• GoHome Professional
nekretnine JAGODINA - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine JAGODINA - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine JAGODINA

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 843 nekretnina - prosečna cena 770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 624 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 54.500 €, 109,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

SAMO U HEROLDU! Izdaje se poslovni prostor od 109m2 u širem centru grada. Poseduje mokri čvor, magacinski deo, izlog i reklamni pano. Dosadašnja namena je bila velikoprodaja pića. Idealan je za trgovinu, kancelarijski prostor i ostale delatnosti. Vlasnik će okrečiti lokal pre useljenja.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 257,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je pravi izbor za one koji traže komfor, funkcionalnost i prostor za celu porodicu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 228.000 €, 384,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2023.,

www.heroldo.com

Kuća sa 4 zasebne stambene jedinice kod Akva parka idealno za izdavanje. Kuća poseduje stanove od 82m2 u prizemlju, 76m2 na prvom spratu , 48m2 u potkrovlju i 68m2 kao posebna celina. 4 vodomera, 2 strujomera, Mogućnost dogovora u 2-3 rate. 384 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2022.,

www.heroldo.com

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti 80 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.000 €, 906,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 9 ari na Budžinom brdu. Prilaz placu makadam. Nalazi u blizini naseljenog dela. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 240.660 €, 1032,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Hala poseduje mokri čvor, grejanje je na čvrsta goriva. Dosadašnja namena proizvodnja nameštaja. Prilaz do hale asfaltnim putem, mogućnost utovara i istovara robe kamionom. -1032m2 pokrivene površine -422m2 nadstrešnice -610m2 hale Garaža 4. 5x6. 5m Hala 1 28x9m, visina 3. 2m Hala....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 128.750 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća 180 m 2 6 1 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2727,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Parcela ima odlučnu lokaciju površina placa je 27,27 ari, prostrana je , ima izvedene sve priključke na parceli struja,gradska voda, sengrup na parceli, a prosla je pored placa i gradska kanalizacija. Parcela se nalazi neposredno do teniskih terena prema Vinorači. Sastavni deo parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2022.,

www.heroldo.com

- podno grejanje na struju 27 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. 98 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala 120 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 117,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Kuća u dobrom stanju sa prelepim placem. Mogućnost zamene i za trosoban stan u Jagodini. 117 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 16.000 €, 28,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna za sve koji žele da urede prostor po svom ukusu ili traže povoljnu investiciju. Opis nekretnine: Lokacija: Sarina međa, u blizini važnih....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 64.500 €, 2158,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 246.400 €, 176,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće sobe, dva kupatila, i terase površine 30m2. Sa terase je fantastičan pogled na ceo grad!! Stan ima podno grejanje, svoj kalorimetar, bogatu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 124,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* karatavan, plac je lep izlazi na dve ulice * garaža 20m2, podrum 40m2 124 m 2 3 1 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €, 1848,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 3750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

*bunar na placu *priključak za monofaznu struju *odlična za izgradnju kuće sa voćnjakom, za beg iz grada 3.750 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 19.500 €, 26500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika parcela od 2,65 h na 15km od Jagodine u ataru sela Vranovac . Ukupnu površinu zemlje čine spojene tri parcele u jednu celinu. Parcela je poljoprivredno zemljište veoma zgodna za bilo koju poljoprivrednu kulturu ,a može poslužiti za podizanje solarnih panela obzirom da je parcela....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 51,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

očuvan dvosoban stan 51 m2 u centru Jagodine ,CG isključeno , instalacija ostala u stanu ,velika terasa na uglu zgrade , klima ,komplet sa stvarima , očuvana drvena stolarija parket ,Nije polsednji sprat, vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 400.000 €, 964,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju ugostiteljski objekat ukupne površine 700m², koji nudi izuzetan potencijal za razvoj turizma, ugostiteljstva ili organizaciju događaja! Na prizemlju se nalazi prostran restoran kapaciteta oko 300 mesta sa recepcijom i velikim otvorenim prostorom idealnim za svadbe, proslave....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.420 €, 49,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 73.000 €, 79,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju šarmantan stan od 79 m², smešten u samom srcu grada, idealan za studente ili mlađe parove koji žele da uživaju u udobnosti i praktičnosti urbanog života. Stan se nalazi u potkrovlju, sa prelepim krovnim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i pružaju očaravajući....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.050 €, 1204,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na odličnoj lokaciji uz asvaltni put.Mogućnost gradnje. Za više informacija pozovite na tel: 064 831 2062 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. Dvosoban stan, Jagodina | Prodaja · 68m² · 51.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.000 €, 79,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Podrumska prostorija je 35 m2, sređena je i pretvorena u teretanu. Cena je sa svim spravama. Vlasnik je uknjižen 1/1, zgrada ima upotrebnu dozvolu. 79 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Legalizovana,spratna kuća lepljena sa jedne strane na tri nivoa + potkrovlje.U suterenu ima kotlarnicu,sobu,kuhinju i prostor za kupatilo.Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka,fizički izdvojene kuhinje sa trpezarijom,hodnika,kupatila i terase.Na spratu su još tri sobe i....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 4726,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prilaz zemljanim putem, u blizini parcele se nalaze kuće, te postoji mogućnost gradnje i priključak na struju. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 97.335 €, 6300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.heroldo.com

*širina placa 27m *1500eur/a 6.300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 121.000 €, 1713,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u blizini turističkog kompleksa "Akva park" u Jagodini, odličan izlaz na prometnu saobraćajnicu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-montažni objekat trajnog karaktera 84 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 816,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je plac za izgradnju kuće? E zato mi imamo rešenje za sve vaše probleme. Plac je povšine 8.16 ari, nalazi se u naselju Trnava na 30 metara od glavnog puta gde su svi potrebni priključci u blizini.Tačnije Struja preko puta a voda i gas na 20 metara. U pitanju je gradsko....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 50.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 324,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Legalizovana je 2004-te. Ima 3 spavace na spratu, dnevna sa kuhinjom i kupatilo. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 1648,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2022.,

www.indomio.rs

Plac uz put, odličan prilaz za automobile. -Na placu nema priključaka za vodu i struju, ali postoji mogućnost naknadnog priključka. Gradska voda još uvek nije prošla, ali je planirano da se odradi u skorije vreme. -Gas je prošao pored placa. -U blizini placa postoje već izgrađeni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 160,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje 160 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €, 4400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. .