• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 371 nekretnina - prosečna cena 595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PARAĆIN, 15.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Upisano vlasništvo 1/1. Hvala što ste posetili ovaj oglas. 12 Plac, Paraćin | Prodaja · 15.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 148,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

035/570-477 065/8570-477 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.500 €, 6430,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela odmah do auto-puta .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 135.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo veću parcelu sa upisanim manjim objektima na Grzi , postoji zemljani put i prilaz sa asfaltnog puta. 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uz plac prolazi strujam voda gas Hvala što ste izdvojili vremena i posetili ovaj oglas. Plac, Paraćin | Prodaja · 60.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Plac u Gloždaku. Prodaje se i plac pored, iste površine. 3,90 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Zemljiste u građevinskom podrucju 43 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Šumsko zemljište se nalazi preko puta parking prostora ispod Čestobrodice. Hvala Vam što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Izvor | Prodaja · 6.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo plac u Lešju blizu manastira, pogodan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Pogodan je kao prilika za razvijanje turizma. 7,60 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 7.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.heroldo.com

Sedam različitih parcela Zemljani pristupni put 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju plac površine 20 ari, smešten na izletištu Sisevac, na lepom i mirnom mestu, okružen netaknutom prirodom. Idealna lokacija za sve koji žele beg iz grada i svoj kutak mira. Plac je savršena parcela za izgradnju vikendice, kuće za odmor ili mesta za uživanje tokom cele godine.....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 62.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

-Na prodaju parcela u neposrednoj blizini auto-puta i buduće obilaznice oko grada! *Izuzetna poslovna prilka za budućnost! 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo ravan i pravilan plac u građevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. 8,10 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 17.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Crvenici-Žabare, blizu glavnog puta. Njiva 1. klase, površine 29, 67 ari. Za približnije informacije oko lokaliteta, kontaktirajte naše agente: 064/8312-082 065/8570-477 035/570-477 Ili nas posetite u kancelariji u Paraćinu: Kralja Petra I 53,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal iz dva nivoa. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 17.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Crvenici-Žabare, blizu glavnog puta. Njiva 1. klase, površine 29,67 ari. Za približnije informacije oko lokaliteta, kontaktirajte naše agente: 064/8312 -082 Prikaži broj 065/8570 -477 Prikaži broj 035/570 -477 Prikaži broj Ili nas posetite....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Njiva: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-7. juli, , , 40ari, 20000 eur .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 27.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac sa dozvolom za gradnju Porodične stambene zgrade su.220m2 i prizemlje 220m2 Na placu postoji priključak struje i vode Na slikama urađeni projekat, uz njega sva prateća dokumentacija. Projekat i za najprobirljivije kupce. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 36.600 €, 7320,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju njiva 1.klase .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 9.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep plac veće površine. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin | Prodaja · 9.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu, u mirnom delu grada. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin | Prodaja · 40.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Plac sa kucom na ulazu u Paracinu,preko puta OMV pumpe .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac od 7,5a na lepom mestu u selu! Plac, Paraćin - Izvor | Prodaja · 5.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan, Paraćin | Prodaja · 63m² · 56.700€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela u Striži nadomak puta površine 13,82m2 Plac, Paraćin - Striža | Prodaja · 5.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 7.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sedam različitih parcela Zemljani pristupni put Plac, Paraćin - Bošnjane | Prodaja · 7.500€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac 4 ara 12000 eur-a plac 3,9 ara do Carigradskog druma 13650 plac 102,87 ari 80000 eur-a. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Striža | Prodaja · 12.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 54.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju useljiva kuća sa pomoćnom zdradom i poslovnom zgradom, sa ekonomskim placem .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 168,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća, Paraćin | Prodaja · 168m² · 40.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prolazi struja,voda,gas, kanalizacija Plac, Paraćin | Prodaja · 6.500€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu od 28.94 ari postoj pet plastenika sa centralnim grejanjem. Zkupna površina plastenika je ukupno 940m2, od kojih: jedan je 400m2 3 su po 120m2 jedan je 180m2 Plastenici su pogodni za uzgoj cveća i povrća. Investicija koja se isplati. Hvala Vam što ste izdvojili Vaše vreme....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 25.000 €, 21,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepa lokacija Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 21m² · 25.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 7,35a. Plac, Paraćin | Prodaja · 20.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 160.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac pogodan za različite namene.Mogućnost dokupovine još 3 hektara. Za ozbiljne kupce vredno pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu Plac, Paraćin | Prodaja · 160.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo stariji objekat sa vodom i monofaznom strujom na nepunih 30a placa. U plastenicima je razvedena struja. Bez plastenika cena je 25.000e Plac, Paraćin - Šavac | Prodaja · 30.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepa i mirna lokacija ispod planine Baba na blagoj uzvišici sa prelepim pogledom. Za one koji vole mir vredno pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Lešje | Prodaja · 6.800€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 18.687 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokacija: 500m od jezera glavnim putem prema Sisevcu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Grza | Prodaja · 18.687€.

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 25.000 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 35.000 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 39m² · 35.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.825 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Periferija grada 10 placeva od po 5 ari. Cena placeva je 1500e/ar Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Striža | Prodaja · 6.825€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pogodno za različite delatnosti- Mala udaljenost od skretanja za Grzu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Plac, Paraćin - Izvor | Prodaja · 10.000€.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dužina fronta do ulice 14m Mogućnost priključenja vode,struje ,kanalizacije,gasa Plac, Paraćin | Prodaja · 8.500€.