• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad novogradnja lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift" pronađeno 1 723 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban nov stan 70m Miše Dimitrijevića Duplex Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 70m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 244.200 €, 148,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odličan duplex u samom centru grada! Na prvom nivou je dnevna zona, prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i ostava. Na spratu se nalazi predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.580 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift'
161.632 €
123.600 €
155.740 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 177.436 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskorišćen! Privatni ulaz do stana. Parketirano stepenište! Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 13,10 m2, 3 spavaće sobe, 11,77 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjižen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, površine 48 m2, u novogradnji.Stan je nov, i kompletno je opremljen.U njemu su sve nove stvari.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan.Stan poseduje 2 kupatila, jedno iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.400 €, 73,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban stan 73 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.100 € na 174.650 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 174.650 €, 45,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.10.2025 - 168.100 €
28.03.2026 - 174.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 45 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu izgradnju i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 136.000 € na 144.210 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.210 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 144.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130320, III/IV, lift. GRBAVICA LUX NOVI 43,70 m2, SA PDV. Vrhunska gradnja. LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 20,74 m2, spavaća soba 10,55 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 245.450 €, 94,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 324.100 €, 102,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 88.159 €, 36,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 117.000 € na 110.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 117.000 €
22.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128597, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se nov stan na Grbavici, Zgrada je završena u januaru 2026. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100081 Na prodaju nov trosoban stan na Avijaciji. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), dve spavaće sobe, kupatila i terase. Ceo stan je dvorišno orjentisan. Nalazi se na petom spratu, u zgradi sa liftom. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 113 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.290 €, 45,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Kompleks predstavlja pravu meru visokog kvaliteta stanovanja. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je zgrada od 32 stana. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za kraj 2025 godine, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, Italijanske pločice, Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.660 €, 51,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stran 45m2 na Somborskom bulevaru, kod Hitne pomoći, 3. sprat, lift u zgradi, nije poslednji. Stan je održavana, u dobrom stanju, uknjižen, zastakljena terasa. Cena 139 000eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.700 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 105.350 €, 43,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Dnevna soba 18,47 spavaca soba 9,08 m2. Istok! Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada, restorana, marketa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 292.300 €, 109,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI Stan je savremenog, lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima Dve Terase Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 572)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>