• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs 2.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat" pronađeno 2 656 nekretnina - prosečna cena 1.435 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 406.850 €, 140,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Fantastičan Petosoban stan 140 m2 sa visokim standardom kvaliteta i udobnosti-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Urbanoj Vili Ekskluzivan Petosoban stan 140 m2 u mirnom kraju sa Parking Mestom na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u novoj kvalitetno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten stan na Prozivci u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa terasom, kupatila i dve zasebne sobe. Stan je potpuno renoviran, stolarija je PVC, podovi su laminati i keramičke pločice, ulazna vrata su sigurnosna.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 129.800 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

41876, 063 547 298 Branka, Dobar porodični , trosoban stan ,očuvan, na drugom spratu .Oko zgrade dosta zelenila i parking mesta. U blizini svega potrebnog za porodicu,gradski prevoz,pijace,hiper marketa,ambulante.Cena nije fiksna, Vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.300 €, 46,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Gospodar Jevremova - renoviran dvoiposoban stan u srcu gradaIzdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 78 m2, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda - Gospodar Jevremovoj, u neposrednoj blizini Muzeja Vuka i Dositeja.Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 36m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom na Crvenom pevcu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno /podno/ sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 9.750 €, 650,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan poslovni prostor od 650m2 u poslovnoj zgradi na drugom spratu sa velikom terasom. Objekat je klimatizovan VRF sistemom ”Mitshubishi” visoke energetske iskorišćenosti što obezbeđuje minimalne troškove grejanja i hlađenja kao i kontrolu utroška energije. Obezbeđena....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Na placu površine 23a nalazi se kuća na dva nivoa koja u osnovi ima 120m2. Ulazno stepenište vodi do hola iz koga se ulazi u sve prostorije. Na prvom nivou se nalazi dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom iz koga se izlazi na prostranu terasu. Na istom nivou se nalazi i jedna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 118.450 €
10.04.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda! Stan se prodaje nenamesten. Telefon: 0601351784 Šifra ponude: 1031547 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) A duplex apartment....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 638.600 €, 450,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno prostrana kuća na odličnom placu u Sremskim Karlovcima. 450m2 stambenog objekta i 450m2 zelene površine. Objekat nije u potpunosti završen (suteren, drugi sprat i potkrovlje nisu osposobljeni za život)Objekat pruža mogućnost za raznorazne ideje gradnje..Podno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 4.200 €, 600,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovna zgrada na Ledenoj steni. Objekat je ukupne površine 600m2. Objekat je pogodan za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće i sl. Zgrada se sastoji iz 4 etaže. U suterenu se nalaze šest prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112417.Izdaje se namešten, jednosoban stan od 22m2 na drugom spratu zgrade na Podbari. Odmah useljiv.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija - Grbavici Nalazi ste na 2. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostrani dnevni boravak za život jedne osobe, uz to odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i terasu. Idealan za studente, zbog svoje lokacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića na Senjaku u neposrednoj blizini sajma, koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje sa dobro održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 180 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Ćupriji, u stambenoj zgradi na drugom spratu od ukupno tri. Stan je funkcionalnog rasporeda i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji traži praktičan i komforan prostor za svakodnevni život. Garsonjera poseduje jedno kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 42m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u blizini Dis-a i Lidl-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima/. Trenutno je u fazi opremanja. Ima sopstveni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Ečka - ugostiteljski objekat tipa motel površine 700m2 na placu površine 37 ara. Sadrži se od suterena u kojem se nalaze kancelarije, kotlarnica i vešeraj. U prizemlju se nalazi restoran sa 50 sedećih mesta i pokrivenom terasom sa još 50 sedećih mesta. Na prvom i drugom spratu se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.700 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan od 115 m² u Beogradu, u prestižnom delu Vračara, na Kaleniću. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata. Stan poseduje 3 spavaće sobe i 2 kupatila, što ga čini funkcionalnim za porodično stanovanje. Dvostrano je orijentisan, a dnevna soba i terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se salonac u centru Beograda, u ulici Svetogorskoj tačno prekoputa čuvenog pozorišta i poznate kafane. Stan je na drugom spratu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 340 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 43m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i svetao četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (jug-istok), na drugom spratu uredne i dobro održavane trospratne zgrade bez lifta, u miru i tišini ulice Miloja Đaka na Dedinju. Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, na 117m² korisnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.620 €, 50,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoustočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 210.000 €, 260,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Za svaku preporuku !!! U ponudi zasebna vertikala koja se nalazi na lepo odžavanom i ograđenom placu od 3,4ara, pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se iz tri nivoa koji su povezani unutrašnjim stepeništem, ali mogu da funkcionišu i kao zasebne stambene jedinice. Raspored : - prizemlje:garaža/radionica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1829 NS – 2-soban, 38m2, Bulevar Kralja Petra I 2.sprat Useljiv odmah Mesečna cena zakupa EUR.400.- + depozit. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – +381 63 519533, +381 21 557592,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan ima površinu od 66 m² i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv GREJANJE - CG, sprat 2/5, LIFT, TERASA ID oglasa: 42935. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.500 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

