• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2" pronađeno 181 nekretnina - prosečna cena 1.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • pogodan
    • uknjižen
    • lođa
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132228, V/V, lift, terasa, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvosoban stan u strogom centru grada površine 70m2 na 2. spratu od ukupno 4.Sastoji se iz kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima se nalazi parket, grejanje je centralno na alokatore. Od dodtnih prostorija postoji zajednička prostorija....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 310.000 €, 70,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 42,64 ara sa kucom i bazenom u Požarevcu do glavnog puta 100 oraha 3 česme na placu Odmarališta sa ljuljaškama, alatnica cena 310.000eur ZA VIŠE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2'
880 €
79.900 €
900 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 70 m2 Novo Naselje ul. Seljačkih Buna, trosoban polunamešten stan , 2 sprat od 4, cg, ugrađeni kuhinjski elementi,USELJIV – CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Novo Naselje Seljačkih Buna 70 m2 - 350 Evra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 390.000 €, 70,00 m2 cca 5570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan (jug-istok) u Sazonovoj ulici, u mirnom i tihom delu Vračara, nadomak Čuburskog parka. Uknjižen je na ime vlasnika 1/1, na 70m² korisnog prostora (sa terasom i lođom 82m²), bez tereta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u starijoj dobro održavanoj zgradi na 4 spratu bez lifta.Lokacijski odlično pozicioniran, u blizini Studenskog grada ,Geneks kule i Fontane.Širokim bulevarima povezan sa svim delovima grada.Stajalište gradskog prevoza se nalazi ispred zgrade(autobus 65,74).Takođe u....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin. Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije. Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje. Agencijska provizija za kupca: 2% Broj upisa u reg.posrednika:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan trosobne strukture na Paliluli. Površine je 70m2, nalazi se u visokom prizemlju stambene zgrade bez lifta. Stan je veoma komforan i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 840 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prazan stan idealan za poslovni prostor u novijoj zgradi kod Hale Pionir. Mogućnost zakupa i parking mesta u garaži zgrade cena 100 evra. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 200 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 250 €
11.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neuseljavan, kompletno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan se nalazi na prvom spratu i odlikuje ga moderan enterijer, funkcionalan raspored i prijatna atmosfera za svakodnevni život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - trosoban stan / poslovni prostor, Terazije (Stari grad) Izdaje se prelep salonac, trosoban površine 75 m2 , smešten na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, na izuzetnoj lokaciji Terazije - Stari grad . Stan je polunamešten i zahvaljujući rasporedu i poziciji idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i prostran salonski stan na prvom spratu stambene zgrade u Bulevaru despota Stefana. Stan je izuzetno dobro osvetljen tokom celog dana i odlikuje ga klasičan salonski raspored sa visokim plafonima, prostranim prostorijama i odličnom organizacijom prostora. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Furnished apartment, suitable for single person employed by the embassy, ​​for multi-year lease. The parking space on demand additionaly. The apartment is comfortable, living room and dining room are open space, quiet and good neighborhood, monthly payment, deposit, agency commission....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji u samom centru Beograda, na Terazijama, opština Stari grad. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa šest spratova i odličan je izbor kako za život, tako i za poslovni prostor. Površine je 70m², polunamešten, veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1900 – 3-soban 70m2, centar, Železnička ulica 1.sprat Stan dvorišno orijentisan Useljiv od 30.5.2026. Mesečna cena zakupa: 700e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – +381....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za svaku preporuku! Kompletno sređen, prodaje se sa stvarima. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, lođe i terase. Stan po merenju ima 76m2. Blizina škole, vrtića, prevoza, pijace, prodavnica. Agencijska provizija 2% od....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čumićeva, 1/5, cg, prazan, salonac-Potpuno renoviran i odmah useljiv stan u samom centru grada, kod Palate Albanija. Nalazi se u drugom redu zgrada na Terazijama i time je potpuno izolovan od buke koja dolazi sa glavne ulice. U samom ulazu u stan nalazi se kuhinja sa šankom, odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u samom centru grada, pogodan i kao stambeni, ali i kao poslovni prostor, poseduje kuhinju, tri sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Zvezdara U ulici Dimitrija TUcovića u visini Đeram pijace, za izdavanje trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila. Kompletno je namešten. Grejanje je centralno. Ima sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

-Izdaje se neuseljavan, kompletno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. -Moderan i funkcionalno organizovan prostor pruža maksimalnu udobnost za svakodnevni život, uz mirno okruženje i odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima. -Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac,3.0s, 71m2, novogradnja, divan pogled Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 900 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan na keju. Površine je 71m2, nalazi se na visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom. Stan sadrži sve što je potrebno: lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor, puno svetlosti i mešavinu različitih komada nameštaja koji se uklapaju savršeno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 71m2 na sedmom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je dvostran, u mirnoj ulici. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dva mokra cvora, hodnika, tri spavace sobe i velike terase koja gleda u zelenilo. Stan ima ostavu i podrum. U dvoristu zgrade ima i parking mesto. U blizini stana je osnovna skola, vrtic,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Jurija Gagarina (A Blok) 69m2 3.0 stan 2.sprat CG Retko u ponudi 3.0 stan, idealan za poslovni prostor. Veoma svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno funkcionalan, u kvalitetnoj novogradnji. Idealan kao kancelarijski prostor za razli��ite delatnosti, ali i za ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 274.000 €, 71,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novom Beogradu – u Bloku 70, poznatom po velikom broju zelenih površina, odličnoj infrastrukturi i neposrednoj blizini reke Save. Stan se nalazi na devetom, ujedno i poslednjem spratu uredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 1.250 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra, u naselju Lion. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 900 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan u kompleksu zatvorenog tipa, Lipov gaj. Stan se nalazi na drugom spratu. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Kompleks pod fizičkim i video nadzorom 24/7. Uz stan ide i garažno mesto i internet. Odmah....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju je kompletno renoviran stan u Čairu, jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu. Nalazi se uz sam park Čair, u neposrednoj blizini osnovnih škola, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodičan život. U okolini su dostupne manje i veće trgovine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan lux, kompent namešten 3.0 soban stan u blizini Trga republike. Zgrada je uredno održavana sa video nadzorom i liftom. Stan se sastoji od predsoblja kuhinje, trpezarije i ostave, dva mokra čvora i dve spavaće sobe dnevnim boravkom i terase dvostran.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan kod Akva parka u Wing kompleksu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatila, terase. Grejanje je centralno sa ugrađenim kalorimetrom, PVC stolarija, podna obloga parket. Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 650 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132103, I/V, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 179)

<< <1 2 3 4 5> >>