• GoHome Professional
nekretnine PARAĆIN - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine PARAĆIN - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PARAĆIN

  • Za upit "nekretnine paraćin" pronađeno 370 nekretnina - prosečna cena 595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 477 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PARAĆIN, 7.900 €, 1131,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Moguce spajanje sa placem od 6.6a i 4.7a .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 98,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća starije gradnje na svega 5 minuta hoda od samog centra grada .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €, 7391,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine paraćin'
25.000 €
113.600 €
80.000 €
  Stan, PARAĆIN, 64.000 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno ušuškan. Odlikuje ga praktičnost i zdrav raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 15.000 €, 9972,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve parcele jedna 54,57ari i druga 45,15ari koje su spojene jedna do druge Prohodan makadamski put do samih njiva .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 66.500 €, 17500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Moguće spajanje sa većom parcelom -Moguće priključenje vode i struje .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje 106 m 2 2 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 54.000 €, 5419,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Parcele od po 20.91a, 14.24a, 8.81a, 7.17a i 3.06a. Za kupovinu kompletnih 54.19a dogovor oko cene. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan površine 70m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. Stan je potpuno renoviran (elektro i vodovodne instalacije, podovi, keramika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 71m² · 200.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal iz dva nivoa. 45 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 217,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 217 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 32.000 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac pravilnog oblika u mirnoj ulici u Jagodnjaku ,moguce prikljucenje vode i struje. Moguće korigovanje cene .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 89,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 45.000 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prodajemo lokal u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Moguće je odvajanje u dva nezavisna lokala, kao i dogovor oko opreme u lokalu. Za više informacija nas kontaktiratirajte putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u agenciji: Kralja Petra....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 71.051 €, 59,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Komforan dvosoban stan sa dnevnim boravkom od 25m2 . Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja Izlazak na terasu iz dnevne i spavaće sobe. Izrazena cena je sa PDV-om. Moguć povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.codex.co.rs

Prodaje se uknjizena kuca od 113m2 na 50 ari placa. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, opremljene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4997,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nalazi se blizu firme Ljube Invest. Pogodna za gradnju stambenog ili poslovnog prostora. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 128.700 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 230,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2022.,

www.heroldo.com

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. 230 m 2 5 0 1 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 143.550 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 33.000 €, 50,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno očuvan i odmah useljiv. Idealan za parove, manje porodice ili kao investicija za izdavanje. Jednoiposoban stan, Paraćin | Prodaja · 50m²....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 150.000 €, 878,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

-Tri teniska terena -Ugostiteljski objekat -Vikendica 878 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 450.000 €, 1974,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-Na prodaju poslovni objekat, restoran sa prenoćištem i hala na odličnom mestu na glavnoj ulici odmah uz auto-put. -Restoran sa kvadraturom od 544m2, sa ostavom, sobama za prenoćište 3 sobe i 1 apartman. -Bilijar sala -Kancelarijski prostor -Velika terasa -Hala 1430m2 1.974 m 2 0....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 89,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. 89 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 10000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 61,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan je dobro organizovan i pruža komforan prostor za svakodnevni život. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 98.670 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve klase u dnevnom boravku i spavaćim sobama. Grejanje na gas. Cene su izrazene sa uračunatim PDV-om, mogućnost vraćanja PDV-a za kupce prve nekretnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Cena je sa PDV-om 159 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 315,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe, prostran dnevni boravak , fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim deo Takođe postoji i suturen ispod cele kuće Moguć dogovor oko cene 315 m 2 0 2 0 .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 49.000 €, 60,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 53.000 €
17.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalan, dvoiposoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom, komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Moguća je zamena....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac od 7,5a na lepom mestu u selu! .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 18.000 €, 199,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene 199 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 180.000 € na 195.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 195.000 €, 192,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 180.000 €
20.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno sredjenu kuću blizu osnovne škole Stevan Jakovljević , sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dva kupatila i izdvojenom kuhinjom. Zakažite razgledanje putem projeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-032 Ili nas posetite lično u agenciji: Paraćin....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 140.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Renoviran poslovni objekat u dva nivoa u jednoj od glavnih ulica u gradu . Dosadašnja namena objekta je bila ugostiteljstvo. Bez dodatnih ulaganja! 150 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 7.600 €, 13049,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve parcele u Lebini od kojih je jedna povšina 1.023a a druga 28.18a .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 112.433 €, 93,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo trosoban stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Pravilan raspored. Izražena cena je sa PDV-om. Moguć je povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja Petra I 53, Lokal 6 Radnim....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano