• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat" pronađeno 2 653 nekretnina - prosečna cena 1.435 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Miran i funkcionalan jednoiposoban stan sa liftom – tiha lokacija bez buke Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, idealan za jednu osobu ili par koji traže miran i praktičan prostor za život. Stan je orijentisan tako da prozori ne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, u samom centru! Ovaj prostran stan površine 60m² nudi savršen balans udobnosti i funkcionalnosti, idealan kako za život, tako i za investiciju. Stan je odličan, smešten na drugom spratu zgrade koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan (zapad-istok) stan od 60 m2, delimično renoviran u avgustu 2022. Okrečen, postavljeni su novi prozori, nove sanitarije i elementi u kupatilu, i nove mašine (veš, sudovi). Sadrzi prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinji sa izlazom na terasicu ka unutrašnjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I sprat poseduje stambeni deo nezavršen,II sprat stambeni deo završen. .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 502.125 €, 195,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla Plac je veličine 300m2 na kome su izgrađena kuća veličine 195m2, spratnosti prizemlje, dva sprata i suteren. Kuća je veoma funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, na drugom spratu, izuzetno komforan, funkcionalan sa odvojenom spavacom sobom i terasom (5m2). Stan bukvalno ima sve uključujući mikrotalasnu, tanjire i peškire. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 259.000 €, 98,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 270.000 €
17.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan porodicni stan na jednoj od najboljih lokacija u naselju Cerak Vinogradi, u Kestenovoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu uredne trospratne zgrade, okruzen mirom i zelenilom po kojem je ovo naselje prepoznatljivo. Povrsina i struktura: Ukupna povrsina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 229,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 162 m2, na drugom spratu, u urbanoj vili u ulici Ćirila i Metodija na Telepu. Ukupna površina stana je 229 m2 (dve terase od 30m2 I 37m2 nisu ušle u korisnu površinu stana). Stan je na dva nivoa, bez kosina, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru grada, na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih sadržaja potrebnih za udoban gradski život. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 1.900 €, 230,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE VEĆI VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR IDEALAN ZA NEKE VECE IT SEKTORE, PRIVATNE KLINIKE IMA VISE OD 5 PROSTORIJA SA OSTAVAMA, SANITARNIM CVOROVIMA, KUPATILIMA, KUHINJAMA. IMA VISE TERASA, TRI PARKING MESTA. JAKO POGODAN PRILAZ POSLOVNOJ ZGRADI. PROSTOR SE NALAZI NA DRUGOM....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan, lux, II sprat, kod Fontane u ulici Narodnih heroja. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 50m Podbara Lokacija: Podbara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Ptrijarha čarnojevića Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 638.600 €, 450,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno prostrana kuća na odličnom placu u Sremskim Karlovcima. 450m2 stambenog objekta i 450m2 zelene površine. Objekat nije u potpunosti završen (suteren, drugi sprat i potkrovlje nisu osposobljeni za život)Objekat pruža mogućnost za raznorazne ideje gradnje..Podno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duze 3.0, stan , 70 kvm na drugom spratu u zgradi novije gradnje, komforan, svetao, dobra izolacija, pvc stolarija, sigurnosna vrata, opremljen. Useljiv od 01.11.2024. Izdaje se bez garaznog mesta ali postoji opcija i sa garaznim mestom koje bi bilo slobodno od 01.12.2024.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran salonski stan u Svetogorskoj ulici, na drugom spratu predratne, lepo održavane zgrade. Visoki plafoni od 3,3 metra, reprezentativan salon i velike sobe daju stanu izuzetnu prostranost i eleganciju, zbog čega je, pored stanovanja, izvanredno pogodan i za poslovni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan,opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom. Odlična lokacija. GREJANJE - CG, sprat 2/7, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 43078. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.indomio.rs

