• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 1300 eura/m2" pronađeno 28 247 nekretnina - prosečna cena 240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 9400 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • opremljen
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 205,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

EXTRA LOKAL 205m U CENTRU SR. KARLOVACA KOMPLET OPREMLJEN AKVIJA..SMANJENA CENA Lokacija: Sremski Karlovci (Srbija, Sremski Karlovci) Namena prostora: Lokal Kvadratura: 205m2 Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Novogradnja, Internet, Telefon, Klima Tekst oglasa 063518546....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

- podno grejanje na struju .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128023, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava. Odličan duklex stan na Divcibarima 71m² površine ! Stan poseduje tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinju i toalet. Pogled iz stana vrlo lep , investicija za izdavanje, za odmor. Stan poseduje svoje....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 80.000 €
19.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 75,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.000 €, 36,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u naselju Gajevi na Zlatiboru. Udaljen je 3km od centra Zlatibora, tačnije od Zlatiborskog jezera. Idealno mesto u pravom zlatiborskom ambijentu za osobe koje žele odmor u prirodi, čistom vazduhu sa pogledom na zlatiborske vrhove. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 94.000 €, 72,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan stan, ukupne površine 72 kvm, koji se nalazi na IX spratu, u zgradi sa liftom, starije, kvalitetne gradnje. Stan je svetao, a sastoji se iz komforne dnevne sobe koja je odvojena od kuhinje, odvojene trpezarije, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i lodje i trenutno....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 122,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beočin Selu, plac 603m2. Kuća 122m2 u osnovi, 200m2 suteren, prizemlje i sprat. U suterenu su 2 garaze i pec za centralno grejanje, u prizelju kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i veliki dnevni boravak, na spratu su tri sobe i kupatilo. U dvoristu se nalazi pomocni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 370.800 €, 284,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na samom ulazu u Veternik, a u neposrednoj blizini se nalazi škola i vrtić na Novom Naselju. Kuća ima ukupno 280m2, od toga je oko 80m2 garaža - magacin, teretan 40m2 i stan 33m2. Stan koji se nalazi u prizemlju sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 59.500 €, 47,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar 1 mesna zajednica u Subotici . Prodaje se dvosoban stan od 47 kvm ( salonac ) u dvorišnom delu zgrade , bivša zubna ordinacija . Stan je renoviran u potpunosti 1994. godine . Nova instalacija struje , vode , kanalizacije , kupatila i kuhinjske niiše. Postavljene su nove keramičke....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 210.000 €, 166,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 166 m2 u mirnom kraju na Top Lokacijikuće je spratna,svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba,dva mokra čvora,dve Lepe Terase i Verandugrejanje je centralno u dvorištu ima Garažu od 24 m2 i prostor za životinjenalazi....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 98.670 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve klase u dnevnom boravku i spavaćim sobama. Grejanje na gas. Cene su izrazene sa uračunatim PDV-om, mogućnost vraćanja PDV-a za kupce prve nekretnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, centar, namesten dvoiposoban stan na 5 metara od pešacke zone u dva nivoa. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa dnevnim boravkom, mala soba, terasa i toalet. Na drugom nivou je spavaća soba, kupatilo i soba - garderober. Sa terase je pogled na dvorište i toranj Saborne crkve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.500 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

