• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 371 nekretnina - prosečna cena 595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PARAĆIN, 66.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-Moguće spajanje sa većom parcelom -Moguće priključenje vode i struje Plac, Paraćin | Prodaja · 66.500€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac-njiva sa pogledom na grad. Mirna lokacija. Pored placa prolazi struja, voda, gas. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin | Prodaja · 22.500€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Plac, Paraćin | Prodaja · 10.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 15.240 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac pogodan za individualnu stambenu gradnju. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Striža | Prodaja · 15.240€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 76.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac izuzetne vrednosti pogodan za Motel, benzinsku pumpu.... Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Izvor | Prodaja · 76.400€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 320.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi voćnjak koji može biti i građevinsko zemljište, Na placu postoji pomoćni objekat nastrešica površine 82m2. Lokacija gradska, blizu reke. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin | Prodaja · 320.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 4.170 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi 4 placa po ceni od 1000e/ar sa sledećim površinama: 1. 3,7 ari +0,47 ari = 4,17 ari 2. 3,99 ari + 0,47 ari = 4,46 ari 3. 4,73 ari 4. 34,29 ari Plac, Paraćin | Prodaja · 4.170€.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Cena je sa PDV-om Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 159m² · 149.760€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Petlovcu, površine 53,1a. Plac, Paraćin | Prodaja · 21.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal iz dva nivoa. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 45m² · 40.500€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nedaleko od asfaltnog puta prodajemo plac u gradjevinskom podrucju. Plac, Paraćin | Prodaja · 8.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 59.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi na frekventnoj saobraćajnici, što ga čini idealnim za različite poslovne namene. Pogodan je za izgradnju proizvodne hale, skladišnog prostora,....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. Plac, Paraćin | Prodaja · 21.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. Plac, Paraćin | Prodaja · 37.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 2.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Omogućen prilaz njivi. Nije fiksna cena. Plac, Paraćin - Lebina | Prodaja · 2.300€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 30.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 30.000 €