• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat" pronađeno 2 655 nekretnina - prosečna cena 1.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U pitanju je novogradnja koja se nalazi u samom centru Zlatibora, površine 44m2 na drugom spratu, sa pripadajućim parking mestom. Stan se sastoji od fizički odvojene spavaće sobe, kompletno opremljen za izdavanje. Tarketov parket, PVC stolarija, terasa, grejanje je na struju. Lux....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u kući, u mirnom delu Niša, površine 75 m2, na drugom spratu, u ul. Cara Lazara. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i ostave, dve spavaće sobe i kupatila. Idealan je za studente, porodice sa decom i mlade bračne parove.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na odličnoj je lokaciji, u samom centru grada ali u mirnoj ulici bez buke. Smešten je na drugom spratu stambene zgrade. Prostrani dnevni boravak je prelepo uređen a kuhinja i trpezarija lučnim svodom blago izdvojena od ostatka prostorije. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, komforan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Vizantijskom bulevaru. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Stiže nov frižider, šporet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban kompletno renoviran, namešten stan, na drugom spratu zgrade sa liftom. Parking u dvoristu zgrade. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 176.100 € na 199.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.11.2024 - 183.340 €
13.12.2024 - 172.200 €
25.06.2025 - 176.100 €
04.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi sad - adice. Kompletna nekretnina. Četvorosoban stan - optimalna kvadratura, dvostrano orijentisan, uknjžen, II sprat, prodaje se kompletno opremljen, u ceni su i dva parking mesta u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri komforne spavaće sobe,dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, eg-gas, 2/3, dve terase, dvorište, parking mesto. Na prodaju četvorosoban lux stan površine 126m2, smešten na drugom spratu kvalitetno građene kuće na Zvezdari, u mirnoj ulici. Ova nepoktretnost predstavlja savršen spoj udobnosti, kvaliteta i privatnosti, idealna za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 67,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor od 67m2. Nalazi se na drugom spratu i sastoji se od tri kancelarije, predsoblje, kuhinja, mokri cvor, ostava, terasa. Poslovni prostor je renoviran, izdaje se prazan, poseduje internet i kablovsku. Centralno grejanje je iskljuceno a po potrebi se moze prikljuciti.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.306 €, 35,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA SEVERNOM TELEPU, SA GARAŽNIM MESTOM---Agencijska šifra 9112191.Nov stan koji se nalazi u mirnoj ulici na Severnom Telepu na 2.spratu u zgradi sa liftom. U cenu je uračunato i garažno mesto. Stan je opremljen sa kuhinjskim elementima i uređajima.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! 2. Sprat - Ulično orjentisan i Grejanje gas. Klima,sudomasina, kombinovana susenje pranje veša! Nije pet frendly. Cena je 550€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.880 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv dvosoban stan na Detelinari, u zgradi iz 2010. godine. Odličan raspored. Drugi sprat, terasa, IDS 82221. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 4.500 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativna vila na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini stadiona Crvene zvezde, u ulici Bulevaru Oslobođenja. Objekat ukupne površine 480m2, odnosno 560m2, sa terasama, prostire se na četiri funkcionalno organizovane etaže od po približno 120m2. Vila....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 560 € na 500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 700 €
22.10.2025 - 620 €
05.12.2025 - 600 €
01.02.2026 - 560 €
29.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

NOV DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI --- Agencijska šifra: 9104021. Izdaje se komforan lepo opremljen dvosoban stan (50m2) na drugom spratu u novoj zgradi sa liftom na Grbavici. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na drugom spratu kuće, u ulici Babičkog odreda. Sastoji se iz ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije, kuhinje, kupatila i velike terase. Stan ima jako puno dnevne svetlosti, ali i PVC stolariju sa roletnama. Grejanje je na struju, inverter klimom. U cenu....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 100.000 €, 88,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Prokuplje Površina osnove: 88 m² Površina dvorišta: 168 m² Cena: 100.000 € Ova trospratna kuća pruža idealan spoj funkcionalnosti i prostranosti, savršena za porodični život ili kombinaciju stambenog i poslovnog prostora. Raspored prostorija: Prizemlje: Poslovni prostor/lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.180 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao, funkcionalan dvoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, na 2. spratu novije stambene zgrade sa liftom. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo tokom sezone. Stan poseduje terasu i ulično je orijentisan. Uknjižen je i bez tereta. U ceni je i ugradna kuhinja, a moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 189.520 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

ČETVOROSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG, SMEŠTEN U JEDNOJ OD NAJLEPŠIH ULICA U NOVOM SADU---Agencijska šifra: 1007184.Prodaje se porodičan, lepo sređen stan na vrhunskoj lokaciji, kod Socijalnog, u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.900 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika! Odličan stan u novijoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu, ima lift, svetao. Nema ulaganja, odmah useljivo! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokacija je odlična, mirna, široka ulica sa dosta parkinga ispred zgrade. Gledanje stana moguće, uz....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.000 €, 296,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvojna kuća koja se nalazi u popularnom delu Sremske Kamenice (Tatarsko Brdo). Kuća je ograđena i ima svoj ulaz, garažu kao i dvorište. U donjem nivou se nalazi uknjižen dvosoban stan koji je dvorišne orijentacije. Prvi sprat Dnevna soba, kuhinja, trpezarija Spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN KOMPLETNO OPREMLJEN TROSOBAN STAN, ROTKVARIJA---Agencijska šifra:9104408.Izdaje se odličan, moderan trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom, na Rotkvariji, blizu Socijalnog. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 650 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep potpuno renoviran stan na drugom spratu kuće u naselju Veljka Vlahovića. Potpuno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, ima i lepu terasu od 16 kvadrata sa divnim pogledom. Kuća poseduje svoja parking mesta, veoma je ušuškano i prijatno, a u blizini kafe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.470 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji! Odličan kvalitet gradnje. Vrhunska lokacija Telep, blizina Limana! Stan se nalazi na 2 spratu iznad stana nalazi se stan, tako da nije pod krovom. Mogućnost povrata PDV-a, oslobađanje od poreza za kupca prvog stana. Rok kraj 2022.godine. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 80m2 na drugom spratu u kući u blizini Palilulske rampe. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe (open space), čajne kuhinje, ostave, dve prostorije, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima inverter klimu. Stan je nov neuseljavan do sada sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Raspored obuhvata dva sanitarna čvora, dve terase, od kojih je jedna zatvorena, kao i puno garderobera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se salonac u centru Beograda, u ulici Svetogorskoj tačno prekoputa čuvenog pozorišta i poznate kafane. Stan je na drugom spratu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 445.000 €, 172,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovni kompleks SOUL 64 je pozicioniran na najatraktivnijoj lokaciji na Novom Beogradu. Svojim stanarima nudi život u prirodnom i humanom ambijentu - u samom kompleksu nema saobraćaja već uređena i ozelenjena površina, park dužine 400m idealan za djecu i relaksaciju. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 395.000 €, 96,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo prostran, trostrano orijentisan salonski stan, u zgradi očuvane fasade, koja se nalazi u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog dela, antrea gde je smeštena trpezarija, osvetljenog dnevnog boravka sa izlazom na balkon,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 2.000 €
26.10.2025 - 1.800 €
04.02.2026 - 1.600 €
27.03.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Salonac,kompletno luksuzno renoviran u srcu Vracara. Sa novom kuhinjom i novom belom tehnikom. Trostrano orijentisan,svetao i prostran na drugom spratu cetvorospratnice sa 8 stanova. Pogodan za poslovni prostor. www.agencijavila.rs Agenciska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan površine 83 m² u ulici Generala Štefanika, Vozdovac. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i pruža visok nivo komfora za svakodnevni život. Sastoji se od: dnevna soba, 2 x spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet, 2 x terase. Nalazi se na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI--- Agencijska šifra: 9103178. Izdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan (51m2) na drugom spratu novije zgrade na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera kod fakulteta Zaštite na radu.Stan 24 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na drugom spratu sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i male terase . Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 134.000 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u blizini Novosadskog sajma koji će Vas na prvi pogled oduševiti rasporedom prostorija. Stan je dvosoban ukupne, uknjižene površine 62 m2. Ovo je klasičan dvosoban stan koji je projektovan po svim merilima humanog stanovanja Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojega....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 98.000 €, 122,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Sremčica kod stadiona vertikala kuće uknjižena 1/1 ima 2,5 ara dvorišta 122m2 + garaža jedan, 1,0 stan (prizemnje) sprat 2,5 potkrovlje slobodno . Kuća poseduje 2 ed brojila, urađena demit fasada ,ta grejanje. U blizini prevoza i prodavnica. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

strogom centru grada, 3 min od Skadarlije prelep, svetao stan dizajniran u francuskom modernom minimalisticnom stilu na drugomspratu zgrade. Stan je izuzetno svetao i miran buduci da ne gleda na ulicu vec na dvoriste unutar zgrade. Na svega 7,8 minuta pesice od Trga Republike i par....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 640.000 €, 704,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Veliki objekat, preko 700 kvm, plus garaže, kotlarnica, vešeraj sa puno potencijala. Stambena funkcionalnost za mnogobrojnu porodicu ili više porodica. Dom za stare, medicinski centar, proizvodnja, smeštaj Prelep pogled. Odlična lokacija u Kaluđerici. Prostorije: SUT - predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 815)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>