• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 1300 eura/m2" pronađeno 28 247 nekretnina - prosečna cena 240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 9400 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 125.000 €, 101,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Zaklopači (opština Grocka) površine 101m2, na placu 9.66ari. Prizemlje, sprat + potkrovlje. Izvorno stanje, za adaptaciju. Iza kuće se nalazi pomoćni objekat. Kuća izlazi na glavni put i poseduje lokal koji se izdaje. Etažno grejanje na čvrsto gorivo. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 125.000 €, 101,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Legalizovane dve porodicne kuce, sa svim pomocnim objektima na placu, plac izlazi na dve ulice, asfalt, povrsina placa 26a. Porodicni stambeni objekat spratnosti P+1, povrsine pod objektom 110m2, gradjevinske povrsine 190m2 , a sastoji se od velike terase, ulaza u kucu, hodnika, prostrane....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 350.000 €, 283,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu za vas! Prodaje se prostran lokal od 283m2 smješten u potpuno novoj zgradi u srcu Jagodine, na jednoj od najprometnijih ulica, samo korak udaljen....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.970 €, 114,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja sa rokom useljenja maj-jun 2023 godine. Pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u manjoj porodičnoj zgradi na Paliluli, kod Kule, u blizini hotela Marica. Ukupna površina placa je 195m2. Stan ima bruto 93m2, neto 67m2, nalazi se u prizemnom delu. Sastoji se od višenamenske dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i višenamenske....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 103.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 103.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 93 m² – prizemlje – odlična lokacija Na prodaju komforan troiposoban stan na prizemlju, ukupne površine 93 m² (korisna 87 m²). Stan je kompletno renoviran i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u blizini osnovne škole, marketa i centra. Raspored: predsoblje dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 45.750 €, 37,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nekretnina je nova, urađena je promena tavanskog u stambeni prostor * Urađena hidro i termo izolacija * Ugrađeni kvalitetni Velux prozori * Nekretnina je fantastičnog rasporeda, prostrane i svetle prostorije *Kvalitetna gazišta na stepeništu * Kosine na 1.10m, ubačene veoma kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 68.000 €, 55,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar , na lepom mirnom mestu u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle odličan dvosoban uknjizen stan pogodan kako za život tako i poslovni prostor (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052625 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.650 €, 62,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan dvostrano orijentisan (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053209 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 58.100 €, 47,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednosoban stan u Veterniku, koji može lako da dobije funkciju jednoiposobnog stana. Sama lokacija stana je sa puno parkinga okolo zgrade za stanare. U samoj blizini stana se nalaze prodavnice, autobusko stajalište sa više linija i sve što je potrebno za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.460 €, 57,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Adicama, vrhunska ponuda! Mala urbana vila sa 4 stana. Vrhunski kvalitet gradnje, uskoro useljivo. Rok kraj leta, 2022. Ulično orjentisano sa pogledom na Frušku goru. U blizini prodavnice, apoteke, pošte i gradskog prevoza. Urađeni pregradni zidovi, može se stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 38.320 €, 31,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na urbanoj lokaciji, odličan kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija, pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.820 €, 67,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan na Adicama, vrhunska ponuda. Mala urbana vila sa 4 stana. Vrhunski kvalitet gradnje, uskoro useljivo. Rok kraj leta, 2022. Urađeni pregradni zidovi, može se stan pogledati! Pozovite agenta prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.930 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 56.860 €, 46,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Prestavljamo Vam idealan stan u odličnoj zgradi. Uknjižen 1/1, odmah useljiv. Stan je idealnog rasporeda. Ne propustite ovu zaista fenomenalnu priliku da obezbedite sebi povoljanu nekretninu na Grbavici. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 137.200 €, 111,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi sad, Centar-Socijalno Penthaus u kvalitetnoj zgradi, u gornjoj etazi 2 sobe su bez kosina visine oko 3m,samo jedna soba i kupatilo imaju krovni prozor. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047983 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 108.770 €, 88,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Useljiv stan u novogradnji, četvorosoban velikim dnevnim boravkom i 3 spavaće sobe. Kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 121.130 €, 98,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Prelep četvorosoban stan u širem centru Veternika. Lokacijski se nalazi u blizini škole, zabavišta, doma zdravlja, marketa. Stan je prostran i komforan, svetao. Nov je bez ulaganja. Trostrano je orijentisan prema dvorištu. Naša preporuka. Pozovite! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 216.300 €, 175,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna porodična kuća, kvalitetno građena(gradnja2017 god.). Prizemlje sa predivnom terasom,(pored je i priručna kuhinja. U stambenom delu je dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba i naravno lepo i prostrano kupatilo. Stepenice vode na sprat gde su još tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 125,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Odlična uknjižena kuća. Na lepom mestu, mir tišina. Dvorište lepo sredjeno. Cena za dogovor. Pozovite. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 309.000 €, 250,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

