• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 1300 eura/m2" pronađeno 28 306 nekretnina - prosečna cena 241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 10000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAŠKA, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov je majstorsko delo tesara iz Ivanjice. Dok su svi ostali elementi od konstrukcije do enterijera radjeni rucno od iskljucivo prirodnih materijala,....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U selu Osnic prodaje se sesosko domacinstvo , kuca povrsine 36m2 , ekonomski objekat 38m2 i oko 13,5hektara imanja , sto sumskog sto poljoprivrednog zemljista. Ima struje, voda je sa prirodnog izvora u samom dvoristu kuce. Oko domacinsva se prostire 34.718m2 zemlje u komadu.Put je....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija za gradnju u Centru grada. dozvoljena gradnja stambenog objekta za kolektivno stanovanje P+4 (Pk) Za postojeću parcelu postoje lokacijski uslovi kao i idejni projekat gradnje. Na ovoj parceli izgrađenost je oko 1400 m2, sto predstavlja opterečenost parcele oko 12....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 140.000 €, 112,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: K593 Imanje površine oko 2 hektara, koje se nalazi u vikend zoni Kosmaja, u Koraćici, na udaljenosti oko 4 km od Kosmaja, okarakterisanog kao predeo izuzetnih odlika sa pogledom na centralnu Šumadija, Oplenac, Topolu, Rudnik, Bukulju, Venčac. Na imanju se nalaze struja, voda,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nove uknjižene planinske kuće -Vikendice, koja se nalazi u novoizgrađenom kompleksu, vikendice nisu lepljenje već su samostalne rađene su u nizu i građene su u dva nivoa, ukupne površine oko 60m (u osnovi je 35m2) +terasa+ 2 ara placa. Prodaju se komletno opremljena sa novim....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je vikendica smeštena na atraktivnoj lokaciji na Goču, u neposrednoj blizini skijališta, idealna za ljubitelje prirode i zimskih sportova. Površina vikendice iznosi 45m2, a ispred vikendice nalazi se dodatni popločani deo 15m2, savršen za uživanje na svežem planinskom vazduhu.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na predivnom placu u Velikoj Moštanici, sa sopstvenom šumom, prodaje se komforna kuća novije gradnje. Plac je ravan i ograđen, pored kuće ima i dva pomoćna objekta za garažu, ostavu i sl. što pruža mogućnost bavljenja različitim delatnostima. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan (potrebno renoviranje), kod pijace, i na samo par minuta od glavnog šetališta. Ukupna površina stana je 72m2 (uknjižen na 52m2). Nalazi se na I spratu. Uz kupovinu stana dobijate svoje parking mesto. Cena stana je 90.000 eura. Kupac ne plaća agencijsku proviziju.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Hala Dobanova_ka petlja 200m2,9 ari plac 250.000e-Solidan magacinski prostor u blizini Dobanovačke petlje na placu od 9 ari.Objekat na uglu dve ulice pogodan za razne delatnosti.U poslovnoj zoni,oko njega su sve već izgrađeni objekti u funkciji.Potrebna manja ulaganja. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju uknjizena kuca, sa placem iza objekta, prilazom sa ulice i parkingom u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 140,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Vinogradi površine 140 kvm na 13 ari placa, grejanje na gas, sa gradskom vodom i kanalizacijom, i trofaznom strujom. Sastoji se od podruma ( kotlarnica ), prizemlja ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarija i terasa),sprat ( veliki....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka - Centar - Ograđen plac 17.2 ara sa natkrivenim parking prostorom, baštom, cvećem, bazenom i voćkama - Luksuzna zidana kuća 3 etaže 400 m2 sa 3 stambene jedinice (dvoetažni stan na prvom spratu i potkrovlju 180 m2; dvosoban stan u prizemlju 65 m2 i garsonjera 40 m2) i veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 40.000 €, 32,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! .

