• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 368 nekretnina - prosečna cena 597 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PARAĆIN, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Nadohvat pesacke zone,fontane prodajemo lokal ,pogodan za mnoge delatnosti,spostveni biznis ili izdavanje !Mogucnost nadgradnje sprata ,i dobijanje vece kvadrature Pripadajuci plac od 1.19a .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 16.000 €, 8056,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-nije do glavnog puta -moguća korekcija u ceni .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizena kuca od 113m2 na 50 ari placa. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, opremljene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Spolja se nalazi kotlarnica, letnja kuhinja i garaža. U prostranom dvorištu se nalazi i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine paraćin'
40.000 €
142.000 €
79.200 €
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo potpuno novu halu na glavnom putu Paraćin-Pojate u Striškom naselju. Visina hale je 5m Dužina hale je 25m Mokri cvor Parking prostor ispred hale oko 250m2 Sopstveni bunar Trofazna struja .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 217,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 98,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prizemna kuća starije gradnje na svega 5 minuta hoda od samog centra grada 98 m 2 3 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 32.000 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac pravilnog oblika u mirnoj ulici u Jagodnjaku ,moguce prikljucenje vode i struje. Moguće korigovanje cene .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 39.000 € na 35.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 39.000 €
06.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja,gradska voda,kanalizacija! Nije fiksna cena. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 21.000 €, 32,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.heroldo.com

Prodajemo legalizovanu vikend kuću na Petlovcu u Paraćinu, na placu od 9. 4 ari. Vikendica ima struju i poseduje sopstveni bunar. Kontaktirajte nas ili posetite za više informacija: 035/8570-477 064/8570-477 065/8312-032 Kralja Petra I 53, Lokal 6 32 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 61,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan je dobro organizovan i pruža komforan prostor za svakodnevni život. 61 m 2 2.5 1 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac od 7,5a na lepom mestu u selu! .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 28.000 €, 4003,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Do glavnog puta odmah nakog skretanja za industrijsku zonu. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, prostrano predsoblje i kupatilo. Kuća ima lep trem i nalazi se u mirnom delu sela. Bašta na placu je obradiva i održavana.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 "Heroldo" u Paraćinu: Kralja Petra I 53, Lokal 6 72 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 1382,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Striži nadomak puta površine 13,82m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 89,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. 89 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4997,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nalazi se blizu firme Ljube Invest. Pogodna za gradnju stambenog ili poslovnog prostora. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 490.000 €, 2000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Dve hale i kancelarijski prostor blizu centra. 2.000 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Cena je sa PDV-om 159 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 89.000 €, 100,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC SA STAROM KUCOM I POMOCNIM OBJEKTIMA NALAZI SE U CENTRU PARACINA, KOD CRKVE, ODLICAN ZA IZGRADNJU STAMBENO-POSLOVNOG OBJEKTA, SIRINA FRONTA DO ULICE 15m, OD POLA PARCELA SE SIRI NA 22m SIRINE. ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE. UKNJIZENO 1/1. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 42.500 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan u Paraćinu na odličnoj lokacijii! Stan je praktičan i ekonomičan. Dobra vest je da sve što je na slikama ostaje u stanu i ulazi u cenu! Sve je na par minuta od zgrade-Pošta, Opština, osnovna i srednja škola. PVC stolarija i urađena hidoizolacija.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 180.000 €
08.03.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan poslovni prostor smješten u samom centru grada, na frekventnoj i lako dostupnoj lokaciji. Prostor je pogodan za razne delatnosti poput kancelarija, trgovine, ordinacije, salona ili ugostiteljstva. Prostor je svetao, funkcionalnog rasporeda i predstavlja odličnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 280.000 €, 1180,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo uknjiženu legalizovanu halu do glavnog puta sa priključkom vode i struje (jačine 35kw) i većim placem od 70a Kanalizacija-septička jama 1.180 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 120.000 €, 204,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova nekretnina idealna je za veće porodice ili one koji žele dodatni prostor za goste, radnu sobu ili hobi prostoriju. Kuća je građena kvalitetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal iz dva nivoa. 45 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 37.000 € na 37.200 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 37.200 €, 31,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2026 - 37.000 €
03.03.2026 - 37.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. 31 m 2 0.5 1 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 98.670 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve klase u dnevnom boravku i spavaćim sobama. Grejanje na gas. Cene su izrazene sa uračunatim PDV-om, mogućnost vraćanja PDV-a za kupce prve nekretnine.....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 150.000 €, 878,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

-Tri teniska terena -Ugostiteljski objekat -Vikendica 878 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 230,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2022.,

www.heroldo.com

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. 230 m 2 5 0 1 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! Kuća, Paraćin | Prodaja · 166m² · 40.000€.

 
 
 
  Farma, PARAĆIN, 20.000 €, 82,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo legalizovanu porodičnu kuću od 82m2 sa ekonomskim objektom od 104m2 na placu od 5a! Zemljište u građevinskom području Sopstveni bunar , struja 82 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 288.000 €, 57500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Moguće priključenje vode,struje -Parcela do samog auto-puta -Moguće spajanje u veću parcelu .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 10000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 87,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 113.600 €, 78,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je neuseljavantrosoban stan u savremeno građenoj zgradi, koji se odlikuje kvalitetnom gradnjom i modernim dizajnom. Ovaj stan nudi udoban životni prostor idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina:78m² Prostorije: Prostrana kuhinja sa trpezarijom i dnevnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 520.000 €, 370,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata 370 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 11.500 €, 5172,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 12.000 €, 1295,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Mogućnost gradnje i priključenja vode i struje .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 364)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>