• GoHome Professional
nekretnine JAGODINA useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine JAGODINA useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine JAGODINA useljiv

  • Za upit "nekretnine jagodina useljiv" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 1.126 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • za studente
    • 4.sprat
    • opremljen
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Gradjevinska parcela sa uknjiženim objektom , sa upotrebnom dozvolom, od 32 m2 na 5,16 ari. Vikend kuća ima upotrebnu dozvolu, privatna je sojina 1/1 . Parcela se nalazi na glavnom putu Trnava II i Crvene livade , idealna lokacija u gradu . Ima izveden priknjučak za trofaznu i monofaznu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina useljiv'
68.000 €
68.000 €
67.500 €
  Stan, JAGODINA, 52.000 €, 31,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored je funkcionalan i prilagođen savremenom načinu života. Objekat se izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih novogradnji u gradu, sa naglaskom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 2132,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na lepom mestu, ima dva prilaza.Na placu postoji objekat od 49m2 koji nije useljiv , nelegalizovan i bez priključaka za struju i vodu.Postoji mogućnost i kupovine manje površine. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran dvosoban stan od 67m² na trećem spratu uredne i mirne zgrade u naselju Sarina međa. Stan poseduje veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i terasu Prednosti: -Svetao i funkcionalan raspored -Terasa sa prijatnim pogledom -Mogućnost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo, veliku spavaću sobu i prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz kog se izlazi na terasu sa panoramskim pogledom. Stan je svetao....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.160 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 410,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Komforna kuća u mirnom delu grada na tri nivoa, idealna za dve ili tri porodice. Ima i useljiv pomoćni objekat veličine garsonjere. Grejanje je na gas, unutrašnja i spoljna izolacija. Cena je sa kompletnim nameštajem. 410 m 2 7 3 1 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2025 - 85.000 €
31.03.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj stan je prava prilika za vas! Lokacija: naselje Strelište Jedno od najtraženijih i najlepših naselja za porodični život! Površina: 53m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.669 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 110.725 €, 88,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 88.000 €, 71,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban komforan stan na odličnoj lokaciji! Na prodaju svetao i prostran trosoban stan površine 71m², smešten na petom spratu uredne zgrade sa liftom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, akva parka i drugih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 72.000 € na 68.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 52,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 72.000 €
17.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 52m² + terase,uknjižen na 52m2 u mirnom naselju Kajsijar u Jagodini. Stan se nalazi u blizini Učiteljskog fakulteta, što ga čini idealnim za studente, mlade parove ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne informacije: Površina: 61m² Struktura: dvosoban....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 52.000 €, 30,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 145.000 €, 136,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice, smeštena u mirnom i uređenom naselju na periferiji Jagodine, u blizini svih neophodnih sadržaja. Površina kuće: 136 m² Podrum: 30 m² (renoviran....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna kako za stanovanje, tako i za investicije. Postoje dva objekta,jedan je useljiv sa karatavanom i drugi je još stariji. Plac se nalazi....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 63m2 u centru grada na mirnoj lokaciji u zgradi bez lifra, novije gradnje. Od prostorija poseduje ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i terasu. Prednosti stana su odlična....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u urednoj zgradi sa liftom, sa besplatnim parkingom u blizini. Struktura stana: Dve odvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak, Izdvojena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 39,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje ali i kao poslovni prostor. Zamenjene su sve strujne, vodovodne i kanalizacijone instalacije. Stan poseduje hodnik, kupatilo, spavaću....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.018 €, 77,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se jednosoban stan u odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Aqua Park Jagodina – idealan za one koji žele da budu nadomak centra i svih važnih sadržaja. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kompletno opremljen i moderno sređen stan površine 41 m², smešten na idealnoj lokaciji između Akva parka i centra u Jagodini – savršen balans između mira i gradske dinamike. Stan je funkcionalno organizovan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Svaki detalj je pažljivo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se prelep, moderno opremljen jednosoban stan površine 45 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i funkcionalno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i svim neophodnim uređajima koji omogućavaju udoban i prijatan svakodnevni život. Prostor je....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2022.,

www.heroldo.com

Plac na lepom mestu, ima dva prilaza. Na placu postoji objekat od 49m2 koji nije useljiv , nelegalizovan i bez priključaka za struju i vodu. Postoji mogućnost i kupovine manje površine. 21,30 a 0 0 0 .