• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 141 nekretnina - prosečna cena 936 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • ekskluzivan
    • kablovska
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen dvosoban stan od 68m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 2. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA ADAMOVIĆEVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112684.Izdaje se namešten komforan jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Adamovićevom Naselju. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i privatno parking mesto u dvorištu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana'
500 €
400 €
1.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Novog Beograda, u neposrednoj blizini zemunskog keja, u parkovskom okruženju, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena - u blizini je starog Merkatora, Doma zdravlja, Maxi-ja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g.Iz hodnika se ide u sve prostorijeIzdvojena kuhinjaVeoma svetao i dvorišno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, svetao i veoma funkcionalan stan u novijoj zgradi u ul. Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom iz koje se izlazi na prelepu lođu, komfornu spavaću sobu sa radnim stolom, krevetom za dve osobe i plakarom, odvojenu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.150.000 €, 237,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograd, u neposrednoj blizini Trg Slavija, prodaje se reprezentativna kuća ukupne površine 273 m, idealna za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije ili kombinovanu poslovno-stambenu namenu. Nekretnina je godinama korišćena za poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u Batajnici, na odličnoj lokaciji u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, vrtića, autobuskih stajališta, doma zdravlja i svih sadržaja potrebnih za život. Stan se nalazi na drugom spratu novogradnje iz 2025. godine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na drugom spratu kuće, u ulici Babičkog odreda. Sastoji se iz ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije, kuhinje, kupatila i velike terase. Stan ima jako puno dnevne svetlosti, ali i PVC stolariju sa roletnama. Grejanje je na struju, inverter klimom. U cenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u Sunnyville, 46kv, 2. sprat bočni pogled sa terase na Dunav, za nepušače, bez ljubumica. Kompletno opremljen stanje lux. Useljiv odmah. Grejanje je po utrošku, struja isto po utrošku oko 4000 izlazi. Internet kablovska oko 3000..plus 2000 odrzavanje. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, na odličnoj lokaciji u centru grada, na pešačkoj distanci od Skadarlije i u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lux jednoiposoban neuseljavan stan, u novoj smart zgradi sa liftom, na drugom spratu. Stan je površine 52m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i terase. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 153.600 €, 48,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odlicnoj lokaciji – Cvećkova pijaca U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Beograda, u neposrednoj blizini Cvećkove pijace. Ovaj moderan, svetao i funkcionalno organizovan stan površine 48 m² nalazi se na drugom spratu i pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Square Garden. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i terase. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i idealan za udoban život. Mogućnost zakupa sa parking mestom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stan u zgradi novije gradnje. Stan je na drugom spratu,delimično okrenut ka dvorištu zgrade,dvostrano orijentisan,izuzetno svetao,prozračan,sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Stan je u potpunosti renoviran,opremljen novom belom tehnikom,potpuno novim nameštajem....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Prostor je nov,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 36 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na pelet. Na parceli se nalazi prostor za parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan na Voždovcu, u Kostočkoj ulici, u mirnom i lepo povezanom delu opštine. Stan se nalazi se na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže udoban i prijatan prostor za duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2