• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 1300 eura/m2" pronađeno 28 216 nekretnina - prosečna cena 238 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 7600 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • uknjižen
    • opremljen
    • 1.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SUBOTICA, 125.000 €, 97,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor od 57 m2, u zajedničkom dvorištu u poznatoj, reprezentativnoj ulici u srcu grada, Matije Korvina. Objekat je renoviran i sastoji se iz jedne veće prostorije, sanitarnog čvora i čajne kuhinje. U potkrovlju je stan od 40 m2, koji sastoji od predsoblje, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 690.000 €, 530,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna vila na Voždovcu. Površine 550m2 na placu od 12ari. Novogradnja iz 2018. godine. Sastoji se iz suterena, prizemlja i prvog sprata. U suterenu je veliki prostor raznih namena (teretana, igraonica), kupatilo, vešernica, ostava. U prizemlju je veliki i prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.700 €, 96,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini Kule i hotela Marica. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana. Prva....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.520 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji. Rok završetka radova je prolece 2022. godine. Za kupce prve nekretnine, povrat PDVa. Pozovite za više informacija .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.500 €, 26,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u kući, ulaz sa ulice. Povoljno! .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 85.020 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

ID 1297 Bez agencijske provizije - direktna prodaja od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. U ponudi stanovi u kvalitetnoj novogradnji u Staroj Pazovi, na mirnoj i uređenoj lokaciji pogodnoj kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 170.000 €, 132,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

41906, 063 526 063 Milovan, Nekretnina presdstavlja klasično poljoprivredno gazdinstvo u neposrednoj blizini Vrbasa. Objekti su u dobrom stanju.Parcela je komunalno opremljena(struja,voda,gas) Pristup je asfaltnim putem,a celokupno imanje je oivičeno sa nekategorisanim atarskim putem,što....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kelebijskoj šumi a nedaleko od glavnog puta prodaje se kuća sa pomoćnim objektom građena 1985. godine od čvrstog materijala. Sastoji se u prizmenom delu od kuhinje i trpezarije i prostorije koje je nekada bila garaža. Sprat čini soba sa terasom i stepeništem koje vodi na potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 104.300 €, 81,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar noviji uknjizen funkcionalan troiposoban duplex stan bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047285 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 52.793 €, 41,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

