• GoHome Professional
nekretnine JAGODINA - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine JAGODINA - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine JAGODINA

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 843 nekretnina - prosečna cena 770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 624 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 46.000 € na 39.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, JAGODINA, 39.000 €, 114,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 46.000 €
28.03.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prelepo seosko domaćinstvo smešteno u mirnom selu u neposrednoj blizini Jagodina – savršena kombinacija prirodnog okruženja i dostupnosti gradskih sadržaja. Osnovne informacije: -Površina placa: oko 50 ari -Renovirana kuća – useljiva, sređena i spremna za život -Pomoćni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

-kapacitet 150. 000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 200 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 126.280 €, 94,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.900 €, 7083,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo parcelu pogodnu za više delatnosti Sastoji se iz 4 parcele koje su u komadu , dve su odmah do glavnog puta iz koji je prilaz za druge dve . Mogućnosti su mnogobrojne u koliko ste u potrazi za zemljištem požurite ! 0658222446 0655222441 7.083 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 385.000 €, 220,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost. Na uzvišenju u u hladovini, sa 220 m² luksuza na prizemlju i spratu, ova kuća je prava filmska scena – elegantna, topla i savršeno funkcionalna.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.500 €, 1200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*Uz glavni put *Asfalt do placa 1.200 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2023.,

www.heroldo.com

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. 42 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan površine 49m², u prizemlju sa zasebnim ulazom, u neposrednoj blizini Akva parka. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i prijatan za boravak. Idealan je za život starijih osoba – bez stepenica, lako dostupan, mirno okruženje. Odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban stan uz doplatu ili plac od 3-4 ara u okolini (Kolonija, Kupusara) sa objektom. Kuća je spratna, suteren je takođe stambeni prostor, sastoji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 87,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 1.200.000 €, 1200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.heroldo.com

Hala 800m2 (u nastavku u prizemlju, metalna konstrukcija, zidana, razvedena struja, 5 metra visina plafona) + prodajni prostor 120m2 (prizemlje) + kancelarije na spratu 100m2 + podrum 120 m2 1.200 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 10057,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2023.,

www.heroldo.com

Dva hektara u komadu koji se mogu parcelisati na dva dela. Parcela izlazi na asfalt i nalazi se blizu grada. 10.057 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lep raspored,kmpletno renoviran.Pvc stolarija,nova vodovodna i strujna instalacija Dvosoban,dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,prostran hodnik,kupatilo i veća terasa. Stan ima pripadajući podrum. Uknjižen,može na kredit. Lokacijski je na izuzetnom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 116.000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 16.500 €, 95,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena je na prostranom placu od 7,37 ari, savršena za sve koji sanjaju o bekstvu od svakodnevnog stresa. Okružena netaknutom prirodom, vikendica pruža....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 40261,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište,više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne poljoprivredne delatnosti – ratarstvo, voćarstvo ili stočarstvo. Pristup parceli je dobar, a lokacija mirna i pogodna za ulaganje. Zemljište....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 1006,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac je idealan za izgradnju stambenog ili vikend objekta,ima prilaz glavni put iz pravca česme. Do samog je puta. Do placa su prošli svi priključci . Plac ima otvoreni pogled ka gradu. Lokacija blizina Aqvq Parka , Zoovrta, izletišta potok . Idealna prilika za one koji žele da su....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 89.000 €, 16009,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela se nalazi na glavnom putu za DRAGOCVET u blizini crkve. Širina placa uz put je 65 metara. U pitanju je zemljište u građevinskom području tako da postoji mogućnost izgradnje objekta po vašoj želji. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.500 €, 46,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.heroldo.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 52.000 € na 46.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 46.000 €, 50,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 50.000 €
28.09.2025 - 65.000 €
10.10.2025 - 55.000 €
27.02.2026 - 52.000 €
25.03.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija za izdavanje! Dvostrano orijentisan – sa jedne strane pogled na crkvu, a sa druge na centar grada, što pruža puno prirodne svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. 120 m 2 4 1 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 210.000 €, 336,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju koju cine veliki dnevni boravak sa predvorjem, velika kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik i ostava. Sprat iste površine ćine....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 3337,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u građevinskom području.U blizini parcele struja i voda. Na odličnoj lokaciji, udaljeno od gužve i buke. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-montažni objekat trajnog karaktera .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 75 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Razrađen lokal, po povoljnoj ceni, može se koristiti za više različitih delatnosti. U neposrednoj blizini Opšte bolnice u Jagodini. Tržni centar Most. Može i zamena za stambeni prostor, dolazi u obzir i izdavanje lokala. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Preporuka agencije. 15 m 2 1....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.000 €, 146,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2025.,

www.heroldo.com

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji. Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za struju, vodu, kanalizaciju i gas. Izvedene su sve instalacije za struju i vodu. Spoljna stolarija je aluminijumska. Oluci bakarni, izolacija,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.heroldo.com

Trenutno ne postoji mogućnost priključenja struje. 750 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 5000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Trnavi sa odličnim prilazom na glavni put. Površina je 50 ari i pravilnog je oblika što pruža velike mogućnosti. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 71.000 €, 344,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi na samo 15 minuta vožnje od centra grada, što omogućava savršen balans između mirnog života i blizine urbanih sadržaja. Kuća je funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 400 m 2 6 0 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 7.000 €, 906,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran plac površine 9 arI. Površina: 9a -Cena: samo 7.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte nas. 064/8-312-063 035/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 2053,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prostran plac od 20,53 ari. Pogodan za gradnju kuće i vikendice. Nalazi se na aktuelnom području, ispod Đurđevog brda i Akva park .Prijatno okruženje, zeleni pojas u okruženju. U blizini placa ,struja i voda. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 133.650 €, 88,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2.500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala (trostrano okrenutim izlozima, dva ulaza, prostran, osvetljen), pogodan za sve vrste delatnosti (prodavnice, pekare, apoteke, ordinacije .),....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 4.500 €, 1000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište uz glavni put. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon 220 m 2 4 3 0 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 594)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>