• GoHome Professional
www.atasenekretnine.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.atasenekretnine.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.atasenekretnine.rs

  • Za upit "www.atasenekretnine.rs" pronađeno 233 nekretnina - prosečna cena 2.524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo odličan funcionalan stan, na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom, u naselju Kumodraž 2 ispod Farmaceutskog fakulteta. Bulevar Peka Dapčevića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Kumodraž 2, Bul.Peka Dapč., funkcionalan, 2.sprat, papiri 1/1.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 208.000 € na 205.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 205.000 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.06.2025 - 220.000 €
09.08.2025 - 210.000 €
15.11.2025 - 208.000 €
28.02.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnoj i tihoj ulici, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, u novoj zgradi prodajemo neuseljavan 3.0 stan. Ruđera Boškovića, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 65m2.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 1.560.000 €, 31700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Zemljište se nalazi u privredno-komercijalnoj zoni. Dozvoljena gradnja: privredni objekti, proizvodni pogoni, kompleksi start-up kompanija, skladišta, trgovinski i distributivni kompleksi, posebne vrste tržnih i uslužnih centara, sportski objekti i kompleksi javnih službi… Za zainteresovana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 115,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U zgradama od žute fasadne cigle, sa samo 5 stanova, nudimo vam fenomenalan 5.0 stan koji se nalazi u prizemlju sa prostranom terasom (50m2) i još prostranijim dvorištem (250m2). Kapetana Miloša Žunjića, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića, 78m2+37m2.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 23.000 €
23.04.2026 - 22.000 €
07.05.2026 - 21.000 €
14.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Visoka, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Jovanovića kraj, započeta gradnja.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 63.000 €, 41,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ako želite mali apartman na našoj najlepšoj planini Kopaonik, onda je ovo nekretnina za vas. Patrijarha Pavla, Kopaonik, Srbija ; Kopaonik, Treska, Patrijarha Pavla.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Vladislava....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Braće Panić, Loznica, Srbija ; Loznica, Braće Panić, uknjižena, na dobroj lokaciji.

 
 
 
  Plac, IRIG, 380.000 €, 6940,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na dobro pozicioniranoj lokaciji put Irig-Ruma. Sastoji se od 6 parcela. Uknjiženo. Moguć dogovor. Batinci, Irig, Srbija ; Irig, Batinci, 694 ara, građevinsko zemljište.

