• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 371 nekretnina - prosečna cena 595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PARAĆIN, 120.000 €, 204,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova nekretnina idealna je za veće porodice ili one koji žele dodatni prostor za goste, radnu sobu ili hobi prostoriju. Kuća je građena kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 106,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Da li želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu? Ukoliko je to Vaša želja predstavljamo Vam idealnu kuću za ljubitelje prirode, okruženu šumom i brdima, površine 160m2 u Sisevcu. Površina kuće je iskorišćena maksimalno obezbeđujući ulazni....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 240.000 €, 360,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

-Prizemlje 150m2 -Stan 120m2 -90m2 potkrovlje 360 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal iz dva nivoa. 45 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 230,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2022.,

www.heroldo.com

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. 230 m 2 5 0 1 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 67.590 €, 56,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izražena cena je sa PDV-om. Moguć povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja Petra I 53, Lokal 6....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.heroldo.com

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe, uknjiženu sa grejanjem na gas. 194 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 18.000 €, 280,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća. Plac je bogat zelenilom. Mirna priroda, svež vazduh, svakodnevna tišina bez gradskog saobraćaja je ono što bi svako mogao da poželi u nekom....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 66.500 €, 17500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Moguće spajanje sa većom parcelom -Moguće priključenje vode i struje .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 41.000 € na 45.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 138,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2022 - 35.000 €
15.11.2022 - 41.000 €
24.02.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2022.,

www.heroldo.com

-Legalizovana kuća od 81m2 -Uknjižene pomoćne prostorije od 22m2 i 35m2 u fazi rušenja -Priključak struje, vode i kanalizacije -Moguća korekcija u ceni 138 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Cena je sa PDV-om 159 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 520.000 €, 370,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata 370 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 42.500 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan u Paraćinu na odličnoj lokacijii! Stan je praktičan i ekonomičan. Dobra vest je da sve što je na slikama ostaje u stanu i ulazi u cenu! Sve je na par minuta od zgrade-Pošta, Opština, osnovna i srednja škola. PVC stolarija i urađena hidoizolacija.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje 106 m 2 2 0 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 104.326 €, 86,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izrazena cena je sa PDV-om. Moguć je povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 420,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena, prizemlja , prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odrađena izolacija objekta Moguća korekcija cene....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 490.000 €, 2000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Dve hale i kancelarijski prostor blizu centra. 2.000 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 54.000 €, 5419,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Parcele od po 20.91a, 14.24a, 8.81a, 7.17a i 3.06a. Za kupovinu kompletnih 54.19a dogovor oko cene. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo potpuno sređenu kuću blizu osnovne škole Stevan Jakovljević , sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dva kupatila i izdvojenom kuhinjom. Zakažite razgledanje putem projeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-032 Ili nas posetite lično u agenciji: Paraćin....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 3.665.000 €, 3665,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se parcela u Sisevcu, ukupna površina je 33 ara. Mogućnost kupovine dela parcele prema želji kupca (minimalno 6 ari) Cena je 1000e po aru. Struja dostupna na 200m Parcela izlazi na put širinom od 70m Sisevac je atraktivna turistička destinacija, idealna za izgradnju kuća,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 195.000 €, 600,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ojekat se sastoji od 6 soba koje su opremljene za izdavanje sa 16 ležajeva. U objektu postoje 3 kupatila kao i restoran za 100 gosta. Grejanje: etažno gas i čvrsto gorivo. Pametna investicija. Objekat može biti korišćen i kao porodična kuća sa restoranom. Hvala što ste izdvojili Vaše....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 67.000 € na 72.000 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2024 - 70.000 €
27.05.2025 - 67.000 €
07.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada sa prelepim pogledom na grad. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila i dve terase. Kontaktirajte nas za razgledanje: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-032 Ili nas posetite u agenciji: Kralja Petra....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan površine 70m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. Stan je potpuno renoviran (elektro i vodovodne instalacije, podovi, keramika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 180.000 €
07.03.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se atraktivan poslovni prostor smješten u samom centru grada, na frekventnoj i lako dostupnoj lokaciji. Prostor je pogodan za razne delatnosti poput kancelarija, trgovine, ordinacije, salona ili ugostiteljstva. Prostor je svetao, funkcionalnog rasporeda i predstavlja odličnu....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 52.000 €, 109,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim rasporedom prostorija.Plac od 2.13a je pravilnog oblika sa pomoćnom zgradom . Kuća, Paraćin | Prodaja · 109m² · 52.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 11.500 €, 5172,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 21.000 €, 32,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.heroldo.com

Prodajemo legalizovanu vikend kuću na Petlovcu u Paraćinu, na placu od 9. 4 ari. Vikendica ima struju i poseduje sopstveni bunar. Kontaktirajte nas ili posetite za više informacija: 035/8570-477 064/8570-477 065/8312-032 Kralja Petra I 53, Lokal 6 32 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! 183 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 329,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka, tri kupatila. Kuća se prodaje sa nameštajem. Hvala što ste posetili ovaj oglas. Kuća, Paraćin | Prodaja · 329m² · 60.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 315,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe, prostran dnevni boravak , fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim deo Takođe postoji i suturen ispod cele kuće Moguć dogovor oko cene 315 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja,gradska voda,kanalizacija! Nije fiksna cena. Kuća, Paraćin | Prodaja · 91m² · 35.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 67.000 €, 7411,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Parcela povrsine 74.11a uz glavni put, smer ka Transkopu. Postoji mogućnost kupovine još jedne parcele odmah uz ovu površine 43.77ari. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, prostrano predsoblje i kupatilo. Kuća ima lep trem i nalazi se u mirnom delu sela. Bašta na placu je obradiva i održavana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 87,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 15.000 €, 9972,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve parcele jedna 54,57ari i druga 45,15ari koje su spojene jedna do druge Prohodan makadamski put do samih njiva .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 61,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan je dobro organizovan i pruža komforan prostor za svakodnevni život. 61 m 2 2.5 1 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac od 7,5a na lepom mestu u selu! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 371)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>