• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs 2.sprat - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat" pronađeno 2 666 nekretnina - prosečna cena 1.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podno grejanje
    • lođa
    • novogradnja
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 549.000 € na 519.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 519.000 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 624.900 €
30.05.2025 - 599.900 €
19.11.2025 - 580.000 €
17.12.2025 - 549.000 €
22.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, na Obilićevom vencu, u mirnoj ulici, na samom obodu pešacke zone, na svega par koraka od Knez Mihailove, u prilici smo da ponudimo autentičan, perfektan salonski stan, u odličnoj zgradi sa održavanim ulazom. Stan se nalazi u lepoj predratnoj zgradi na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 67,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor od 67m2. Nalazi se na drugom spratu i sastoji se od tri kancelarije, predsoblje, kuhinja, mokri cvor, ostava, terasa. Poslovni prostor je renoviran, izdaje se prazan, poseduje internet i kablovsku. Centralno grejanje je iskljuceno a po potrebi se moze prikljuciti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan-poslovni prostor 120m2 na 2.spratu u Sarajevskoj ulici. idealan za advokatsku kancelariju, IT firmu, ordinaciju,itd. Stan je dvostrano orjentisan i sastoji se od 4 velike kancelarije, opremljene kuhinje ,kupatila i velike lođe. Centralno grejanje, 2 klime,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 45m², smešten na 2. spratu luksuzne zgrade sa dva lifta. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost – obiluje prirodnom svetlošću, a enterijer je uređen u toplim, savremenim tonovima. Struktura stana je odlično organizovana....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u najužem centru grada na 2. spratu površine 75 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze još dve spavaće sobe.Na podovima je parket, prozori su drveni sa duplim staklima a u potkrovlju su Velux krovni prozori. Uz stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje luksuzan trosoban stan na drugom spratu. Stan opremljen sa veoma kvalitetnim nameštajem i odličnom belom tehnikom. Sve tri sobe imaju klima uređaj. Stan u mirnom kraju, blizu Američke ambasade, tako da je bezbednost stanara podignuta na viši nivo. Sasatav prostora;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.000 €, 48,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija Na prodaju dvosoban stan površine 48m² u kvalitetnoj novogradnji, koji se nalazi na 2. spratu od ukupno 3 sprata. Stan je renoviran, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 171.770 €, 46,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007833.U ponudi je moderan dvosoban stan (46 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na drugom spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Nameštenu Garsonjeru 30 m2 na EKSTRA LOKACIJIStan se nalazi na drugom spratu,svetao je i funkcionalan, ulično orijentisangrejanje je na Toplotne Pumpe.Bezplatnog Parkinga uvek ima ispred zgradepotreban je DepozitZakupnina je 270e....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DOBANOVCI, 16.200 €, 2318,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala sa kancelarijskim prostorom, ukupne površine 2.318m2, u Dobanovcima. U prizemlju 82m2 poslovno/skladištenog prostora i 1850m2 magacinskog prostora (hale), čiste visine izmedju stubova 10m (to je unutrašnja visina) Na prvom spratu ima 100m2 poslovnog prostora, visine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran troiposoban stan površine 104 m², smešten na 2. spratu moderne zgrade iz 2020. godine (ukupno 7 spratova), u atraktivnom delu Sajmišta. Stan je izuzetno svetao i funkcionalnog rasporeda. Posebnu vrednost daje velika terasa sa pogledom na park, kao i dodatna terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

LEP JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 9110043.Izdaje se lep, kompletno namešten, jednoiposoban stan na 2.spratu zgrade sa liftom na Podbari. Stan se nalazi u mirnom kraju i na svega par minuta hoda od centra Novog Sada. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu TerasuGrejanje je centralnozgrada ima LiftZakupnina iznosi 380 epotreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban, namešten stan površine 77m2 u strogom centru Subotice. drugi sprat u zgradi sa liftom. Dve terase. Kupatilo i posebno toalet. Parking u dvorištu. Centralno grejanje. Potreban depozit. Agencijska provizja u visini od 50% zakupa se naplaćje od zakupca prilikom potpisivanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 293.636 €, 98,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, grejanje pomoću norveških radijatora, centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 68.000 €, 68,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - CENTAR, TROSOBAN 68m2 Prodaje se stan na drugom spratu.Sastoji se iz tri sobe, predsoblja, kuhinje, špajza, kupatila i dva balkona.Nema Cg .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 149.650 €, 41,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji, po strukturi 1.5, projektovane površine 41m2, smešten na atraktivnoj lokaciji na Autokomandi ( u blizini Humske ulice). Stan se nalazi se na drugom spratu od tri, projektovan sa odličnim i funkcionalnim rasporedom prostorija (dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 42.000 €, 57,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