ID 1296 Bez agencijske provizije - direktna prodaja od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. U ponudi stanovi u kvalitetnoj novogradnji u Staroj Pazovi, na mirnoj i uređenoj lokaciji pogodnoj kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 135.190 €, 105,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan stan uskoro useljiv. Cena sa pdv-om, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan ide i gratis krovna terasa od 40m2. Odličan kvalitet gradnje i opreme. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 192,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119843, PR/III, novogradnja, parking, dvorište/bašta, lokal. Prodaje se lokal u sivoj fazi na Telepu, 192m2, parking mesto uračunato u cenu, plus dvorište od 90m2. Cena 250.000 uz povrat pdv a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Zgrada vrhunskog kvaliteta.Nekretnina u funkciji 3 stambene jedinice. Sve fizički odvojeno. Donji nivo u funkciji jednosobnog stana sa odvojeno kuhinjom, terasom i kupatilom. Na gornjem nivou dve identične stambene jedinice(d.soba sa kuhinjicom,spavaca soba i kupatilo).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.425 €, 78,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41383, 061 234 30 11 Stefanela, Prostran stan u mirnom delu Grbavice. Prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom (u sve prostorije se ulazi iz hodnika), dvostrano orijentisan u najmirnijem delu Grbavice. Stan se nalazi u blizini osnovne škole, vrtića, Limanske pijace, blizu svih....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.250 €, 60,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – vikend kuća na prodaju, idealna za mir, prirodu i odmor Na prodaju je prelepa vikend kuća u Čortanovcima, smeštena na oko 900 metara od glavnog puta, u tihom i zelenilom okruženom delu naselja. Prilaz je makadamski, a kompletna parcela površine 15.000 m² je ravna, pravilnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 360.500 €, 280,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI!!!Fantastićna kuća koja se nalazi na placu površine 567 metara kvadratni. Dvorište uređeno sa puno zelene površine. U dvorištu se nalaze 1 garaža, stambeni objekat od 55 kvadrata i velika spratna kuća. Kompletna kuća je dobro izolovana, PVC stolarija u svim prostorijama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Standardni dvosobni Satelitski stan u prizemlju. Renovirano kupatilo i kuhinja. Blizina vrtića, škole, pijace, marketa. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.350 €, 36,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva garsonjera u polusuterenu zgrade u centru grada, u blizini socijalnog. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Uknjižena je kao magacin. Gradsko centralno grejanje, IDS 66009. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 60,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,Dvosoban stan, velika kuhinja sa trpezarijom. Ulaz sa zajedničke terase.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1046814 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 84,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan na Novoj Detelinari. Veliki parking u dvorištu zgrade koji koriste isključivo i samo vlasnici stanova te zgrade što je na ovoj lokaciji od izuzetnog značaja. Vredi pogledati., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051412 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u mirnom delu Popovice. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i wc, u prizemlju dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, u suterenu kuhinja i ostava. Dvorište je površine 400m2 . Nalazi se na 50 metara od autobuske stanice, u mirnoj ulici. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 82.400 €, 64,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 64 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, renovirano kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 400,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na Čardaku koja se sastoji od tri stana. Svaki stan ima svoju garažu. Prodaja isključivo u celosti. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam nov i useljiv, jednoetažni stan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobusko stajalište, tržni centri, marketi,š kola,v rtić i sve što je neophodno za jedan udoban i konforan porodičan život. Za više informacija, pozovite nas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Novom Naselju. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 52,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novi Sad,odličan manji dvoiposoban stan,kombinacija krovnih i redovnih prozora.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050179 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Siri centar- Rotkvarija Odličan dvosoban stan vrlo funkcionalnog rasporeda sa vrlo prostranim prostorijama i prirodnom svetlosti i ventilacijom u kuhinji.Stan je za renoviranje ali cena dozvoljava da se uz renoviranje dodje do odlicne nekretnine u povoljnoj sumi novca.Stan je u Visokom....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran sprat kuće u Donjem Komrenu. Nalazi se u prizemlju kuće koja se sastoji od prizemlja i 1 sprata. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 komforne spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaju ugradni ormari, ugradnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za mirno porodično stanovanje. Nedaleko su škola, više marketa, pošta, autobusko stajalište. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 80m2, sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 360.500 €, 280,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

Velika porodična kuća na fenomenalnoj lokaciji, idealno povezana sa Novim Sadom. Kuća je veoma komforna sastoji se iz 5 spavaćih soba plus dnevna soba, dva mokra čvora i prelepu terasu sa fenomenalnim pogledom na dunav. Od dodatnih objekata poseduje letnju kuhinju sa pečenjarom i....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLET RENOVIRAN, trosoban stan na prizemlju - 4 stepenika. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052806 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 43,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Detelinari, useljiv, potpuno renoviran stan od 43m2, preuređen u dvoiposoban. Kuhinja sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilo. Dnevni boravak prolazan za jednu spavaću sobu., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052228 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVAČICA, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici na prodaju,kompleks zgrada u kome je smešten dom za stare i nemoćne. Ukupna površina korisnog prostora objekata je 350 m2, a nalaze se na placu od 11 ari, ograđeno sa svih strana. Dom ima odgovarajuću licencu za rad i može da primi do 28 korisnika. Sve sobe i prateći objekti....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra - Podujevska garaža, 14m2, lift Prodaje se garažno mesto u novogradnji sa auto liftom. Ulaz u garažu je u nivou ulice. Postoji mogućnost kupovine još jednog garažnog mesta iste kvadrature. Agencijska provizija se naplaćuje u skladu sa Opštim uslovima....