• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 1 995 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 4.sprat
    • dvorište
    • lođa
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sređen i svetao stan u Kajmakčalanskoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa prijatnim komšilukom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Prostor je veoma prijatan za boravak....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 425.000 €, 5516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Borča – Popova Bara | Plac 55,16 ari | Objekat 168m² | Struja, voda i gas U ponudi je odličan plac površine 55,16 ari u Borči, na atraktivnoj lokaciji Popova Bara. Na placu se nalazi objekat površine 168m². Uvedeni su priključci za struju i vodu, kao i priključak za gas, što ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namestena garsonjera u blizini Pravnog fakulteta na 1. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila i terase. Opremljen je svim neophodnim elementima za udoban boravak, uključujući internet i radni....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 16.000 €, 1633,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nudimo plac od 1633m2, ograđen, gradsko-građevinsko zemljište, uknjižen koji se nalazi u vikend naselju u Ivanovu 200m od kanala Dunavac i 500m od Dunava u blizini spomen parka " Ivanovačka ada". Na 10m od placa nalazi se strujna bandera. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.138 €, 75,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja – četvorosoban porodičan stan 75m², vrhunski kvalitet! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Na 75m² dobijate savršeno organizovan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u gotovo novoj zgradi, odlično održavan, useljiv bez ulaganja.Odlično pozicioniran, nedaleko od vrtića, škole, prodavnica, gradskog prevoza. Saobraćajno odlično povezan. Cena nije fiksna. Čekamo Vašu ponudu. Vredi kupiti, naša preporuka. .

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 67.000 €, 40,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vikendica smeštena na jednom od najlepših delova Kosmaj, idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske svakodnevice, a da su nadomak Beograd. Na placu površine 16 ari, okruženom zelenilom i čistim vazduhom, nalazi se montažna kuća od 40m², savršena za vikend odmor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonac kod Hrama – 3.5 stan, 84m², odlična lokacija Na prodaju prostran 3.5 stan površine 84m², smešten u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u centru grada. Stan se nalazi na 3. spratu od 4 u održavanoj zgradi (bez lifta). U pitanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, 2 spavaće sobe. Potpuno opremljen, odmah uselijv, moderan, sunčan i svetao. Ne izdaje se porodicama sa malom decom i ne primaju se kućni ljubimci. ID: 9856 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 280 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan opremljen dvosoban stan u visokom prizemlju na dva minuta od Akva parka. Sopstveni kotao na gas. Slobodan od 01.06.2026. godine .

 
 
 
  Stan, BANJA, 134.999 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan od 45 m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u tihom i lepo uređenom delu naselja. Idealan izbor za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje. Stan je veoma praktično organizovan. Sastoji se od hodnika, udobnog dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 355.500 €, 462,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna porodična kuća u Petrovaradinu, potez Bukovac, ukupne korisne površine 162 m², smeštena na uređenom placu od 462 m². Kuća je organizovana na dve etaže i osmišljena za udoban i funkcionalan porodični život. Na donjoj etaži nalaze se spavaće sobe i dva kupatila, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepa garosnjera na jednoj od najlepših lokacija u gradu - nadomak parka Čair, sportske hale i stadiona. Površine je 36m2, nalazi se na I spratu. Pozicionirana je na jużnu stranu i gleda na park. Stan je moderno opremljen i vrlo komforan. Kuhinja je opremljena : frižiderom....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 80.512 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Dvosoban stan 43,52m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan dvosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na drugom spratu i ima 43,52m². Cena iznosi 1.850€/m²,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u blizini novog Kliničkog centra. Površina stana je 55m2 i nalazi se u prizemlju kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Grejanje je preko toplotne pumpe i uračunato je u cenu. Postoji parking....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 34.000 €, 154,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepa kuća površine 154m² smeštena na prostranom placu od 14 ari, idealna za porodičan život, vikendicu ili unosan posao izdavanja apartmana. Nekretnina je organizovana u tri odvojena apartmana, od kojih svaki poseduje sopstveno kupatilo, pružajući maksimalnu privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 134,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Hram Sv. Save, 4.0, novija gradnja sa garažom koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, odmah useljiv. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 3 spavaće sobe (jedna je master), 2 kupatila, toalet, velika terasa. Stan se izdaje polunamešten, sa postojećom opremom sa slika - kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 16.500 €, 2750,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