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. Grčka, Stari Banovci, Srbija ; Stari Banovci, Grčka, građevinsko zemljište, 35ari.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Gornjačka, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Autokomanda, Gornjačka, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo izuzetan petosoban stan, u salonskoj zgradi sa sređenim mermernim ulazom, sa liftom. Makedonska, Beograd, Srbija ; Stari grad, Trg republike, Makedonska.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 92.750 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi. Titova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 330.000 €, 86,67 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odlična novogradnja kod Autokomande. Pametna kuća, centralno grejanje (Kalorimetar), Alumil stolarija u paketu sa roletnama i komarnicima PLISE, BOSAL LUX sigurnosna vrata, visina plafona 3m. Prostor za kućepazitelja. Vojvode Stepe, Beograd, Srbija ; Voždovac, Autokomanda, Vojvode....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 105.000 €, 4200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je plac u Maloj Ivanči sa tri prilazna puta, Popovića, Kragujevačkog puta i malog Požarevca. Od Autoputa udaljen 2km. Pored placa je struja, voda, gas, optika, ulična rasveta. Plac se nalazi iznad ulice sa prelepim pogledom na Kosmaj, Popović, Malu Ivanču, novo naselje Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U novoj modernoj zgradi, koja se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra između Kluza i okretnice tramvaja, preko puta stare okretnice u prilici smo da vam ponudimo odličan 3.0 stan. Bulevar kralja Aleksandra, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kluz, Bul. k. Aleksandra, 74m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 104.632 €, 36,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju garsonjera u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 36m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 217.350 €, 69,38 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 122.000 €, 210,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U Međulužju na 4km od centra Mladenovca, i 1.5km od Selters banje, prodajemo dvospratnu kuću na placu od 14.5 ari. Balkanska, Mladenovac, Srbija ; Mladenovac, Balkanska, kuća, 210m2.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 36,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan jednosoban stan u centru grada, sređen, useljiv odmah! Gavrila Principa, Beograd, Srbija ; Savski venac, Centar, Gavrila Principa, 36m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 
  Plac, KONATICE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan plac u Obrenovcu, naselje Konatice, bluzu puta, uknjižen kao ostalo gradjevinsko zemljište, lepa celina za neki plan budućih vlasnika! Na placu nema priključaka ni za elekro ni vodovodnu mrežu! Konatice, Obrenovac, Srbija ; Obrenovac, Konatice, 10 ari.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.920 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Lokacija: Izuzetno mirna, zelena zona sa pogledom na Dunav i Avalu, dovoljno udaljena od saobraćajnica. U neposrednoj blizini škole, vrtića, banke, marketa, Doma zdravlja, pijace, policijske stanice, autobuskih linija i svih drugih potrebnih sadržaja. Podmorničara Đorđa Mitrovića,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 327,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 327 kvadratnih metara sa prilaznim putem (urađena parcelacija) na drugoj parceli od istog vlasnika. Lošinjska Donja, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Lešće, plac za gradnju.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 112,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U lepom, mirnom delu Vračara, u ulici Kursulina nalazi se ovaj četvorosoban stan od 112m2 + 6m2 za terasu. Kursulina, Beograd, Srbija ; Vračar, Centar, Kursulina, 112m2 +6m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 207.900 €, 66,08 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan, ne gleda na Karađorđevu ulicu. Samo vlasnici stana koriste baštu/terasu. Mogućnost jednostavne adaptacije po želji 4 sobe u nizu. Kompletno namešten i opremljen, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez nameštaja i tehnike.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 110.880 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo projektovan trosoban stan površine 56 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u mirnom delu Kaluđerice, u ulici Đure Đakovića. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 56m2, 2,5.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 259.000 €
21.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Šumatovačka, Beograd, Srbija ; Vračar,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Lepo organizovan 1.5 apartman na četvrtom spratu u Kopaonik – Kraljevi Cardaci! Kompletno opremljen i spreman za korišćenje ili izdavanje. Stefana Prvovencanog, Kopaonik, Srbija ; Kopaonik, Kraljevi Čardaci, Stefana Prvovenčanog.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U blizini centra, useljivi stanovi u ponudi.U ceni stana je i parking mesto. Termo fasada,, alu paneli u dekoru drveta, alu-staklene ograde, osvetljenje na fasadi, stolarija alu-pvc, ugradne sanitarije minoti kabine, tarket-parket, keramika I klase, alu-roletne na el.pogon. Zgrada....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 30.000 €, 1047,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

10 ari placa u prelepom području Kosmaja. Guberevac, Sopot, Srbija ; Sopot, Guberevac, Krušik.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 1.5 uknjižen, istočno orijentisan stan na dobroj lokaciji, preko puta stare tramvajske okretnice u ulici Bul.Kralja Aleksandra , kod Kluza. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Bulevar kralja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

ZEMUN CENTAR | GLAVNA ULICA | DVOSOBAN STAN SA VELIKOM TERASOM I IZUZETNIM POTENCIJALOM Glavna, Beograd, Srbija ; Zemun, Centar, Glavna, 50m2.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 58.000 €, 7200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je zemljište u vikend naselju, gde mogu da se spoje sve pogodnosti za život. Milovana Jovičića, Mali Požarevac, Srbija ; Sopot, Mali Požarevac, Milovana Jovičića, odlična investicija.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 290.000 € na 320.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DIVČIBARE, 320.000 €, 136,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2025 - 349.000 €
08.03.2025 - 290.000 €
26.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U prekrasnom ambijentu netaknute prirode, a samo 500 m od centra Divčibara i ski staze, smeštena je ova zanimljiva kuća “ Zelena Nirvana“. Ljubinke Olujić, Divčibare, Srbija ; Divčibare, Centar, Ljubinke Olujić, šumska bajka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 379.800 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Kvalitetna zgrada sa fasadnom ciglom sa samo 14 stanova (na svakom spratu po dva). Prijatan stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba itd). Tih stan iako je u ulici Vojislava ilića (kvalitetna sedmokomorna PVC stolarija i eloksirani aluminijum). Kompletna stolarija je renovirana zadnja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 233)

<< <1 2 3 4 5 6> >>