 
 
 
  Stan, MEĐULUŽJE, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Velika prednost ovog stana je što uz stan dobijete parking mesto kao i ostavu ( podrumske prostorije) .U novoj zgradi , visokog kvaliteta gradnje, na 4 spratu u ponudi je ovaj prelep stan sa 2 spavaće sobe. Stan je veoma svetao, odličnog rasporeda, sa terasom na kojoj možete uživati.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 218.750 €, 175,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Prozivka, prodaje se trosoban stan u novijoj zgradi ukupne površine 175kvm na šestom spratu u zgradi liftom. Stan se prodaje sa komplet nameštajem i uređajima! U svom sastavu stan poseduje: hodnik, veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 24,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Aradac - plantaža lešnika sa Vikendicom površine 24m2 na placu od 58,05 ara u blizini Aradca. Parcela se vodi kao njiva 6. klase, 310 sadnica lešnika u punom rodu, zasad star 12 godine, 61 šljiva u punom rodu, 38 dunja i 15 stabala ostalog voća, ograđeno, bunar dubine 22m fi60, ograđeno,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 280.000 €, 224,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, kuća 224m² ++|++ Na prodaju kuća, koja se nalazi u centralnom delu Karlovaca, uknjižene površine 224m². Nalazi se na placu od 563m² sa izlazom na dve ulice. Podeljena je na dva dela, sa dva posebna ulaza. U jedanom delu je trosoban a u drugom dvosoban stan. Svaki....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Ako ste u potrazi za kućom, daleko od gradske buke i gužve, u kojoj ćete naći svoj mir i moći da uživate u prirodi, a koja pruža sve pogodnosti za savremeni stil života, onda je ovo prava prilika za Vas. U ponudi su dve kuće koje se nalaze na velikom placu površine 40ari i smeštene....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju, prostran i svetao dupleks stan površine 130 m² Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu centra Sremskih Karlovaca, na samo nekoliko minuta od Dunava i prelepog vidikovca prema Stražilovu. Dvostrana orijentacija - puno prirodnog svetla tokom celog dana Tri terase - glavna terasa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u Kertvarošu prodaje se kuća u nizu od 160m2 bruto površine raspoređena na dve etaže. Prizemni deo kuće je kružnog raporeda gde su u komunkaciji kuhinja, trpezarija i dnevni boravak a čine ga još i radna soba i toalet. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 450.000 €, 360,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi kuća u naselju Borča(Popova Bara) ukupne površine 360 m2 (PR+I+PK)U kojoj su formirane tri zasebne stambene jednice.Plac površine 11 ari .Na placu su izgradjeni pomoćni objekti ukupne površine 100m2. Sve uknjiženo može na kredit .

