• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 1 995 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 230 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA U CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9107983.Izdaje se potpuno nameštena garsonjera na prvom spratu zgrade u užem centru Novog Sada. Odmah useljiva. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 47,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 47m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koje je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 900 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 80 kvm se sastoji od: predsoblja, kupatilo, dve sobe,dnevnog boravka, kuhinje i terase. Izdaje se na duži vremenski period , obavezna jedna kirija unapred kao depozit. cena: za 80 kvm - 900 eura mesečno sa komunalijama .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Petra I, pogodan za stanovanje i za poslovne svrhe, zavisno od potrebe. Stan nije pet friendly i nije za pušače. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/3,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 156,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#40679, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE, 156 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i potpuno namešten jednosoban stan u ulici Jove Ilića, smešten u mirnom i prijatnom okruženju okruženom zelenilom, idealnom za udoban i kvalitetan svakodnevni život. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 276.700 €, 68,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 3.0s, 68 m, bez provizije, novogradnja, LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo komfora....

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 153,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ograđenog placa sa mladim zasađenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Struktura kuće: -prizemlje kuće -garaža sa rolo vratima, mokri čvor i ostava. -prvi sprat: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan površine 61m² u mirnoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Šeste beogradske gimnazije. Stan se nalazi u prizemlju uredne porodične zgrade i poseduje sopstveno dvorište, što ga čini idealnim za porodičan život, ali i za smeštaj zaposlenih.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VINIK, 280 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u Jagodin mali. Površine je 65m2, dvosobne strukture, nalazi se u prizemlju. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na gas. Ispred kuće je parking mesto. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 380 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD BULEVARA OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112706.Izdaje se prostran dvosoban stan od 64m2, polunamešten, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, svetao, jednoiposoban stan u strogom centru grada(Slavija), u visokom prizemlju. Dobro povezan sa ostatkom grada. Mesecna renta 450 evra. Grejanje centralno, klima. Ukupni režijski troškovi 50evra a struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 162.038 €, 74,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na dinamičnom i sve traženijem području Novog Beograda, u ponudi je stan u pretprodaji koji već sada obećava visok kvalitet života i sigurnu investiciju. Sa površinom od 74m² i pažljivo osmišljenim rasporedom, stan pruža komfor i funkcionalnost koji su retkost u novogradnji. Ulaz....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 230.000 €, 2400,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vasilija Ostroškog, zemljište u građevinskom području, njiva 2. klase-Plac 28*90, koji se nalazi pored samog puta, sa strujom pored placa, pravouganog oblika. Nema ucrtanih objekata i prodaje se kao njiva 2. klase u građevinskom području. Nije izvađena informacija o lokaciji. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 114.975 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kupovina u fazi pretprodaje pruža vam priliku da obezbedite stan po povoljnijoj ceni pre završetka izgradnje, uz sigurnu investiciju i očekivani rast cene po kvadratu. U ponudi je stan u novogradnji na Pančevačkom putu, smešten u maloj porodičnoj zgradi u mirnom i prijatnom okruženju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 414.545 €, 230,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130+100 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor predstavlja izuzetnu investicionu priliku.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 100 €, 15,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u TPC Radnički, na drugom spratu ( pored RTK ), površine 15 kvm, sa centralnim grejanjem, lift u tržnom centru. Sastoji se od jedne prostorije. Zajednički mokri čvor .Obavezna kirija kao depozit. cena :100 eura/mesečno + komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 450 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje nameštenog trosobnog stana u Veterniku, smešten na prvom spratu porodične kuće. Grejanje na gas, poseban gasni kotao samo za taj deo kuće i strujomer. Jedno parking mesto ispred kuće. Stan funkcionalnog rasporeda, sastoji se iz dnevnog boravka sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jove Ilića, novogradnja 2025, nov stan sa garažom. useljiv od 01.03.2026. Sve stvari i tehnika su novi. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, tolaet, 2 velike terase. Izdaje se na duži period. ID: 12468 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, DBOSOBAN STAN U MIŠE DIMITRIJEVIĆA ! ODLIČAN ! Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan na Grbavici, ulica Miše Dimitrijevića. Nova zgrada, sve novo u stanu. Sastoji se od ulaznog dela ( gde ima po prilično velik plakar ) Spavaća soba ( sa bračnim krevetom,plakarom ) Dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 80.000 €, 135,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Velikoj Plani ( Novo selo ), površine 135 kvm, na 20,90 ari placa, sopstveno etažno grejanje. Zamena za stan u Kragujevcu. Uknjižena ( bez upotrebne dozvole) cena : 80.000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 380 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namešten dvoiposoban stan na Detelinari u Novom Sadu, u ulici Milenka Grčića. Stan površine 80 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade i idealan je za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na odličnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Apelovac, 14.500 €, 20,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Mokranjčevoj površine 20m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 450 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da Vam prezentujemo dupleks stan kod Vukovog spomenika. Stan ima tri sobe, u svakoj ima televizor, takođe dve kuhinje i dva kupatila. Stan je izuzetno komforan, niske režije. U blizini stana se nalaze: marketi, pijaca, fakulteti, škole, vrtići. Blizina autobuskog i tramvajskog....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 71.477 €, 36,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 8.100 €, 270,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Železniku – 270 m², prometna lokacija Izdaje se lokal površine 270 m², smešten u jednoj od prometnijih ulica u Železniku, sa odličnom vidljivošću i frekvencijom prolaznika i vozila. Prostor je open space. Idealan za različite delatnosti (maloprodaja, veleprodaja,....