELJIV, JEDNOIPOSOBAN stan u kvalitetnoj novogradnji na Novoj Detelinari. Visoko prizemlje, lift, terasa, grejanje centralno na gas sa kalorimetrima. Mogucnost kupovine parking mesta u dvoristu zgrade. IDS 82894. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.600 €, 96,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109230, 13a, spratna, struja, klima, telefon, terasa, garaza, dvorište/bašta. Izdaje se kuca u naselju Sremska Kamenica, nedaleko udaljenom od centra Sremske Kamenice i Novog Sada. Izolovan od urbane džungle, a opet blizu grada. Najbliža autobuska stanica udaljena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.500 €, 46,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119408, VPR/IV, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na Detelinari na visokom prizemlju. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Stan je idealan za porodično stanovanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 105.500 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi poslovni prostor u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna stolarija,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.300 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Centar. ODMAH USELJIV, NOV TROSOBAN STAN. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi sa 6 stanova, na visokom prizemlju. Površine je 73m2 i u osnovi je trosoban. Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo i dve terase. Ceo stan je urađen u prvoj klasi....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.300 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeno dizajniran stan pruža vrhunski komfor i kvalitet života. Smešten je u visokom prizemlju nove stambene zgrade, sa ukupnom površinom od 73 m². Aluminijumska stolarija sa termoizolacionim staklima na svim prozorima i izlazima na terase, što obezbeđuje izuzetnu zvučnu i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren potpuno ravan, u dvorištu se nalazi još jedan objekat u sivoj fazi gradnje od 40m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na koji vode unutrašnje....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 105.000 €, 250,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na lepoj lokaciji sa prelepim pogledom. Kuća se nalazi u Sićevu u blizini Kafane Mali Vikend. Kuća se nalazi placu od 724m2, Ukupna površina kuće je 250 m2. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu Gornje Vrežine. Objekat ima prizemlje i dva sprata i čini ga veliki broj prostorija velikih i manjih soba ukupno osam , sa unutrašnjim stepeništem i prostranom....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 105.000 €, 68,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID665 U ponudi lokal od 34m2 sa magacinskim prostorom od 34,4m2. Prostor je namenjen raznim delatnostima i veoma je iskoristljiv. Nalazi se u prizemlju zgrade. Prednost je što je lokal je smešten blizu škole i doma zdravlja. Prostor je idealan za pekaru jer već ima ugrađenu i potpuno....