• GoHome Professional
nekretnine JAGODINA - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine JAGODINA - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine JAGODINA

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 661 nekretnina - prosečna cena 782 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 79000 eura
    • do 662 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 1.sprat
    • renovirano
    • podno grejanje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 118.000 €, 353,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dve terase i kupatilo. Na spartu se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Sprat je renoviran.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 2011,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela na Liparu, površine 20 ari, pravilnog oblika, idealna za izgradnju vikendice. Uživajte u prirodnom okruženju, zelenilu i predivnom pogledu na Crni Vrh. Ova lokacija je savršena za ljubitelje prirode i one koji žele mir i tišinu daleko od gradske gužve. Iskoristite....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 172,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 180.000 €, 9584,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

*ima izlaz na dve ulice *širina zemljišta do ulice je 50m 9.584 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. 80 m 2 1.5 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €, 14200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 480.000 €, 1182,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*4 poslovne zgrade *3 met. visina (dimen. 7x50m) 1.182 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*ima starih objekata na placu, za rušenje .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 68.000 €, 250,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veliko i atraktivno seosko imanje u selu Crnče, sastavljeno od više parcela – neke su povezane, neke razdvojene, ali se isključivo prodaju kao celina, što ga čini savršenim za ozbiljne investitore koji žele prostor sa raznovrsnim mogućnostima. Ključne prednosti imanja:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.000 €, 1331,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Stariji objekat na placu, pogodan za gradnju. Ograđen plac sa voćkama u rodu , 30. tuja, motor za pumpu. Objekat je dimenzija 6x6, zidan. 1.331 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. 77 m 2 0 1 0 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.946 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.heroldo.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.000 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Odličan plac na atraktivnoj lokaciji. 600 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 350,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno domaćinstvo u selu Majur, u blizini Jagodine, na placu površine 16 ari. Ovaj objekat je idealan za porodični život, ali i za sve koji žele da razviju različite poslovne ili poljoprivredne aktivnosti. Glavna kuća, površine 172 m² u jednom nivou i sastoji se od....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.700 €, 47,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 135.000 €, 440,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2022.,

www.heroldo.com

*Na placu se nalazi kuća ukupne površine blizu 440m2, sa pločom. Postoje dve stambene jednice, sa odvojenim ulazima. Jedna stambena jedinica nalazi se u prizemlju, druga na spratu. *U okviru prizemlja je garaža sa rol aluminijumskim vratima i nalazi se celom površinom ispod dnevne....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 71.000 €, 344,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi na samo 15 minuta vožnje od centra grada, što omogućava savršen balans između mirnog života i blizine urbanih sadržaja. Kuća je funkcionalna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.850 €, 53,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,jedne spavaće sobe,hodnika,kupatila i terase. Stan je u sivoj fazi. Grejanje na gas.Moguća kupovina preko kredita. Jednosoban stan, Jagodina | Prodaja · 53m² · 76.850€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.050 €, 1204,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac na odličnoj lokaciji uz asvaltni put.Mogućnost gradnje. Za više informacija pozovite na tel: 064 831 2062 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 97.335 €, 6300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.heroldo.com

*širina placa 27m *1500eur/a 6.300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa,četvrtasta parcela uz glavni put. Na placu se nalazi bunar,a struja je prošla pored placa. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 32,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60, 34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine 70cm. Plac je ograđen kvalitetnom ogradom. Bunar dubine 40 metara sa čistom planinskom vodom ali je bez obzira na sve prodavac ugradio filtere....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 72.000 €, 3987,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 39 ari, smešten u blizini grada, na odličnoj lokaciji. Prilaz placu je asfaltni put, a povezanost sa gradom je veoma dobra, što omogućava brz i jednostavan pristup. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, porodične kuće ili kao investicija. Mirno okruženje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.200 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri stakla,al roletne,okapnice -zvučna izolacija između stanova je od :20 cm armirana betonska masivna ploča + kamena vuna debljine 5 cm + parna....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 2300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.heroldo.com

PRODAJE SE PLAC OD 31, 26 ARI SA 2300m2 U OBJEKTIMA U JAGODINI (na 800m od centra grada, pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici, na oko 2, 5km od izlaza sa autoputa kroz industrijsku zonu). ZEMLJISTE JE PRIVATNA SVOJINA URADJENA KONVERZIJA. PORED PLACA IMA I VELIKI....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Razradjen lokal, po povoljnoj ceni, može se koristiti za više različitih delatnosti. U neposrednoj blizini Opšte bolnice u Jagodini. Tržni centar Most. Može i zamena za stambeni prostor, dolazi u obzir i izdavanje lokala. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Preporuka agencije. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*lokal na extra lokaciji 70 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 44,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2021.,

www.heroldo.com

Postoji mogućnost zamene za garsonjeru uz doplatu Dva lokala povrsine 20 i 24 m2, dosadasnja namena picerija. 44 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju savremeno uređen stan u samom centru Jagodine, savršen za one koji žele udobnost, praktičnost i kvalitet na jednoj adresi – bilo za život, bilo kao pametnu investiciju. Stan odlikuje: • Podno grejanje na struju – ravnomerna toplota i potpuna kontrola • Terasa – mali kutak....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.000 €, 2201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

- Poljoprivredno zemljište pogodno za vinograde ili voćnjake. Prodaju se 4 parcele ukupne površine 22.01a - Zemljište je izuzetno osunčano, više od 80% tokom letnjih dana zato je idelano za uzgajanje vinove loze - Postoji mogućnost proširenja do 1ha, otkupom parcela - Dobar prilaz....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 186.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2024.,

www.heroldo.com

Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2, 61ara se nalaze dve kuće pa samim tim mogu živeti dve porodice. Obe kuće imaju kotao na gas , tri inverter i jednu običnu klimu. U cenu ulaze dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 112.000 €, 142,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini pijace u Jagodini, u okviru stambene zgrade završene krajem 90-tih godina. Prilaz lokalu je pešačkom stazom. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, u nivou sa zemljom i sa lakim pristupom za starije osobe, roditelje sa decom i osobe koje su teže....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 130.000 €, 560,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Пословно стамбени објекат на 33 ари земљишта, (може и имање од 2,8 хектара у комплексу је али би била посебна цена). Објекат површине 460 квм, са свим дозволама, од чврсте грађе (бетон, блок) у три нивоа на плацу од 33 ара. Грађевински завршен, термо изолован споља и унутра. Две хале,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 127.000 €, 12705,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju zemljište površine 127 ari. Pogodno za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona, skladišta itd. Okvirne dimenzije parcele su 70 m (do asfaltnog puta) sa 180 m. Pored parcele je prošao gas, struja, gradska voda, kanalizacija, a kroz samu parcelu prolazi kanal za prečišćavanje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u centru Vinorače, nalazi se u blizini prodavnice, i škole. Asfalt do kuće. Plac je dovoljano veliki da mozete koristiti za gradnju ili voćnjak. Raspored prostorija u kući je idealan, u svaku prostoriju ulazite iz hodnika. Poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dnevnu,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 571)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>