• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 2 742 nekretnina - prosečna cena 1.222 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • za studente
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.900 €, 171,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR NA IDEALNOJ LOKACIJI Lokacija: Poslovno-stambena zgrada na vidljivoj i atraktivnoj poziciji. Sprat: Idealan za poslovnu namenu. Prostor prilagođen kancelarijskom konceptu poslovanja. Sve prostorije imaju prirodno svetlo i ventilaciju. Pogodno za projektne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.900 €, 235,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

mereno 260 m² | Nemanjina | Reprezentativan poslovni prostor | Izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor površine 260 m², smešten u poslovnoj zgradi u Nemanjinoj ulici, na jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu – opština Savski venac. Prostor je organizovan....

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 42m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u blizini Dis-a i Lidl-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima/. Trenutno je u fazi opremanja. Ima sopstveni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se izdaje na duži vremenski period, mogućnost prijave. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u ulici Branka Miljkovića, u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu porodične kuće. Stan je kompletno opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 74 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 38,u ul. Bul.Arsenija Čarnojevića, u neposrednoj blizini OŠ "Ratko Mitrović" i vrtića "Lane", izdaje se stan, vrlo svetao, jugoistočno orijentisan ka parku. Komforan, kompletno renoviran, namešten i opremljen, jednosoban stan površine 33m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan, 33m2 u novoj luksuzno građenoj zgradi. Izdaje se kompletno namešten, na fotografijama fale još neke stvari koje treba tek da stignu. U stanu je sve novo još uvek nije niko stanovao u njemu. Grejanje je etažno na struju. Idealan je za samca ili par. Plaćanje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PEĆINCI, 270.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Na prodaju njiva II klase površine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u građevinskom području. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini autoputa i naplatne rampe (oko 500 m), sa odličnim prilazom iz sela, sa zaobilaznice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 900 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnoj i atraktivnoj Mažuranićevoj ulici, neposredno pored parka Šumice, izdaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan površine 81 m², smešten u novoj i kvalitetnoj zgradi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, kuhinje, kupatila, kao i zasebnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440.000 €, 78,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan trosoban stan površine 77,55 m², smešten na 18. spratu prestižnog stambenog kompleksa WELLPORT u Bloku 65 na Novom Beogradu. Stan se odlikuje spektakularnim, otvorenim pogledom ka Airport City-ju i okolini, koji će trajno ostati neometan, imajući u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 99.000 €, 1300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

WGP Park se nalazi na 25min zapadno od Beograda i 4km od aerodroma. Na raskrsnici puteva E70 i E75 i obilaznici oko Beograda. Plac u industrijskoj zoni, izlazi na 2 ulice. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.985 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan 66m2 na Limanu 3, u blizini Limanskog parka, koji poseduje dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo i ostavu. Nalazi se na desetom spratu, zgrade sa dva lifta. Pogled koji se pruža iz stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 30m² u centru grada, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na visokom prizemlju manje stambene zgrade i po svojoj strukturi sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 44m2 na šestom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, luksuzno sređen stan, potpuno opremljen, vrlo komforan, tri spavaće sobe, dva kupatila, dvostrano orijentisan, terasa ka parku, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno opremljen stan u ekskluzivnom kompleksu Elixir Garden U ponudi je pažljivo uređen i izuzetno funkcionalan stan smešten u luksuznom rezidencijalnom kompleksu Elixir Garden, poznatom po visokom nivou privatnosti, bezbednosti i komfora stanovanja. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 355.000 €, 90,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, u Đušinoj ulici, nalazi se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban duplex sa terasom i prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Labudovo brdo | funkcionalan stan | mirna lokacija | uknjižen | parking Na prodaju veoma funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, u mirnom delu Labudovog brda, okružen zelenilom i sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Lokaciju odlikuje odlična povezanost gradskim prevozom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 28,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132256, I/IV, klima, lift, telefon, terasa. Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na Grbavici u Danila Kiša ulici. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u strogom centru grada, u mirnoj ulici u blizini pešačke zone. Stan ima 90m2, nalazi se na VI spratu zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, tri spavaće sobe od kojih svaka ima terasu, kuhinje, trpezarije, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.300 €, 56,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal – A blok | 55,29 m² | atraktivna lokacija Izdaje se lokal u A bloku, površine 55,29 m², na odličnoj i atraktivnoj lokaciji sa velikom frekvencijom prolaznika. Prostor je funkcionalan i pogodan za različite namene – kancelarijski prostor, salon, ordinaciju, butik, uslužne....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.298 €, 76,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na granici dinamičnog gradskog života i spokojne porodične atmosfere, niče zgrada koja već na prvi pogled osvaja pažnju – modernog, urbanog dizajna, sa pažljivo biranim materijalima koji svedoče o vrhunskom kvalitetu gradnje. Skrivena u mirnoj ulici, nedaleko od Ustaničke i Bulevara....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 275.000 €, 214,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo samostalnu kuću u mirnoj ulici, na 7 ari placa, sa etažama prizemlje+sprat. uređeno dvorište, septička jama, doveden gas do kuće. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na dvorište, tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje je prostran duplex stan na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 61. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa dva lifta i centralnim grejanjem, a zahvaljujući otvorenom konceptu i velikim staklenim površinama odlikuje se obiljem prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 470.000 €, 275,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U srcu Zvezdarske šume, u tihoj i mirnoj ulici, nalazi se ova porodična kuća smeštena na placu površine 3,48 ari. Izgrađena početkom devedesetih godina, pruža toplinu doma, funkcionalan raspored i veliki potencijal za uređenje po sopstvenim željama. Donja etaža odiše prijatnom porodičnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132434, V/, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102053, II/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Useljiv od 1. Juna.Jednoiposoban stan na drugom spratu od 41m2, nov, lepo opremljen sa novom belom tehnikom Gorenje.Ova, trenutno mozda i jedna od najatraktivnijih zgrada u gradu, je izgradjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban namešten stan sa centralnim grejanjem, smešten u mirnoj ulici u blizini Vodovodske. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan, sa dve prostrane terase koje pružaju dodatni komfor i prijatan ambijent. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 826)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>