• GoHome Professional
www.atasenekretnine.rs useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.atasenekretnine.rs useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.atasenekretnine.rs useljiv

  • Za upit "www.atasenekretnine.rs useljiv" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.778 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • novogradnja
    • parking
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Železnik, 146.900 €, 67,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Kvalitetna zgrada iz 2011-e godine sa novom fasadom i izolacijom od 10cm . Prijatan i tih stan, jugozapadne i jugoistočne orjentacije . Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i prodavnicu na 150m. Prodaju se parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 520.000 €, 175,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prostran kompletno renoviran, funkcionalan i moderan, komforan, petosobana na II spratu PTK, svetao i dvostran od 175m2, u centru Zemuna uknjižen, odmah useljiv. Grejanje, toplotne pumpe uz visoku energetsku efikasnost i niske troškove. U svim prostorijama i Inverter klime. Avijatičarski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Solunskih boraca, Beograd, Srbija ; Čukarica, Cerak, Solunskih boraca, nov, useljiv, kvalitetan.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.atasenekretnine.rs useljiv'
117.000 €
85.500 €
170.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Vojvode Micka Krstića, Beograd, Srbija ; Palilula,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 116.970 €, 35,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih s tan zapadne osvetljene orjentacije sa otvorenim pogledom na grad. Iznad stana je tavanski prostor, tako da je stan zimi topao a leti nije vrućina i pritom je mir zagarantovan jer niko ne živi iznad vas. K rov u odličnom stanju, što ćete moći i videti. Etažno g rejanj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 142.000 € na 135.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 154.000 €
31.03.2026 - 149.000 €
07.04.2026 - 145.000 €
09.04.2026 - 142.000 €
21.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnom, porodičnom delu stare Galenike, nalazi se ovaj stan. Zgrade su zidane krajem šezdesetih godina, manje zgrade sa pet-šest stanova. Stan je dvostran, sever, jug orijentacije, odlično osvetljen. Sa obe strane ima po lepu terasu koje nisu ušle u knjižnu kvadraturu. Stan je uknjižen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>