• GoHome Professional
www.atasenekretnine.rs - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.atasenekretnine.rs - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.atasenekretnine.rs

  • Za upit "www.atasenekretnine.rs" pronađeno 233 nekretnina - prosečna cena 2.524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 75.850 €, 37,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2025 - 195.000 €
18.11.2025 - 185.000 €
28.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Samjuela Beketa, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Samjuela Beketa, 76m2.

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 47,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Doce Markovića, Beograd, Srbija ; Grocka, Leštane, Doce Markovića, 27+20m2.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.915 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.915 €, 131,69 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 434.544 €
30.04.2026 - 460.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „ Jove Ilića Residence “ . Jove Ilića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Centar, Jove Ilića, stan od 132 m2, bez provizije za direktne kupce.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 492.800 €, 112,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Luksuzan stan na Zvezdari – Viva Residences Batutova, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Viva Residence, Batutova, 112m2.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 60.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 18a, 850m.od centra Sopota, prema Žutom brdu. Na placu gradska voda, struja i gas do placa, izlaz na asvaltirani put. Jovana Cvijića, Beograd, Srbija ; Sopot, Jovana Cvijića, plac za gradnju.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
07.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan, izgrađen 2005-e. Iznad stana je stan, osim iznad druge spavaće sobe. Grejanje je na struju/gas koje plaćate po potrošnji. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i park na 50m a pijaca je na 400m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra, u ponudi 3.5 stan na 3.spratu. Ćurtovo brdo, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Ćurtovo brdo, blizu Olimpa.

 
 
 
  Plac, BRESTOVIK, 60.000 €, 5800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan plac u Brestoviku od 58ari, na dobroj lokaciji. Brestovik, Grocka, Srbija ; Grocka, Brestovik, plac 58ari.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 58.000 €, 7200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je zemljište u vikend naselju, gde mogu da se spoje sve pogodnosti za život. Milovana Jovičića, Mali Požarevac, Srbija ; Sopot, Mali Požarevac, Milovana Jovičića, odlična investicija.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 69.000 €, 5408,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Građevinsko zemljište Krčedin 54 a…. Usorac, Inđija, Srbija ; Inđija, Krčedin, zemljište.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 182.500 €, 84,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi uknjižena spratna kuća. Struktura prizemlja: hodnik, kupatilo, dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom po principu otvorenog koncepta, kao i spavaća soba. Na spratu se nalaze predsoblje, dve spavaće sobe i terasa. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 72.900 €, 27,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan lokal u novogradnji , u prizemlju stambeno- poslovne zgrade, 27m2, rok završetka radova kraj 2026.god. Moguće za sada samo kupovina za keš! Po odličnoj ceni! Bizina centralne ulice omogućava da se bavite bilo kojom delatnošću. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE. //Agent: 063-286-511//....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Za sve one koji vole boravak u mirnom okruženju i bez stresa, ova nekretnina je idealna. Na 2 kilometra od glavnog puta za Mladenovac a 10km od centra i Selters banje. Na placu od 14 ari, sagrađena je nova prizemna kuća, kompletno nameštena i opremljena. Tri sp. sobe, dnevni boravak....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.426 € na 121.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.000 €, 61,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 140.426 €
21.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 115.000 € na 109.500 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 109.500 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
05.05.2026 - 115.000 €
21.05.2026 - 109.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Zrenjaninski put, Beograd, Srbija ; Palilula, Krnjača, Zrenjaninski put 2.0-soban stan.

 
 
 
  Plac, KALUĐERICA, 150.000 €, 606,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencijska provizija 2%. Smederevski put, Beograd, Srbija ; Grocka, Kaluđerica, plac.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ledine, luks novogradnja …. Belfortska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Ledine, Belfortska, luks novogradnja….

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

1. Pretprostor 4.10m² 23.srpske udarne divizije, Beograd, Srbija ; Voždovac, Jajinci, 2.0, 50m2, novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 580 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

SRPSKI Partizanske avijacije, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Bežanijska Kosa 1, Partizanske avijacije, 50m2.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 170.000 € na 164.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 164.000 €, 67,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.10.2025 - 170.000 €
16.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

🇷🇸 Srpski Ljubiše Miodragovića, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Ljubiše Miodragovića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-233 (od ukupno 233)

<< <1 2 3 4 5 6> >>