• GoHome Professional
status-nekretnine - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • status-nekretnine - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine

  • Za upit "status-nekretnine" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • namešten
    • renovirano
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880... Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 552 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor 46m2 blizu Bulevara Oslobenja, Sajma, 3. sprat. Sastoji se od dve prostorije koje su povezane vrtatima, a u svaku može da uđe i posebp iz hodnika pa stoga mogu da se iznajme u svaka posebno. Centralno grejanje, odmah useljivo. Zajednički toalet na spratu.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280 € na 250 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2025 - 280 €
18.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena garsonjera 25m2 na Novoj Detelinari, iza Sajma, 25m2, 1. sprat, terasa, cena 250eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 292.300 €, 109,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI Stan je savremenog, lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima Dve Terase Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan od 44 m² nalazi se u Novom Sadu, u naselju Podbara, na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je 1. 5 soban i predstavlja praktično rešenje za udoban gradski život. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 500 € 65 m 2 2.5 NOV NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN 65M2 PETROVARADIN 500EU Stan - Novi Sad, Petrovaradin 500 € Izdavanje 30/03/26.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 800 €, 140,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Višenamensku Halu od 140 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima kancelariju i Toalet, Trofaznu struju i vodu POGODNO JE ZA MAGACIN ILI BRAVARE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 1.200 € 270....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 288,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 260 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena garsonjera sa većinom novim stvarima, Nova Detelinara Kornelija Sankovića ulica, blizu Rumenačke, 2. sprat, lift u zgradi. Stan ima kuhinju odvojenu od sobe, terasu, klimu. Nema tv, zakup 260eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 927.000 €, 500,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2023.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo Uknjiženu Veliku kuću 199 m2 sa Radionicom i Prodajnim centrom na IDEALNOJ LOKACIJI U sklopu objekta se nalaze nezavršene garaže, pomenuti Prodajni centar od 111 m2, velika radionica 140 m2 u sklopu prizemlja kuće, dva stana od po 50 m2 ukupno 500 m2 Stambeno-Poslovnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana garsonjera 20m2 u potkrovlju na Bulevaru Oslobođenja, 6. sprat, nije poslednji. Ima lift u zgradi, nema terasa. Cena 250eu+depozit 200eu. Useljiva odmah. Izdaje se ženskim osobama, nepušačima. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 136,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 136 m2 starije gradnje na glavnom putu u blizini Dunava... Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor-kancelarija u centru grada, Maksima Gorkog ulica, u dvorištu zgrade. Prostor je renoviran, laminat na podu, centralno grejanje. Cena 25 000eu. Prodaje se sa nameštajem. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 4.000 €, 310,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Nesvakidašnja Vila na obroncima Fručke gore. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan 35m2 na Grbavici, Bulevar Cara Lazara, 1. sprat, odvojena kuhinja. Stan ime veliku terasu, odvojenu kuhinju, tv, klimu. Mogunost parkinga u dvorištu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena garsonjera 28m2 u Danila Kiša ulica, kod Bulevara i Futoške pijace, 4. sprat, lift nema. Stan ima terasu, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 300eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Klima.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 92.700 €, 153,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj poziciji na samo par km od Auto-puta Novi Sad -Beograd, udaljena od Novog Sada oko 20 km, a od Beograda- 75 km. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Detelinari Namešten Jednoiposoban stan 24 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA ORDINACIJE, KANCELARIJE ILI MARKET LOKAL JE ODMAH USELJIV Posebno....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u samom Centru grada, odličan dvosoban stan, na samo 2 minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je po strukturu dvosoban, ima dnevni boravak, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i trpezariju i kupatilo. Nalazi se u prizemlju. Ima parking mesto u dvorištu zgrade koji se po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.900 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 64m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Futogu Prazan Trosoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu sa posebnim ulazom(Spiralne stepenice), dvorišno je orijentisan ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, ostavu i Lep dugačak Trem grejanje je na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 57,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u širem Centru Novog Sada Lokal 57 m2 na Top Lokaciji... Lokal je u Sirovom stanju može da se prilagodi po potrebi nalazi se u prizemlju zgrade , svetao je i funkcionalan... grejanje je centralno... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 146.200 €, 43,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 135.960 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo Luksuzno Namešten Dvosoban stan površine 44 m² u samom centru Vrdnika na Top-Top Lokaciji. Stan se nalazi na 4. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i Lepu Terasu sa koje se pruža Pogled na Kompleks Hotela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 165.000 €, 113,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 288.400 €, 153,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Novogradnja Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 360 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 39m na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, klimu, tv. Useljiv od 01. 04. Dozzvoljeni kućni ljubimci. Cena 360eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 90,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Prazan Ulični Lokal 90 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 270 €
10.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 577)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>