CENTAR – 49m² – MIR KOJI SE PREPOZNA postoje stanovi koji se kupuju jer vam jednostavno “legnu”. U mirnoj, maloj ulici koja izlazi iz Kosovske, na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, nalazi se stan površine 49m² koji nudi ono što je danas najteže pronaći – lokaciju u centru....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 15.000 €, 650,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Moderna dvospratna poslovna zgrada, idealna za firme, klinike, edukativne centre, IT kompanije i slične delatnosti. Raspored: Suteren: 5 kancelarija, kuhinja sa trpezarijom, WC, ostava Prizemlje: 7 kancelarija, 2 WC-a 1. sprat: 8 kancelarija, 2 WC-a, čajna kuhinja 2. sprat: 8 kancelarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.970 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov, neuseljavan stan u mirnom delu grada, na samo nekoliko minuta od glavnih dešavanja. Stan poseduje veliku dnevnu sa tri spavaće sobe, 2 kupatila i prostranu terasu.Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Veličine je 77,27m2. Za više informacija pozovite - 0668442288.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 248.990 €
29.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 31m², smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, u blizini osnovne škole. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 43m²! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Raspored je odličan: komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba i moderno kupatilo. Stan je svetao, dobro održavan i odmah useljiv – idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.850 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

41667, 063 547 298 Branka, Komforan trosoban stan na drugom spratu u manjoj zgradi bez lifta. Promenjena je spoljna PVC stolarija. U dnevnom boravku postoji mogućnost preuređenja, rušenja zida između kuhinje i dnevnog boravka. Ima tri terase i jedan francuski balkon. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA--- Agencijska šifra: 9106891.Izdaje se odličan, namešten jednoiposoban stan (40m2) na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na dobroj lokaciji na Novoj Detelinari. Kompletno je opermljen modernim i novim nameštajem kao i kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 699 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno prijatan stan u potpunosti renoviran sa novim elektricnim uredjajima i namestajem, do sada nije izdavan, dvorišno orjentisan sa bastom puno svetlosti i zelenila. Zgrada ima lift i video nadzor, uredno odrzavana. Stan ima internet, kablovsku, podno grejanje, zbog čega su računi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 107.000 €, 33,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada poseduje tri ulaza, a svaki ulaz ima svoj lift, što obezbeđuje udobnost i praktičnost stanarima. Stan je dvorišno orijentisan, što....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 147.700 € na 144.600 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.600 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 118.500 €
17.10.2025 - 142.000 €
19.11.2025 - 152.850 €
16.01.2026 - 147.700 €
25.03.2026 - 144.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan od 53m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Grbavice. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na terasu, kuhinje, kupatila i predsoblja. Prostor je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 824)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>