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 41.250 €, 33,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju GARSONJERA U BANJI KOVILJAČI, koja se nalazi na prvom spratu, površine 33m2. Garsonjera se sastoji od: hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatilo,terasa. Grejanje na Gas.. Garsonjera se prodaje sa komplet stvarima. Cena 41250 eura. Za sve informacije javiti se lično u agenciju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 128.750 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Mondenski deo Sremske Kamenic. 280 metara nadmorske visine-ruža vetrova. Plac fronta 20 metara dubine 40 metara-ravan. Objekat u sirovoj fazi tvrda gradnja - sendvič zid sa betonskim pločama. Struje, voda, gas, kanalizacija. Za više informacije pozovite! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 750.000 €, 600,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Visnjicka Banja Palilila Drinke Jevric kuca 600m2 Pedja prodaja Ugovor br 05/2021-Nova uknizena kuca strukture : Prizemlje i dva sprata sa bazenom i pratecim objektima. Ukoliko zelite da zivite okruzeni zelenilom sa sopstvenim zatvorenim bazenom i prelepim pogledom na Dunav treba....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 190.000 €, 152,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca delimicno zavrsena. Plac je odlican, pored Zrenjaninskog puta, pogodan za poslovni prostor. Za razne namene. Za investitore: imamo informaciju o lokaciji, uradjena prepalcelacija i konverzija, dozvoljena gradnja PR+2+PTK. Odlicna lokacija na Zrenjaninskom putu. Na knjizenju.....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Viniku, na mirnoj lokaciji, ukupne površine 200m2. Kuća se nalazi na placu površine 11ari. Sastoji se od podruma i visokog prizemlja koje ima: prostrani dnevni boravak, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 1 wc, kuhinju, spoljnu kuhinju i 2 velike terase. Kuća poseduje garažu.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131328, 5a, spratna, terasa, podrum. Kod crkve Svete Petke, u blizini se nalazi više prodavnica, marketa, vrtića, igraonica kao i osnovna škola Stevan Sremac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Korićani Sastoji se od dva trosobna stana. Kuća je kompletno renovirana, izolacija stiropor 8 cm, stolarija šestokomorna PVC sa roletnama i komarnicima. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. U dvorištu postoji još jedan pomoćni objekat koji se....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Lep, komforan stan u zgradi građenoj 1972 godine kod Rode na Pivari. Sastoji se od dve prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i velike terase. Kompletno renoviran stan (renovirano kupatilo,-vrata i prozori, PVC stolarija sa roletnama). Kontakt telefon 064/831-2061....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 72 m², smešten na V spratu kvalitetne, novije zgrade sa liftom, u širem centru grada. Struktura stana: Dve spavaće sobe Dnevni boravak sa kuhinjom (open space) Terasa Kupatilo Toalet Grejanje: na GAS – niski mesečni troškovi Stan....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Velimirovi��a, pr+1, eg, uknji��ena-Stvarna povr��ina-240m2 , ugovorna povr��ina-182.00m2, Na prodaju prostrana ku��a u Sur��inu, u ulici Nikolaja Velimirovi��a, ukupne povr��ine 240m2, na placu od 4 ara sa ure��enim dvori��tem. Ku��a je spratna (PR+1) i sastoji se od tri....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s414 Na prodaju trosoban stan površine 63 m² u samom centru Mladenovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma komotan, sa dobro iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom. Raspored: — ulaz u predsoblje — levo spavaća soba — desno kupatilo — pravo se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 15.000 €, 12,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u garaži stambeno-poslovnog objekta u Mirijevu 3, u ulici Kapetana Miloša Žunjića. Garažna mesta se nalaze na -1 i -2 nivou. Jedno garažno mesto ima površinu od 12,5m2. Dvosmerna komunikacija u garaži, rampa na ulazu, ventilacija i odvod u garaži kao i sva....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 375.000 €, 300,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130745, 25a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Prelepa kuća, 300m2 sa ogradjenim placem od 25 ari i oplemenjeno....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

1.5 stan ukupne površine 40 m2. Izvorno stanje,očuvan.Odlična lokacija. Uknjižen kao poslovni prostor. .

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 680.000 €, 544,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlično pozicionirana kuća, orijetnisana na 4 strae, spavaće sobe i terase na spratu imaju prelep pogled na Dunav. Kuća je kvalitetno građena i u vrlo dobrom je stanju. Ima parking za 3 automobila, 1 u garaži a 2 na placu. Uknjižena je na 544m2 gradjevinske površine a 444m2 korisne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026. - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Plac 3,5 ara kod Kluza sa kućom na placu uknjiženom 77m2. Odlično za investitora po informaciji o lokaciji može da se gradi po+pr+2+ptk Provizija za kupce 3%. agencijska provizija 3% .

 
 
 
  Garaža, BISTRICA, 17.500 €, 14,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

-Bulevar Evrope, Novi Sad - garažno mesto od 14m2 u suterenu zgrade - uknjiženo Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz i 065-27-27-091 Nikola Ljuboja , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 112,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 170.000 €
19.09.2025 - 150.000 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar II, prodaje se komplet adaptirana kuća u zajedničkom dvorištu površine 112kvm, na placu površine 791kvm. Građena je od čvrstog materijala, stari format cigle! Komplet nova (2025 g.) struja, voda, kupatilo, molerski radovi, stolarija obnovljena stara drvena (salonski....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u strogom centru Temerina na placu od 1387m2, kuća je kvalitetno građena, sistemom sendvič zida, a od prostorija ima: predsoblje, dva kupatila, dve kuhinje, dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i veliku dvorišnu terasu. Ispod kuće je podrum od cca 100m2. Pored kuće do....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 748)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>