• GoHome Professional
www.atasenekretnine.rs Oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.atasenekretnine.rs Oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.atasenekretnine.rs Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.atasenekretnine.rs oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, Kopaonik, 63.000 €, 41,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ako želite mali apartman na našoj najlepšoj planini Kopaonik, onda je ovo nekretnina za vas. Patrijarha Pavla, Kopaonik, Srbija ; Kopaonik, Treska, Patrijarha Pavla.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo kuću sa bazenom kao savršeno mesto za život ili vikendicu, na samo 35min od Beograda – Autokomande na primer. Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, plac 10ari+kuća 136m2+bazen 7x4m, odmah useljivo!.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.000 €, 27,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odlična garsonjera na Vračaru, gornji deo Resavske ulice. Stan se nalazi u održavanoj, dvorišnoj zgradi, povučen od buke. Stan je svetao, nalazi se na trećem spratu četvorospratne stambene zgrade bez lifta. Kompletno renovirana garsonjera, odlična za život ili izdavanje. U blizini....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%. Gročanska, Beograd, Srbija ; Vračar, Crveni krst, Gročanska, garaža.

 
 
 
  Plac, GRADIŠTE, 450.000 €, 4600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac u Mirijevu. Pored placa prolazi put, struja, par izgrađenih kuća u okolini. Poljoprivredno zemljište u građeviskom područiju. Uknjiženo. Nije prošao DUP. Agencijska provizija 2%. Gradište, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Gradište potez, plac 46ari.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi. Titova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Rajka od Rasine, Beograd,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 169.500 €, 95,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji u mirnom delu naselja Kaluđerica. Izvorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kaluđerica, Izvorska,novogradnja na 200 metara od Point centra.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 60.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 18a, 850m.od centra Sopota, prema Žutom brdu. Na placu gradska voda, struja i gas do placa, izlaz na asvaltirani put. Jovana Cvijića, Beograd, Srbija ; Sopot, Jovana Cvijića, plac za gradnju.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.atasenekretnine.rs (233)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>