Na veoma atraktivnoj lokaciji prodajemo jednosoban stan, ukupne kvadrature 32 m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom . Renoviran , postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Stan ima i pripadajuću podrumsku ostavu od cca 4m2 Odlična lokacija za izdavanje, kao i za život! Za više....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 44,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan apartman na Zlatiboru, sa pogledom na zelenilo i razrađenim biznisom ( razvijen sistem iznajmljivanja). Pozicioniran je pored Avanturam Parka, u samom centru Zlatibora, okružen ugostiteljskim objektima, na ulazu u zgradu nalazi se restoran "Gondola". Apartman se....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280 € na 260 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 280 €
15.05.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA GRBAVICI ---Agencijska šifra: 9110461.Izdaje se odlična, komforna, kompletno nameštena garsonjera (27m2) na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Grbavici.  Useljiva je odmah. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko.OBAVEZNO POGLEDAJTE. više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 260 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan u Novom Sadu, Rotkvarija, na odličnoj lokaciji za svakodnevni život. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno tri sprata i ima površinu od 22 m². Po strukturi je 0.5, što ga čini praktičnim izborom za jednu osobu ili par koji traži kompaktan i lako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 4.200 €, 362,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovi prostor idealan za IT kompaniju na Bul.Oslobodjenja na drugom spratu od 362m2 sa velikom terasom.Ova poslovna zgrada je kompletno opremljena video nadzorom i fizičkim obezbedjenjem, a poseduje rezervno napajanje struje.Razvučen je internet u celom poslovnom prostoru, a stolice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran jednoiposoban stan u samom centru grada kod Glavne pošte. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 505.000 €, 115,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Centar Beograd prodaja stana - Kalemegdan - Gospodar Jevremova kod Cara Uroša. Retko u ponudi izvanredan salonski stan u odličnoj salonskoj zgradi. Stan svetao, gleda na Gospodar Jevremovu ulicu i bočno u pravcu Kalemegdana. Ulaz u zgradu odličan, mermerni. Stan je na drugom spratu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 395.000 €, 96,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo prostran, trostrano orijentisan salonski stan, u zgradi očuvane fasade, koja se nalazi u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog dela, antrea gde je smeštena trpezarija, osvetljenog dnevnog boravka sa izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 288.400 €, 76,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drugom spratu sa liftom. Površine je 76m2 i odlično je iskorišćena kvadratura, raspored je klasiča iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se iz dnevnog boravka u čijem....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 5.000 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivna kuća na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana i u izuzetno dobrom stanju je. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže. Prvi sprat se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 300 €, 35,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala Novi Sad – izdaje se svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 35m² na drugom spratu, na frekventnoj i jednoj od najposećenijih lokacija u gradu. Ovaj lokal predstavlja idealnu priliku za sve koji traže odličnu lokaciju za pokretanje ili proširenje poslovanja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.700 €, 51,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51m2 na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Cara Lazara. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Strukturu stana čini dnevna soba sa kuhinjom, odvojena spavaća soba....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 47.600 €, 28,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2022.,

www.indomio.rs

Garsonjera iznad parka, 28 kvadrata, drugi sprat, 1700 evra kvadrat. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.700 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta od centra grada. Na prodaju je moderan dvosoban stan od 63m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade na mirnom i traženom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na top lokaciji, na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Vračarskog kvarta na tržistu nekretnina. Resavka ulica i to sam početak, deo između Krunske i Bulevara Kralja Aleksandra. Na samo par koraka od Tašmajdanskog parka, crkve Svetog Marka, Skupštine… prodaje se ovaj šarmantni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluziva stan površine 77m2, smešten na 2 spratu, moderene zgrade u jednom od najtraženih delova Beograd-Senjak. Novi naziv ulice je Jelene i Steve Žigona. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, moderno kupatilo, terasa. Etažno....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 117.040 €, 76,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 76 m² – Prijepolje – pogled na Lim U ponudi imamo izuzetno funkcionalan i svetao stan ukupne površine 76 m² (66 m² stambenog prostora + 10 m² terasa), smešten na drugom spratu stambene zgrade u Polimskoj ulici – Podvaroš, Prijepolje. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 821)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>