AUTENTIČNA SREMAČKA KUĆA SA KROVOM OD TRSKE U ŠIREM CENTRU KARLOVACA *EKSKLUZIVA ZA PROBRANE KUPCE*Prodajemo u srcu Sremskih Karlovaca Autentičnu kuću na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Petosobna,Autentična starovremenska 250 m2,Ambijentalno je prilagođena starom gradskom i Istorijskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 55.620 €, 45,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan za renoviranje po vašem ukusu.Nekretnina se nalazi u mirnom delu Avijatičarskog naselja. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 100,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica , uknjižen komforan duplex stan (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050352 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 88.990 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

NOV, neuseljavan stan bez ikakvih ulaganja. Kupovina može i putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 85.280 €, 69,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan je uknjižen, nalazi se u kući u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 17.300 €, 14,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u suterenu zgrade .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 76.600 €, 62,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

novi Sad,Grbavica,trosoban stan u starijoj zgradi održavan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049704 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan od 51m2 u Novim Banovcima na 12km od Zemuna . Kroz Nove Banovce prolazi put koji spaja sva živopisna naselja pored Dunava, od Beograda do Novog Sada. Imaju odličan geografski položaj, nalaze se na raskrsnici međunarodnih i regionalnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u blizini Crvenog pevca, ul Dragise CvetkovicaStan se nalazi u stambenoj zgradi iza Makove kuce na V-spratu bez lifta, povrsine od 85m2 sa etaznim grejanjem na struju.Stan se sastoji iz dva nivoa od koga su na donjem spratu dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 230.000 € na 210.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 210.000 €, 170,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 250.000 €
24.12.2025 - 230.000 €
08.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno renovirana porodična kuća od 170 m2. Nova unutrašnja vodovodna i kanalizaciona mreža, električni vodovi i instalacije, moderan gasni sistem centralnog grejanja i snabdevanja toplom vodom. Novi PVC prozori i vrata, automatska garažna vrata, toplotna izolacija krova i zidova.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS STAN u Dragiše Cvetkovića na 5 i 6 spratu .Stan je kompletno renoviran prošle godine i sastoji se iz dva nivoa .Na 5 spratu je Dvevna soba,trpezarija,kuhinja i VC .Iz hodnika se stepenicama ide na gornji nivo stana gde se iz hodnika ulazi u dve komforne spavaće sobe i kupatilo..Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 110.000 €
19.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini bolnice, marketa, škola, apoteka i svih važnih gradskih sadržaja. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,dve prostrane spavaće sobe,izdvojene kuhinje,hodnika,kupatila,manjeg....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 350.000 €, 267,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam veoma funkcionalnu, elegantno opremljenu kuću u Starim Banovcima, površine 267m2, na 9 ari placa. Ova nepokretnost se satoji od 3 etaže. U plusuterenu je garaža sa radionicom, prostrana ostava i prostorija za pranje i peglanje veša. Na istom nivou je i jedna velika....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 121.000 €, 98,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u prizemlju ukupne površine 98m2 (65m2 + 33m2 terase). Kompletno sredjen i opremljen nameštajem. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, 2 x spavaće sobe, kupatila i toaleta, jedna velika terasa sa izlazom na obalu reke Drina Idealno za porodične vikendice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 1.179.800 €, 900,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

OBJEKAT STAR 15 GODINA Materijal: Čvrst Parcela: 2.043m² Nus prostorija: DA Izolacija: DA Spratnost: Pr+1+Pk Lift: NE Grejanje: Etažno na struju, SA PRIKLJUCKOM ZA GAS ISPRED ZGRADE Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 43.260 €, 33,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Klasičan jednosobni stan na Satelitu. Uz malo ulaganje moze biti jednoiposoban. U blizini vrtić, škola, pijaca, autobuska stajališta. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Etra sređen, održavan i funkcionalan duplex 71m2 korisne površine. Komforan i svetao. Donja etaža dnevni boravak,sa trpezarijom, kuhinjom terasa, wc. Gore dve spavaće sobe, ostava, kupatilo sa đakuzi kadom. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na Klisi u neposrednoj blizini Najlon pijace. .

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 179.000 €, 145,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na najlepšem delu Srebrnog jezera, u extra zoni ,naselju Stari Beli bagrem, prodaje se potpuno sredjena i uknjizena kuća, površine 145m2, na 3,26 ari placa. Kuća je od Dunava i jezera udaljena oko 300 metara, priključena je na novi gradski vodovod /voda odličnog kvaliteta/, kanalizaciju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 752)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>