3S253 Stan na drugom spratu,dve spavace sobe,dnevna soba,kuhinja,kupatilo,dve terase.Za sve informacije pozvati. Sloba 062 8010 640 Sanja 060 1764 777 Tanja 0628010641 Natasa 063 7030 538 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan od 75m² na Limanu, u Balzakovoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu, a grejanje je gradsko Stan ima dve decije sobe i dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Stan ima susilicu za ves, nema sudomasinu, i nema terasu. Za više informacija pozvati: 063663254 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo stanarima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.5, 48m2 (terasa 6m2), 2/6, CG, lift, interfon, podrum, garažno mesto Izdaje se jednoiposoban stan sa zasebnim garažnim mestom, na nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika, ali povučen od ulice Dimitrija Tucovića, pa nema buke. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski stan. Nalazi se na drugom spratu predratne održavane zgrade sa malim brojem stanova, bez lifta. U zgradi je uvedeno centralno grejanje. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, Vračar – Crveni krst, u Kajmakčalanskoj ulici. Stan je površine 40m², po strukturi jednoiposoban (1.5) i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac sa parkingom u srcu grada – Resavska, kod Beograđanke Prodaje se autentičan trosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograđanke i parka Manjež. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 830.000 €, 280,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodićna kuća, vertikala, sa fizički odvojenim dvorištem. Sastoji se od Su+Pr+1+2. Prizemni deo kuće sastoji se od ulaza, odvojene kuhinje sa ostavom, toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na terasu koja ima izlaz na dvorište. Na prvom spratu nalaze se 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana, funkcionalna, kvalitetno gradjena kuća u Stepojevcu, nedaleko od Beograda (40km). Kuća i plac imaju ukupno 1,04ha. Plac je odlično pozicioniran - izlazi na Ibarsku magistralu. Jedan deo placa je pod voćnjakom, a ostalo je njiva. Postoji mogućnost parcelisanja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2 sa mokrim cvorom), podrumske prostorije, cetiri odvojene jedinice za stanovanje. Nalazi se na vrlo lepoj lokaciji, u mirnom kraju, blizu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 142.000 € na 140.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 140.000 €, 56,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 56 m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Berislava Berića, Rotkvarija. Strukturu stana čine hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije , prostrana dnevna soba sa izlazom na zastakljunu terasu koja je dvorišno orijentisana, zasebna kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderan i funkcionalan poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u pešačkoj zoni, idealnoj za razne delatnosti. Prostor se nalazi na 2. spratu zgrade sa ukupno 4 sprata. Posebnu prednost predstavlja veliki portal celom dužinom lokala, koji obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 124.440 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen, ima 44 m², nalazi se na 2. spratu stambene zgrade i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za sigurnu investiciju u izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux, ćetvorosoban stan, od 123m2. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, u odličnoj zgradi, na 2.spratu, ima lift koji vodi direktno u stan. Ima dnevni boravak sa pogledom na Bulevar, prostranu trpezariju, izdvojenu kuhinju sa malom terasom i ostavom, kao i malim toaletom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 267,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Sušica, površine 267 kvm ( u etažama ), na placu od 4,97 ari ( širina fronta placa je 16 m ) grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( ulaz, predsoblje, garaža,ostava i kujna ); prizemlje i među sprat prizemlja ( predsoblje, dve sobe, terasa,kupatilo i dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>