• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 369 nekretnina - prosečna cena 597 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 41.000 €, 45,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo dvosoban stan od 45 kvm u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Stan se nalazi na petom spratu zgrade i izuzetno je očuvan. Poseduje terasu i prodaje se namešten. Za info i razgledanje nas kontaktirajte putem brojeva telefona: 035/570 477 065/8 570 477 064/8 312 082 Ili....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani. Postoji priključak na struju monofazni i priključak vode. Moguća i kupovina manjeg dela parcele po ceni od 4000e/ar. Plac na prometnoj....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 66.500 €, 17500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Moguće spajanje sa većom parcelom -Moguće priključenje vode i struje .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 315,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe, prostran dnevni boravak , fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim deo Takođe postoji i suturen ispod cele kuće Moguć dogovor oko cene 315 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 28.000 €, 4003,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Do glavnog puta odmah nakog skretanja za industrijsku zonu. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 10000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo potpuno novu halu na glavnom putu Paraćin-Pojate u Striškom naselju. Visina hale je 5m Dužina hale je 25m Mokri cvor Parking prostor ispred hale oko 250m2 Sopstveni bunar Trofazna struja 300 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.000 €, 308,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac uz glavni, asfaltni put! Stari put za Glavicu, preko puta firme Nips. *Odlična lokacija! .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 240.000 €, 360,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

-Prizemlje 150m2 -Stan 120m2 -90m2 potkrovlje 360 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 183m² · 95.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 45.000 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prodajemo lokal u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Moguće je odvajanje u dva nezavisna lokala, kao i dogovor oko opreme u lokalu. Za više informacija nas kontaktiratirajte putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u agenciji: Kralja Petra....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 128.700 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 18.000 €, 199,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene 199 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 112.433 €, 93,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo trosoban stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Pravilan raspored. Izražena cena je sa PDV-om. Moguć je povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja Petra I 53, Lokal 6 Radnim....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 71.051 €, 59,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Komforan dvosoban stan sa dnevnim boravkom od 25m2 . Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja Izlazak na terasu iz dnevne i spavaće sobe. Izrazena cena je sa PDV-om. Moguć povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal iz dva nivoa. 45 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 52.000 €, 109,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim rasporedom prostorija.Plac od 2.13a je pravilnog oblika sa pomoćnom zgradom . .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 21.000 €, 32,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.heroldo.com

Prodajemo legalizovanu vikend kuću na Petlovcu u Paraćinu, na placu od 9. 4 ari. Vikendica ima struju i poseduje sopstveni bunar. Kontaktirajte nas ili posetite za više informacija: 035/8570-477 064/8570-477 065/8312-032 Kralja Petra I 53, Lokal 6 32 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 52.000 €, 109,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život , ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju. Kuća je građena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim rasporedom prostorija. Plac od 2. 13a je pravilnog oblika sa pomoćnom zgradom . 109 m 2 0 1 0 .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 67.000 € na 72.000 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2024 - 70.000 €
27.05.2025 - 67.000 €
07.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada sa prelepim pogledom na grad. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila i dve terase. Kontaktirajte nas za razgledanje: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-032 Ili nas posetite u agenciji: Kralja Petra....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 4.479 €, 4479,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Njiva ll klase od 31,98 ari i njiva lll klase od 12,81 ari spojena u jedno, potes prema Donjem Vidovu .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €, 814,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – novoizgrađenu, potpuno opremljenu kuću na prostranom placu od 50 ari, smeštenu u Sisevcu, jednoj od najatraktivnijih destinacija za odmor, oporavak i ulaganje u prirodni turizam u ovom delu Srbije. Kuća se nalazi u podnožju Južnog Kučaja, u srcu....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 205.000 €, 180,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je moderan, prostran stan u novogradnji, smešten u mirnom i urbanom delu grada. Stan se prostire na 180 m² i idealan je za porodice koje traže udobnost, funkcionalnost i privatnost. Osnovne karakteristike: Četiri prostrane spavaće sobe – svaka sa prirodnim osvetljenjem,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa prostranim placem i lepim pogledom. 120m2 - kuća + 18m2 -š upa. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i podruma. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4997,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nalazi se blizu firme Ljube Invest. Pogodna za gradnju stambenog ili poslovnog prostora. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! 183 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 89.000 €, 100,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC SA STAROM KUCOM I POMOCNIM OBJEKTIMA NALAZI SE U CENTRU PARACINA, KOD CRKVE, ODLICAN ZA IZGRADNJU STAMBENO-POSLOVNOG OBJEKTA, SIRINA FRONTA DO ULICE 15m, OD POLA PARCELA SE SIRI NA 22m SIRINE. ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE. UKNJIZENO 1/1. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 "Heroldo" u Paraćinu: Kralja Petra I 53, Lokal 6 72 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 98.670 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve klase u dnevnom boravku i spavaćim sobama. Grejanje na gas. Cene su izrazene sa uračunatim PDV-om, mogućnost vraćanja PDV-a za kupce prve nekretnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 87,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 490.000 €, 2000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Dve hale i kancelarijski prostor blizu centra. 2.000 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, prostrano predsoblje i kupatilo. Kuća ima lep trem i nalazi se u mirnom delu sela. Bašta na placu je obradiva i održavana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570 -477 Prikaži broj 065/8570 -477 Prikaži broj 064/8312 -082 Prikaži broj "Heroldo" u Paraćinu: Kralja Petra I 53, Lokal 6 Kuća,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 420,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena, prizemlja , prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odrađena izolacija objekta Moguća korekcija cene....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 125.000 € na 140.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 330,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2024 - 140.000 €
24.02.2026 - 125.000 €
31.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Porodicna kuca sa potkrovljem 250m2, lokal 25 m2, pomocna kuca 45 m2, garaza 15 m2, podrum 16m2, u odlicnom stanju sa svim priključcima i grejanjem na gas, alu stolarija, izolacija na placu od 4 ara, sa urednom dokumentacijom, bez ulaganja. 330 m 2 6 0 1 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 12.000 €, 1295,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Mogućnost gradnje i priključenja vode i struje .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 369)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>