UGRONOVCI HALA SA ŠLEPERSKIM PRISTUPOM I PARKINGOM -IZDAVANJE!! Cena 16.500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Ugrinovci Površina: 2.450m2 + 300 m2 kancelarijskog prostora OPIS: Izdaje se nov poslovno – industrijski objekat-hala od 2.450 m2 sa visinom plafona od 12 m, pogodna za skladištenje,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 295.000 €, 700,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Plac na najboljoj lokaciji u Železniku, u samom centru naselja, preko puta osnovne škole i u blizini svih infrastrukturnih objekata. Plac je idealan za luksuznu individualnu gradnju, kao I za investiciju. Poseduje informaciju o lokaciji. Za dodatne informacije pozvati.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Medaku, u mirnoj ulici Radovana Simića Cige, izdajemo odličan jednosoban stan. Sastoji se od: ulaznog hodnika, kombinovane sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Renoviran, lepo sređen, svetao i funkcionalan. Vrlo uredan. Odmah useljiv. CG, klima uređaj. Javni parking....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELI POTOK, 1.000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

#48457, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, LEKINO BRDO, 120 m. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 98.124 €, 51,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan lokal na Lekinom brdu. Lokal je na dva nivoa, ukupne površine 230 m2. Prizemlje je površine preko 150 m2 i daje mnoge pogodnosti za ugostiteljstvo, markete, salone, kafiće Izdaje se trenutno kao potpuno opremljen spa centar. Sve od opreme....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 179.000 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju četvorospratne zgrade, površine 51 m² (izmereno 54 m²). Prostor je funkcionalan i pogodan za različite delatnosti – kancelariju, ordinaciju, salon, prodavnicu i slično. Nalazi se u Nebojšinoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Karađorđev park, poznatom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan površine 50m², strukture 2.5, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti čine ga veoma prijatnim za svakodnevni život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, idealnoj za odmor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 320 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje dvoiposoban namešten stan na sodari od 67m2, grejna površina 62m2, na 4. spratu, lift, grejanje gradsko cg. dozvoljeni kućni ljubimci. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan, odlično održavan trosoban stan na prelepoj lokaciji , sa puno zelenih površina idealnoj za miran, ušuškan porodični život, istovremeno, odlično saobraćajno povezanoj ka svim pravcima grada. U neposrednoj su blizini dečiji vrtić , zdravstveni centar, centru za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKA MITROVICA, 59.900 €, 66,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlična prilika za investiciju u samom centru Sremske Mitrovice – prodaje se lokal na izuzetnoj lokaciji, idealan za različite poslovne namene. Lokal se nalazi u užem centru grada, u prometnoj ulici sa velikom frekvencijom pešaka, što ga čini pogodnim za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za prodaju je prostran duplex stan na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 61. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa dva lifta i centralnim grejanjem, a zahvaljujući otvorenom konceptu i velikim staklenim površinama odlikuje se obiljem prirodne....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 2.960.000 €, 20000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela u nedaleko od jezera, izdvojena od gužve, površine od 2, 4 ha na putu. .

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 610.000 €, 531,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je plac površine 5,31 ar (531 m²) na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari. Nalazi se u mirnom okruženju, a istovremeno je odlično povezan sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura je dostupna – asfaltirani pristup, voda, struja i kanalizacija na samom placu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.400 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan od 79 m² smešten na izuzetnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, u luksuznoj novogradnji koja odiše kvalitetom i savremenim stilom života. Stan je pažljivo projektovan sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, uz niske mesečne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 834)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>