• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 969 nekretnina - prosečna cena 1.195 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen prostor namestajem A klase, koji se sastoji od 7 kancelarija + jedan veliki open space + 2 konferencijeske sale, opremljene projektorom, tablama, itd, 5 toaleta, 2 kuhinje, svaka kancelarija ima izlaz na terasu, takodje prostor poseduje garazu od 150 kvadrata i parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 88,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana'
500 €
2.300 €
800 €
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen i potpuno funkcionalan stan u useljivoj novogradnji,na odličnoj lokaciji,iznad Laste,sa brzom vezom ka autoputu i drugim delovima grada. Prodaje se sa svim ugradnim elementima (kuhinja,plakari) i belom tehnikom. Odlična investicija i/ili za studente,manje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan površine 64 m2 na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u Bulevaru Mihaila Pupina, u neposrednoj blizini Starog Merkatora.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i orijentisan je ka parku i zelenilu, što pruža miran i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 210.000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 2.5 stan odličnog rasporeda. Za sređivanje. U neposrednoj je blizini osnovne škole. Odlična povezanost sa gradom. Agencijska provizija 2% Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BN02 . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan na Banjici. Polunamešten, svetao i funkcionalan. Blizina škole, pijace, parka, Vajfertove šume i bazena, terena za razne sportove, dalje posebnu notu života u ovom kraju. Sastoji je iz open space prostora koji čine luksuzna kuhinja i veliki dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 650 €, 86,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 86m2 pretvoren u kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, par koraka od bulevara Oslobođenja, i Futoške pijace. Prostor je potpuno prilagođen IT sektoru ili sličnoj delatnosti, sa Rek ormanom i pratećom opremom, pogodno za deset do dvanaest radnih mesta. Na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 167.400 €, 43,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 43 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5, u jednoj od najtraženijih i najlepših ulica na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, jedne manje i jedne komfornije spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspored je....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 232 m², smeštena na svega nekoliko minuta od centra Ćuprije. Nekretnina pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih važnih gradskih sadržaja. Kuća je polunameštena i spremna za uređenje prema sopstvenim željama i potrebama. Velika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#38981, Izdavanje, Stan, Beograd, CENTAR, 45 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 7.200 €, 600,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaju se poslovni prostori u modernoj poslovnoj zgradi na Savskom vencu, u neposrednoj blizini Beograda na vodi i Ekomoskog fakulteta, na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u gradu u modernoj poslovnoj zgradi sa recepcijom i profesionalnim poslovnim okruženjem. Moguć je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 370 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan do sada ne useljavan potpuno nov LUX opremljen, površine 46m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je inverter klimom.Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, VINIK, 96.260 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 50,66 i nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.800 €, 147,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i tihoj ulici, nadomak kompletne infrastrukture, u urednoj i održavanoj porodičnoj zgradi, okruženoj zelenilom i sa prelepim dvorištem, nalazi se ovaj kompletno renoviran petosoban stan za izdavanje. Izdaje se kao poslovni prostor. Svetao je, funkcionalan, na dva nivoa. Prvi....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu U ponudi je jednoiposoban stan površine 45,67 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog stambenog objekta. Stan je odlično projektovan i maksimalno iskorišćenog prostora, što ga čini idealnim izborom kako za život, tako i kao sigurnu investiciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.5 stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i topla voda na gas, protočan bojler, što doprinosi niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost sa centrom grada. Jedna linija do Vukovog spomenika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 121,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac – Susedgradska 121m2 Prodaje se porodičan, funkcionalan i izuzetno komforan troiposoban duplex u jednom od najlepših delova naselja Vidikovac. Nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, okružen zelenilom i parkovima, u zgradi od fasadne cigle koja je odlično održavana.....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen dvoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 64m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 700.400 €, 1200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Kaću Dve Hale od po 600 m2 na Placu od 20000 m2 sa svom Infrastrukturom Hala je Legalizovana nalazi se u Urbanom delu i poseduje svu neophodnu Infrastrukturu trenutno je pod Zakupom do kraja Godine više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 46 kvm, u prizemlju, grejanje na gas i INVENTER klimu. Sastoji se od prodajnog dela, kuhinjice i toaleta sa WC-om. Lokal je sa izlogom do ulice, idealan za apoteku ( već se nalazi u tom lokalu), za ordinaciju, labolatoriju i druge namena. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9112678.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 5. spratu stambene zgrade sa liftom kod Sajma. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u modernom kompleksu Airport Garden, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Airport City-ja. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i reprezentativnom ambijentu, stan je idealan kako za udoban porodični život, tako i za poslovni prostor poput advokatskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan moderan stan u kompleksu Dunavske terase. Nalazi se u urednoj održavanoj zgradi sa liftom u nivou visokog prizemlja, realno je visina prvog sprata. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan, sa odlično organizovanim prostorom koji....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i kompletno opremljen stan. Hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Kuhinja opremljena: šporet, frižider sa zamrzivačem, veš mašina i mašina za sušenje.. Klima, kamin električni i u sobama zidni radijatori (norveški). Parking ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan kod Tašmajdana, renoviran, nov namreštaj i tehnika, panoramski pogled na ceo grad. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. ID: 9886 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u gotovo novoj zgradi, odlično održavan, useljiv bez ulaganja.Odlično pozicioniran, nedaleko od vrtića, škole, prodavnica, gradskog prevoza. Saobraćajno odlično povezan. Cena nije fiksna. Čekamo Vašu ponudu. Vredi kupiti, naša preporuka. .