• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 371 nekretnina - prosečna cena 595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PARAĆIN, 62.000 €, 4988,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Na prodaju parcela u neposrednoj blizini auto-puta i buduće obilaznice oko grada! *Izuzetna poslovna prilka za budućnost! .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 52.800 € na 48.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 48.000 €, 48,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.800 €
22.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1000 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. Jednosoban stan, Paraćin | Prodaja · 48m² · 48.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 9.000 €, 599,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Postoji mogućnost priključenja struje i vode. Plac je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 135,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Širi centar, , , 135m2, 1.37ari, 60000 eur .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 230,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. Kuća, Paraćin | Prodaja · 230m² · 145.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 46.000 €, 4599,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje struje Nije fiksna cena .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 512,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac sa starim objektima u centru sela Plana. Za više informacija, kontaktirajte nas putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u Paraćinu u kancelariji: Kralja Petra I 53, Lokal 6 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 21.500 €, 113,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac u suvlasništvu, nedeljiv, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 113m² · 21.500€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je u tri etaže. Prvu etažu čini podrumski deo sa letnjom kuhinjoom. Prizemlje se sastoji od dve sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, Spratni deo poseduje kupatilo, kominovanu sobu i dve sobe. Na placu postoje i pomoćni objekti pogodni za kućne ljubimvce.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 247,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu postoje tri spavaće sobe,kupatilo, terasa. Na spratu postoji izdvojeni stan površine 58m2 u kome kupatilo, i jedna velika soba. Kuća ima....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 30.000 €, 2894,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo stariji objekat sa vodom i monofaznom strujom na nepunih 30a placa. U plastenicima je razvedena struja. Bez plastenika cena je 25.000e .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 55.000 € na 60.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 60.000 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija pvc, podovi hrastov parket, ulazna i sobna vrata zamenjeni. Ugradni nameštaj ostaje u stanu. Za kupce prefinjenog ukusa treba pogledati.....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.500 €, 2632,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dužina fronta do ulice 14m Mogućnost priključenja vode,struje ,kanalizacije,gasa .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570 -477 Prikaži broj 065/8570 -477 Prikaži broj 064/8312 -082 Prikaži broj "Heroldo" u Paraćinu: Kralja Petra I 53, Lokal 6 Kuća,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena, izolacija stiropor 8cm. Podivi u prizemlju brodski pod, stepenište i hodnik pločice. U sobama laminat. Tri kupatila sređena. Gradska voda....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 180.000 € na 195.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 195.000 €, 192,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 180.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo potpuno sredjenu kuću blizu osnovne škole Stevan Jakovljević , sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dva kupatila i izdvojenom kuhinjom. Zakažite razgledanje putem projeva telefona: 035/570 -477 Prikaži broj 065/8570 -477 Prikaži broj 064/8312 -032 ....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 99.000 €, 59,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u širem delu Paraćina sa pogledom na grad, plac je pravougaonog oblika i ograđen je sa svih strana. Plac poseduje mali vinograd, kupinjak i različite vrste voća. Na placu, pored kuće i pomoćnog objekta, se nalazi i ozidan letnjikovac koji takođe ima pogled ka gradu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 316,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je pogoddan za različite namene. Sastoji se od prizemlja sa sanitarnim čvorom i sprata. Sprat lokala je funkcionalno povezan sa prizemljem. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 49.000 €
01.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, mini kuhinjom ,komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Garaža od 24m2 sa strujom Moguća....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 10.000 €, 1991,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Nadomak asfaltnog puta,pogodno za gradnju kuce ili vikendice -mogucnost prikljucenja vode i struje .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Za one kojima je potrebna oaza mira. Moguća zamena za garsonjeru ili dve garsonjere sa doplatom. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 80m² · 80.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – novoizgrađenu, potpuno opremljenu kuću na prostranom placu od 50 ari, smeštenu u Sisevcu, jednoj od najatraktivnijih destinacija za odmor, oporavak i ulaganje u prirodni turizam u ovom delu Srbije. Kuća se nalazi u podnožju Južnog Kučaja, u srcu....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 12.500 €, 2488,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela u gradjevinskom području .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 340.000 € na 299.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 299.000 €, 199,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 340.000 €
22.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine 4,2 m sa ulaznim i izlaznim vratima širine 4m. Pored linije u širini od 3metara su prateće prostorije sa opremom, toaletom 50m2 . Na spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 71m² · 200.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 130.500 €, 87,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju, svog čuvara kao i dvadesetčetvoročasovni video nadzorjer je sigurnost naših stanara na prvom mestu. Privatni parking koji se prostire....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 284,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi spratna kuća građevinske površine 200m2+ porodična stambena zgrada 72, pomoćna zgrada 72m2 Kuća, Paraćin | Prodaja · 284m² · 90.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 108.000 €, 330,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće sobe sa terasama i kupatilom. Podovi su obložrni kvalitetnim parketom, stepenište drveno.. Kuća poseduje veliku terasu koja je okrenuta suprotno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 38.000 €, 121,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Kuća poseduje građevinsku dozvolu. Priključak za struju. Sopstveni bunar. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja Petra I 53, Lokal 6 Radnim danima Vas čekamo 09-18h Subotom 09-14h Vaš ''HEROLDO'' .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €, 814,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 12.000 €, 4300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Zemljiste u gradjevinskom podrucju .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 33.000 €, 36,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće ubaciti i jedan ležaj, do kuhinje je kupatilo. Iz hodnika se ulaazi u veliku kombinovanu sobu koja je obložena parketom. nameštaj oprema....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 173,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja u kume je smešten poslovni prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilo. Na spratu zasebni ulaz, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, izdvojeni wc, tri terase. Osnova kuće 71m2, spratnost pr+sp građevinska površina....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba – i još ponešto. U njoj se nalaze dva dnevna boravka za porodična okupljanja, sedam spavaćih soba za mir i privatnost, dva kupatila, funkcionalna....

 
 
 
  Apartman, PARAĆIN, 21.000 €, 32,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo legalizovanu vikend kuću na Petlovcu u Paraćinu, na placu od 9.4 ari. Vikendica ima struju i poseduje sopstveni bunar. Kontaktirajte nas ili posetite za više informacija: 035/8570 -477 Prikaži broj 064/8570 -477 Prikaži broj 065/8312 -032 Prikaži broj Kralja....

 
 
 
  Apartman, PARAĆIN, 30.000 €, 59,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepa lokacija, struja priključena. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Apartman, Paraćin | Prodaja · 59m² · 30.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Jednosoban stan, Paraćin | Prodaja · 25m² · 40.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 79.200 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa trpezarijom kupatila i terase Grejanje u stanu je na gas. Vlasnik poseduje i garažno mesto koje ne ulazi u cenu a čija je cena 8000 eura a nije....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

-Prodajemo kuću sa celokupnim nameštajem i tehnikom , prelepo sredjenim dvorištem na lokaciji koja će vam pružiti potpuni mir -Kuća poseduje centralno grejanje na pelet, hidro i toplotnu izolaciju(10cm) dva mokra čvora, dve spavaće sobe,veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 536,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna zgrada (dva lokala 30m2+16m2+stambeni 75m2 ima tri lokala,dozvolu za gradnju 6 spratova+po oko 1200m2, Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 64.000 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno ušuškan. Odlikuje ga praktičnost i zdrav raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i lepom pogledu, predstavljamo Vam vikendicu u Sisevcu, idealnu za ljubitelje mira i zelenila. Kuća je površine 113 m2 i okružena je šumom i brdima. Funkcionalno je organizovana i obuhvata ulazni hodnik, prostran i lepo osvetljen dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 371)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>