• GoHome Professional
nekretnine JAGODINA - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • nekretnine JAGODINA - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine JAGODINA

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 668 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lift
    • novogradnja
    • klima
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 257,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je pravi izbor za one koji traže komfor, funkcionalnost i prostor za celu porodicu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.000 €, 2201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

- Poljoprivredno zemljište pogodno za vinograde ili voćnjake. Prodaju se 4 parcele ukupne površine 22.01a - Zemljište je izuzetno osunčano, više od 80% tokom letnjih dana zato je idelano za uzgajanje vinove loze - Postoji mogućnost proširenja do 1ha, otkupom parcela - Dobar prilaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 400.000 €, 964,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju ugostiteljski objekat ukupne površine 700m², koji nudi izuzetan potencijal za razvoj turizma, ugostiteljstva ili organizaciju događaja! Na prizemlju se nalazi prostran restoran kapaciteta oko 300 mesta sa recepcijom i velikim otvorenim prostorom idealnim za svadbe, proslave....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.heroldo.com

Potreban Vam je lokal za iznajmljivanje na dobroj lokaciji? E od ove, bolje lokacije nema!!! Lokal se nalazi u srcu turističke zone, na 200 metara od Aqua parka i na korak od Vivo shoping centra. Površine 120m2, sastoji se iz prizemlja i suterenskog prostora, ima dva mokra čvora a....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 46.000 € na 39.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, JAGODINA, 39.000 €, 114,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 46.000 €
28.03.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prelepo seosko domaćinstvo smešteno u mirnom selu u neposrednoj blizini Jagodina – savršena kombinacija prirodnog okruženja i dostupnosti gradskih sadržaja. Osnovne informacije: -Površina placa: oko 50 ari -Renovirana kuća – useljiva, sređena i spremna za život -Pomoćni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 332.220 €, 222,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 21,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 76.032 €, 64,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju lokal u Jagodini Vrednost i prednost svake nekretnine je lokacija koja je ovde vrhunska za bilo koju delatnost . Ponuda je odlična ! Požurite Pored Akva parka u luksuznom komplexu. Za više informacija nazovite na broj 0658222446 64 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.750 €, 5528,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište od 55.28a na Ćuprijskom putu. Vrsta zemljišta poljoprivredno, njiva 1. klase. Trenutno se obrađuje parcela. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.800 €, 1380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac uz asfaltni put, preko 10m širine u blizini Morave zgodan za potrebe poljoprivrede .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 72.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, višenamenski plac pored Lidla u Jagodini. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 113,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto gorivo. Prelep plac. U dnu placa pomoćni objekat kompletno sređen i u sklopu pom. objekta ozidani kavezi za papagaje. Na odličnoj je lokaciji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 240,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2022. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2022.,

www.heroldo.com

Kuća u Donjem Štiplju sa placem od 152a i ribnjakom 240 m 2 5 1 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 319.000 €, 489,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je tarket, ispod tarketa je podno grejanje kao i u zimskoj bašti. U donjem delu je velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, špajz, spavaća....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.000 €, 2511,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki i prostran plac u Trnavi , jedna parcela 25,11 ari. Prilaz do placa makadam put. Na lokaciji Ćelijan . Plac se može koristiti i kao parcelaza uzgajanje ,voća povrća ili vinove loze. Blizina grada , blizina reke. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 25a u Jagodinu, opština Lipar. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.500 €, 4200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac do asfaltnog puta pogodan za gradnju .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta, dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase. Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 650.000 €, 203,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.heroldo.com

Kuća sa lokalom koji se sastoji od četiri prostorije površine 174m2. Lokal ima veliki izlog, više mokrih čvorova, može se koristiti za različite namene, poseduje veliki izlog, kancelariju i kuhinju. Iza kuće se nalazi pomocna zgrada površine 187m2, dve hladnjače, magacinski prostor,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 82.000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.heroldo.com

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju i gradski vodovod. Kuća ima 2 posebna ulaza, iz jednog se ulazi u opremljenu garsonjeru koju možete da rentirate. Grejanje na TA peć i čvrsta....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 16.100 €, 4600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Lepa parcela. izlazi na glavni put. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2022.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru priliku za kupovinu po primamljivoj ceni. Kuća je prazna, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje ili prilagođavanje prostora sopstvenim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.290 €, 76,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 2620,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trnavi površine 26,2a. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 23,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.000 €, 3200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prostrana parcela u Voljavču u blizini Kića trejda, pogodan kako za poslovnu tako i za stambenu izgradnju. Mogućnost kupovine susedne parcele od 32a .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju novije zgrade – idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija. ✨ Zašto je ovaj stan pravi izbor? ✔ Lokacija u samom centru –....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 16.000 €, 1289,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji.Zemljište u građevinskom području. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 1307,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

*prostrana, lepa parcela na Đurđevom brdu.Gradsko građevinsko zemljište .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2025 - 91.200 €
28.10.2025 - 104.000 €
22.11.2025 - 94.000 €
10.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja, iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.595 €, 59,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 40261,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište,više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne poljoprivredne delatnosti – ratarstvo, voćarstvo ili stočarstvo. Pristup parceli je dobar, a lokacija mirna i pogodna za ulaganje. Zemljište....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 14.500 €, 623,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Ima priključak za monofaznu struju. Trenutno nije dozvoljena gradnja. Gradska lokacija. .