• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 1 995 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 350 €, 43,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada u ul.Karađorđeva, kvadrature 43 kvm, u prizemlju,gas kao varijanta grejanja. Sastoji se od dve prostorije i mokrog čvora. Izuzetan je za advokatske kancelarije, ordinacije i druge namene. Trenutno izdat kao kozmetički salon. Obavezna kirija kao depozit....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.181.820 €, 650,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal – odlična lokacija, luksuzna zgrada, sigurna investicija sa zakupcem koji je jedan od najvećih trgovinskih lanaca. Ovaj lokal koji nije samo nekretnina, već gotova investicija sa zagarantovanim povraćajem. Smešten u prizemlju luksuzne i savremeno građene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 690 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, luksuzno sređen stan u novogradnji, kvalitetno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, trosoban nov stan sa garažom. Sunčan i svetao, potpuno opremljen novim stvarima, useljiv odmah. ID: 10599 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na idealnoj poziciji prodaje se nov, uknjižen stan sa parking mestom u garaži. Smešten je u zgradi vrhunskog kvaliteta i luksuzno je opremljen, sa posebnom pažnjom posvećenom komforu i savremenim sistemima. Podno centralno grejanje, klimatizacija, kao i grejanje i hlađenje zidova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, u ulici Kneza Miloša , izdaje se potpuno renoviran, troiposoban stan, sa dva mokra čvora, kompletnom ugradnom kuhinjom i lepom, velikom terasom. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor; izdaje se prazan (u narednih nekoliko dana će biti završeni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 255.000 €, 80,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ŽARKOVO, 4.0, 80m² U mirnoj ulici punoj zelenila, na Žarkovu, prodaje se svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 80m². Nalazi se na 4. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 125.000 €, 122,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, nedaleko od kružnog toka između Bolečа i Leštana, prodaje se renovirana kuća okružena zelenilom. Smeštena na placu od 3.8 ari, pruža osećaj mira i idealan je izbor za savremene porodice koje žele da svoj idilični dom pretvore u stvarnost. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#43696, Izdavanje, Stan, Beograd, BEOGRAD NA VODI, 55 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 179.719 €, 89,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan od 88.97 m2 u izgradnji na odličnoj lokaciji, u strogom centru Pančeva. Na ovoj lokaciji se nalaze dve zgrade sa po 8 salonskih, troiposobnih, dvostrano orijentisanih stanova. Na svakom od spratova se nalaze samo po dva stana, što pruža....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 245.000 €, 168,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u Rogači, na jednoj od najlepših lokacija na Kosmaju (opština Sopot). Kuća se nalazi na 330m nadmorske visine, što pruža nestvaran panoramski pogled i savršenu mikro-klimu. Osnovni podaci: • Kvadratura: 122 m² (korisna površina) / 168 m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 207.900 €, 66,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na nekoliko koraka od TC Aviv Parka gradi se jedan od najkvalitetnijih stambenih objekata koji spaja savremenu arhitekturu, eleganciju i suštinu gradskog života. Ovaj projekat je osmišljen za modernu porodicu koja očekuje više – bez kompromisa kada su u pitanju kvalitet, estetika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i izuzetno lepo održavan stan na odličnoj lokaciji, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Beograda. Sastoji se od prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, zastalkljene lodje, ostave, kupatila i dve komotne spavaće sobe Stan je dvostrano....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 81.900 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac okružen zelenilom, nalazi se u miru i tišini, a vrlo blizu grada, idealno za uživanje, vrlo popularno mesto za gradnju, ima komletnu infrastrukturu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.500 €, 186,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#28258, Izdavanje, Stan, Beograd, KALENIĆ, 186 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je idealan za jednu osobu ili par koji žele mir, komfor i odličnu povezanost sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, kafići, restorani,....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – SVETAO, KOMFORAN 2.5 STAN NA BANJICI, 65m² Retko u ponudi! Predstavljamo vam izuzetno prijatan i svetao dvoiposoban stan od 65m², smešten u prizemlju kuće u jednom od mirnijih i traženijih delova Banjice. Stan odiše toplinom doma — obilje prirodne svetlosti, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se trosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan ima lep pogled na šumu i dobija dosta svetlosti. Odličan raspored: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, komforna terasa, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov trosoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je funkcionalno projektovan sa odličnim rasporedom prostorija – komunikacija sa svim prostorijama ostvarena je iz ulaznog hodnika. Strukturu stana čine prostrana dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamisli jutra u mirnoj ulici, bez gradske buke, a opet na samo nekoliko minuta od centra… Ova kuća predstavlja savršen spoj lokacije, prostora i potencijala. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan dupleks u mirnoj ulici, dobro pozicioniran. Dobar ulaz koji se uredno održava.Donji nivo sastoji se od ulaznog dela,kupatila, dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom, sa izlaskom na terasu od 14 m2.Gornji nivo je koncipiran kao odvojeni spavaći blok sa 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 175,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti u prizemlju zgrade, ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA KOD SAJMA--- Agencijska šifra: 9103129.  Izdaje se nameštena garsonjera (25m2) na drugom spratu u zgradi sa liftom kod Sajma. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Šest topola, površine 164 kvm, na 1,92 ara placa, grejanje na gas. Sastoji se od prizemlja ( hodnik , kupatilo, dve sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom); sprat ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i terasa) . UKNJIŽENA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 750 €, 180,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican magacinski prostor za sve vrste robe Visine 3m sa kancelarijom i mokrim cvororm Agencijska provizija 50% Registarski broj 070 Lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. prostorije .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na Senjaku u maloj zgradi sa svega 7 stanova.Grejna površina stana je 62m2, prostrana terasa od 18 m2, podrumeske prostorije su 40m2. Stan je za kompletno renoviranje. Mogućnost proširenja i spajanja podrumskog prostora sa stanom i dobijanje dupleksa. Uz stan ide garaža i spoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, veoma funkcionalan stan, renoviran, poseduje prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet, dve terase, grejanje na električni kotao, parking za stanare. Stan se izdaje opremljen, po dogovoru sa vlasnikom. Agencijska provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 1.500 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Stanovu - novo naselje GrinHill, površine 240 kvm, na 2 ara placa, sa etažnim grejanjem - termalne pumpe. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, toalet, garaža i terasa), sprat ( predsoblje, tri sobe , kupatilo i terasa ), potkrovlje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 47,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Beograda, tik uz Trg Republike, nalazi se stan koji nudi mnogo više od kvadrature i zidova — prostor sa karakterom, svetao i prostran, koji može da postane upravo ono što vam je potrebno, bilo da tragate za udobnim domom ili reprezentativnim poslovnim ambijentom. Njegova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, izuzetno svetao i funkcionalan stan u ulici Miloja Đaka, pogodan kako za porodičan život, tako i za različite poslovne namene. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu i odvojenom spavaćem delu, nekretnina pruža visok nivo komfora i privatnosti. Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132369, II/IV, klima, lift, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo LUX garsonjeru na Voždovcu (u blizini Autokomande), 25m2 u visokom prizemlju. Poseduje ugradni plakar, ugradni zidni krevet, opremljenu DAN KUCHEN kuhinju, klimu, etažno grejanje, TV i odličan internet. Ulica povezuje Kumodrašku i Vojvode Stepe i ima odličnu povezanost sa....