20964, 061 234 30 11 Stefanela, Dobar dvosoban stan, klasičan raspored sve iz hodnika, terasa ,lift.Stan je na desetom spratu, uknjižen. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 87,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće koji se sastoji od dva lokala sa ulice i stana sa ulazom iz dvorišta. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne velike sobe. U dvorištu je pomoćna prostorija. Lokale je moguće koristito kao jedan veći ili kao dva manja zasebna. Vodovod....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 222.480 €, 176,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalna kuća na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, u blizini marketa, autobuske stanice, kao i osnovne škole. Kuća je u dve etaže. U prizemlju se nalazi dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, garderoberima i špajzom. Ima....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 225.000 €, 178,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je na odličnoj lokaciji na 500 metara od Smederevskog puta, na 3 km od vrha Ustaničke i na 1 km od Mirijeva IV. Dovoljno udaljena od centra grada da se udobno osamite i uživate u prirodi i čistom vazduhu. Na placu od 5 ari nalazi se uknjižena kuća od 155 kvm građevinske površine....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 69.500 €, 55,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Stanovo Komforan dvosoban stan koji se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 700.000 €, 554,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K684 Na prodaju je prelepa zgrada/kuća koja nudi sve što vam je potrebno za udoban i porodičan život, smeštena na održavanom placu od 6,3 ari u naselju 25. maj, udaljenom oko 1 km od centra grada. Ova impozantna kuća s ukupnom površinom od 554 m2 ima četiri potpuno nameštena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 94.760 €, 75,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran prizemni stan, dvostrano orijentisan, u poslednoj zgradi u Narodnog fronta, odličan raspored, mirna lokacija sa puno zelenila i parkinga., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052876 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 128.000 €, 98,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep stan u strogom centru grada odličnog rasporeda prostorija, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta, površine 98 m2. U svom sastavu ima predsoblje Iz kojeg se ulazi u kuhinju, toalet i veliku dnevnu sobu kao i posebni deo stana gde su smeštene 2 spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 75.794 €, 60,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Dvosobni stan, uknjižen, drugi sprat. Cena 72 000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan kod skole ravan deo Banje na 200m od centra u zgradi sa liftom , na 5 spratu sa divnim pogledom potpuno opremljen sa namestajem i tehnikom ,stan ima dve spavace sobe ,dnevnu sobu sa kuhinjom , kupatilo i dve terase , grejanje norveski radijatori , na podovima parket , pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 111.000 € na 120.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 111.000 €
17.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Panteleju. Površine je 95m2, nalazi se na II spratu ( kuća sa posebnim ulazom). Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 125.000 €, 99,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvorišna četvorosobna kuća na tri nivoa igrađena 1996 godine.Kuća poseduje tri nivoa, suteren, visoko prizemlje i prvi sprat. U suterenu se nalazi velika ostava sa prirodnom ventilacijom, na visokom prizemlju su pozicionirane dnevna soba, kuhinja i toilet. Na prvom nivou su tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 250.000 €, 198,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se Izuzetan salaš sa 6.9 katastarska jutra zemlje na putu Srbobran - Bečej, bliže Turiji. Salaš celom širinom sa poljoprivrednim zemljištem izlazi na zaštićeno područje - Park prirode Beljansku baru, a sam objekat izlazi na asfaltni put. Salaš je čvrste gradnje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 250.000 €, 198,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća 198m Pr+1 Sr.Kamenica Paragovo plac 1427m Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Paragovo Kvadratura: 198m2 Površina zemljišta: 1427m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gas Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 77.000 €, 61,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Dve kuce u dvoristu od kojih je jedna useljiva a druga ozidana tako da mozete zavrsavati objekat po svojoj zelji. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 130.000 €, 103,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Meljak, kuća sa 2 garaže na 13a, asfalt, gradska voda, termo fasada .. / nedaleko od Ibarske magistrale i restorana "KOD MOMČILA", ul. Save Radosavljevića, novija kuća pr+spr, asfalt, gradska voda, termo fasada, trofazna struja, plac sa izlazom na 2 ulice, porodična stambena zgrada....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 103,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Meljak, kuća sa garažom na 13a, asfalt, gradska voda, termo fasada .. / nedaleko od Ibarske magistrale i restorana "KOD MOMČILA", ul. Save Radosavljevića, novija kuća pr+spr, asfalt, gradska voda, trofazna struja, termo fasada, plac izlazi na 2 ulice, porodična stambena zgrada u funkciji....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 103,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča ukupne površine 103 m2 raspoređena na dva nivoa. U nivou prvog sprata nalazi se dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa, dok se u nivou potkrovlja nalazi kupatilo, terasa,garderober i dve spavaće sobe. U nivou suterena se nalazi ostava. Stan poseduje....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 145.000 €, 111,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Borča Put za Crvenku .Ukupne površine 111m2 Prizemlje 52,12m2 Potkrovlje 58,85m2 Plac površine 4 ara .Kuća u fazi Ozakonjenja(procesu Legalizacije) .

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 265.000 €, 210,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Slobodana Macure, pr+I, eg, uknjižena-Stvarna površina-210m2 , ugovorna površina-138.00m2, Prelepa, komforna kuća u osnovi 93m2, ukupno 120 m2, sa gornjim spratom koji nije dovršen. Terasa natkrivena 15m2 kao i garaža od 15m2 uz kuću. Renovirana je pre sedam godina. Kuća ima tri ulaza....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.187 €, 39,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 169.000 €, 134,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderan penthaus, u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji  na Vašarištu, sa spektakularnim pogledom na Šumarice. Osnovne karakteristike: Površina stana: 65 m² Krovna terasa: 69 m² – pravi mali privatni raj sa panoramskim pogledom Orijentacija: severoistok Grejanje:....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 130.000 € na 142.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 142.500 €, 113,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 130.000 €
20.03.2026 - 142.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća za rušenje u Batajnici u ulici Drage Mihailovića od 113 kvm. Širina fronta 13 m, građevinski plac od 19 ari. Postoji informacija o lokaciji. Struja monofazna, voda gradska i bunarska, kanalizacija-septička jama. Mogućnost izlaska na dve ulice i formiranje većeg broja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 752)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>