• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 115 nekretnina - prosečna cena 1.046 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 50 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.700 €, 44,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 44 m² u Novom Sadu, u naselju Adice. Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata, što pruža mirniji ambijent i dobru preglednost. Stan je strukture 1.5 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora. U okviru stana nalazi se jedno kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, FON-Bilećka - Kostolačka 3.0, 66m2, 2. sprat, grejanje-CG U ponudi svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan u mirnoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane zgrade. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana'
124.500 €
250 €
750 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada, u naselju Centar. Stan je dvorišno orijentisan, moderno opremljen i nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Površine je 40 m² i poseduje jedno kupatilo. Nedavno su kupljeni nova ugaona garnitura i tepih, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno sređen stan u novogradnji, funkcionalan, odvojena spavaća soba, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan od 80m2 na atraktivnoj lokaciji na Mišeluku (iza bolnice).Stan se nalazi na etaži koja se u dokumentaciji vodi kao drugi sprat, do stana vode dva kraća stepeništa. Zgrada je bez lifta.Raspored:dnevni boravakkuhinja i trpezarija3 spavaće sobekupatilo2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA--- Agencijska šifra: 9103127. Izdaje se namešten jednosoban stan (30m2) na drugom spratu u zgradi bez lifta u neposrednoj blizini Bulevaru oslobođenja.Stan je useljiv od 10.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 430 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan površine 56m2, na Paliluli. Nalazi se u zgradi novogradnje, u blizini centra grada, paliluske pijace i svetinikolske crkve. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA PET FRIENDLY GARSONJERA SA GARAZOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112681.Izdaje se komforna garsonjera od 30m2, koja se nalazi na 2. spratu Aleksandar zgrade sa liftom na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Postoji mogućnost zakupa garaže, cena po dogovoru.Stan....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g.Iz hodnika se ide u sve prostorijeIzdvojena kuhinjaVeoma svetao i dvorišno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji kod Sajma, u naselju Sajmište. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je funkcionalne strukture 1.5 i poseduje terasu, kao i klima uređaj. Zgrada ima ukupno 5 spratova. Potreban je depozit.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, luksuzno sređen stan, potpuno opremljen, vrlo komforan, tri spavaće sobe, dva kupatila, dvostrano orijentisan, terasa ka parku, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban i opremljen stan, 68m2, poseduje dve sobe, dnevno- trpezarijski deo sa kuhinjom i prostranom lodjom na kojoj možete provoditi veći deo dana kao i kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu sa pogledom na šumu. Veoma je udoban a nalazi se nadomak Bul Kralja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Novog Beograda, u neposrednoj blizini zemunskog keja, u parkovskom okruženju, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena - u blizini je starog Merkatora, Doma zdravlja, Maxi-ja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru grada, na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih sadržaja potrebnih za udoban gradski život. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten četvorosoban stan Banovo brdo, Golf naselje U mirnoj Izvorskoj ulici na Banovom brdu izdaje se prostran i svetao stan površine 96 m, sa trostranom orijentacijom i tri terase. Stan se nalazi na 2. spratu ( bez lifta ) i kompletno je renoviran 2021. godine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lux jednoiposoban neuseljavan stan, u novoj smart zgradi sa liftom, na drugom spratu. Stan je površine 52m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i terase. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, na odličnoj lokaciji u centru grada, na pešačkoj distanci od Skadarlije i u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je svetao,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini keja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i velikim potencijalom za adaptaciju prema potrebama budućih vlasnika. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na drugom spratu kuće, u ulici Babičkog odreda. Sastoji se iz ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije, kuhinje, kupatila i velike terase. Stan ima jako puno dnevne svetlosti, ali i PVC stolariju sa roletnama. Grejanje je na struju, inverter klimom. U cenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....